Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kapitale antieke Chinese vaas, 1800 6001
Kapitale antieke Chinese vaas, 1800
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Chinese Familie Rose lampenvoet 6004
Chinese Familie Rose lampenvoet

Resultaat:

250 EUR

Antieke 15e Eeuwse Ming schotel 6005
Antieke 15e Eeuwse Ming schotel
Startprijs 2.500 EUR
Chinese theebus, 18e - 19e eeuw 6008
Chinese theebus, 18e - 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Monumentale Imari dekselvaas, 19e eeuw 6011
Monumentale Imari dekselvaas, 19e eeuw

Resultaat:

600 EUR

2x 18e Eeuwse Chinese Mandarijn-kommen 6012
2x 18e Eeuwse Chinese Mandarijn-kommen
Startprijs 500 EUR
17e - 18e Eeuwse baardmankruik 6016
17e - 18e Eeuwse baardmankruik
Startprijs 250 EUR
17e - 18e Eeuwse baardmankruik 6017
17e - 18e Eeuwse baardmankruik
Startprijs 250 EUR
Meissen servies, 1930 6018
Meissen servies, 1930
Startprijs 250 EUR
Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw 6019
Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
3x Chinese borden, 18e eeuw 6021
3x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

180 EUR

4x 18e Eeuwse Imari borden 6023
4x 18e Eeuwse Imari borden
Startprijs 250 EUR
2x Grote Imari sierschotels, 19e eeuw 6024
2x Grote Imari sierschotels, 19e eeuw
Startprijs 1.250 EUR
Groot Imari bord, 19e eeuw 6025
Groot Imari bord, 19e eeuw
Startprijs 1.200 EUR
Chinese diepe schotel Lange Lijs 6026
Chinese diepe schotel Lange Lijs
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Grote 19e eeuwse Chinese theepot 6028
Grote 19e eeuwse Chinese theepot

Resultaat:

600 EUR

18e-19e Eeuwse Chinese trompetvaas 6029
18e-19e Eeuwse Chinese trompetvaas
Startprijs 700 EUR
18e Eeuwse Chinese Kang Xi klapmutskom 6036
18e Eeuwse Chinese Kang Xi klapmutskom
Startprijs 1.100 EUR
18e Eeuwse Chinese Kang Xi klapmutskom 6037
18e Eeuwse Chinese Kang Xi klapmutskom
Startprijs 1.100 EUR
2x Familie Rose borden, 18e - 19e eeuw 6042
2x Familie Rose borden, 18e - 19e eeuw
Startprijs 700 EUR
2x 18e Eeuwse Chinese bordjes 6043
2x 18e Eeuwse Chinese bordjes
Startprijs 600 EUR
3x 18e Eeuwse Chinese borden 6045
3x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 120 EUR
Oud Chinees vaasje 6046
Oud Chinees vaasje
Startprijs 800 EUR
Antieke Chinese schaal 6047
Antieke Chinese schaal
Startprijs 150 EUR