Vier oude/antieke porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Jugendstil figurenvaas, circa 1915. Eén vinger af en spanningsscheur. Bloemenmeisje, Bone China. Violiste, ongemerkt. Gerold, romantisc...
Groot Duits porseleinen Goebel figuur. Twee flamingo's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Zes maal oud/antiek divers porselein. Bestaande uit: Eén bloempot Limoges France. Twee amfora vaasjes in Weense-stijl, circa 1900, één deksel + oor gelijmd. Eén Herend kaarskandelaar. Eén dekselvaas, ...
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met coulissen, landschappen, paradijsvogel decor. Afmeting: 6,3 x 35,5 ø cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met tuin en florale decor. Alle haarlijn. Afmeting: 14 - ø 14,5 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani vaas met prachtig figuren in landschap decor rondom. Met bodemmerk. Top van deksel af. Afmeting: H 35 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met bloesemtak en tekst decor. Bodemmerk. Afmeting: 20 x ø 9,8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Lowestoft decor. Bestaande uit: Groot bord, haarlijn. Drie diepe borden, haarlijn. Afmeting: ø 12,5 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier-tekens bodemmerk. Alle delen haarlijnen of beschadigd. Afmeting: 22 - 26 cm. In matig/redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gecontourneerde borden met karpers en tuin decor. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal schaaltje met bodemmerk, grijs glazuur, bakfout. Eén maal Chinees bord met zwarte glazuur, draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x 13,5 cm ø / 4,5...
Oud Chinees porseleinen schaaltje op hoge voet met florale decor. Afmeting: 4 x ø 11 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese celadon kom met groen craquele glazuur. Lotusbloem vorm. Afmeting: 7 x ø 17,2 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met figuren decor. Eén pot heeft bodemmerk. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, floraal, chip tuit. Schaal met landschap decor, goed. Schaaltje bloemvaas decor, haarscheur + chip. Afmeting: 11 - 25 cm. In redelijk/goe...
Acht maal Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vier maal kop en schotels, Familie Rose met bodemmerk, circa 1930. Twee vaasjes met zotjes. Twee kommen met blad decor. Minimale chip mogelijk. Af...
Oude Chinees porseleinen drakenvaas met zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 22,8 x ø 10,4 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen diepe schotel met groene draken decor en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale/vlinder decor. Hengsel gelijmd + chip deksel. Afmeting: 8 x 14 x ø 8 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinese Yixing theepot met Chinese karakters, bamboe decor en signatuur. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 19 x ø 14 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen bloempot met voorwerpen en florale decor. Afmeting: 32 x ø 28 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen met figuren en landschap decor. Afmeting: 30 x ø 12 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde 19e eeuwse Satsuma porseleinen cache pot met messing monturen, draken en krijgers decor. Afmeting: 34 x ø 44 cm. In goede staat.
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Floraal/vogel decor. Plus vier soeplepels. Twee kommen goed, vijf kommen chips of haarlijn, vier lepels chips. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijke staat.
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord. 1898 - 1923. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse porselein en Delftse Fayence borden. Eén maal florale plooischotel, bodemmerk, haarlijn. Eén maal 18e eeuws Chinees porseleinen bord, floraal, haarlijnen. Eén maal Makkum schotel...
Drie Makkumse vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: *Witte knobbelvaas, proefstuk. *Polychrome dekselvaas, letters J.R.S. *Polychrome bolvaas. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Twee maal antiek porselein. Bestaande uit: Eierhouder met zes eierdoppen, 19e eeuw, Frankrijk, één haarlijn. Art Nouveau schaaltjes met goud decor, gemerkt kroon en vleugels, circa 1920. Afmeting: 17 ...
Antieke Makkumse Tichelaar keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1920. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Lot van 24 stuks Duitse Hummel porseleinen kerstversieringen met kindervoorstellingen. Katharina Schönwald Mayfair Edition. Met certificaat, in cassette. Afmeting: 6,5 x 34 x 27 cm. In goede staat.
Negen Hummeltjes van Goebel, waarvan vier met originele verpakking. Bestaande uit: 1. Meisje, nr. 729, Natures Gift. 2. Jongen met schop, nr. 727, Garden Treasures. 3. Jongen met zakdoek, nr. 545, Com...
Vijf Hummel figuren van Goebel. Diverse voorstellingen. 1. Meisje met strik en handen op de rug, nr. 258, getiteld 'Which hands'. 2. Jongetje met taart, nr. 128, getiteld 'Baker'. 3. Jongetje met para...
Vijf maal Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongetje met handen in de zak, Nr.: 429. *Jongen en meisje spelen doktertje, Nr.: 948?. *Jongen en meisje maken muziek, Nr.: 218. *Meisje met bloe...
Vijf maal Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met tas en blad in de hand, Nr.: 569. *Jongen met bladmuziek, Nr.: 135. *Jongen als dirigent, Nr.: 129. *Jongen met bril en pop, Nr.: 127. ...
Vijf maal Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongetje op hek met kikker, Nr.: 201. *Meisje zittend in boom, Nr.: 141. *Meisje met gieter, Nr.: 74. *Meisje met bloemen, Nr.: 72. *Jongen die v...
Vier maal Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: 2x Setje boekensteunen. 1x Setje meisje met kippetjes en jongen met geit. Nr.: 250 A + B. Afmeting: H 14 cm. In goede staat. 1x Setje jongen met big...
Vier Hummel beeldjes van Goebel. 1. Jongen en meisje met mand, nr. 94/1, getiteld 'Suprise'. 2. Meisje met pop, nr. 311, getiteld 'Kiss me!'. 3. Jongetje als metselaar, nr. 305. 4. Meisje in de boom v...
Drie grote Hummel beeldjes van Goebel. 1. Jonge jager met konijn, nr. 6/11, afmeting: 18 cm. 2. Jongetje zit in appelboom met vogel, nr. 403, afmeting: 16 cm. 3. Meisje met eendjes, nr. 197/1, getitel...
Grote Hummel beeldengroep van Goebel. Titel: Welcome spring. Twee meisjes staan hand in hand bij boom met vogel. Genummerd 635. Afmeting: 32 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse of Duitse Fayence plooischotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met figuren decor. Randschade. Afmeting: ø 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels met chinoiserie decors. Beide beschadigd. Afmeting: 30 - ø 31 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Twee borden beschadigd. Vier borden randschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse polychrome Delftse schotel met chinoiserie decor. Randschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen celadon kommen met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 14 cm / 6,8 x ø 13,8 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met florale decor + bodemmerk. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met blauw craquele glazuur en bodemmerk. Afmeting: 25 x ø 16 cm. In goede staat.
Negen maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenvaas, kapot. Vijf 19e eeuwse capucijner kopjes, drie kopjes minimale chip. Grote kom met wijsheer + tekst, scherf gelijmd. Twee diepe bord...
Oude Chinees porseleinen vaas met blauw decor, onder andere; dieren, voorwerpen, floraal. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 13 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen rolvaas met landschap, figuren, waterval en rots decor. Afmeting: 47,5 x ø 15 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met paarden in landschap decor. Bodemsymbool. Haarlijn + minimale chips. Afmeting: 9 x ø 18 cm. In redelijke staat.
Lot antiek goudsteen keramiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie kop en schotels + roomkan. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Vier maal Hollands plateel. Bestaande uit: *Blaker, Gouda Madeleine N.V.D. * Asbak, Gouda Stijger, gelijmd. * Stopkaraf, W.E. Pengeé, haarlijn stop. *Dekseldoos 8421, circa 1950. Afmeting: 14 - 27 cm....
Antieke geglazuurde Jugendstil keramieken vaas. België nr. 169. Circa 1920. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met florale decor. Twee haarlijnen. Afmeting: ø 28,5 cm. In redelijke staat.
Drie maal Hollands Flora Gouda plateel. 50er Jaren. Eén maal vaas, meeuwen, chip bodemrand. Eén maal plaquette kaketoe, goed. Eén maal plaquette paarden, goed. Afmeting: 23 - 27 cm. In redelijk/goede ...
Hildo Krop. 1884 - 1970. Platelen wit geglazuurde figuur. Scheepswerf arbeider. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee Hollandse geglazuurde keramieken vazen. Rozenburg - Den Haag. Circa 1900 - 1920. Beide beschadigingen. Afmeting: 15 - 22 cm. In redelijke staat.
Antieke aardewerken vaas. Gemerkt NMF, Nijmeegse kunst aardewerk fabriek. Met hagedis. Beschadigd. Circa 1910. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.
Twee maal antiek Hollands aardewerk. Bestaande uit: Gouda plateel likeurfles, decor Temba, circa 1920. Delftse polychrome schotel met chonoisserie decor, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede...
Plazuid Gouda keramieken groen geglazuurd theeservies met twee kannen, zes kop en schotels, stoofje. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke platelen vazen. Eén maal Gouda Ivora polychrome, floraal, circa 1920. Eén maal Zuid Holland Gouda vaas, circa 1930. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Villeroy en Boch theeservies. Decor Val Bleu. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vijf schalen, botervloot, theepot, suiker/melk set, ontbijtborden, gebakborden, twaalf kop/schotels. Minimale chip m...
Drie maal Chinees porselein. Eén maal Familie Rose + bodemmerk, 19e eeuw. Eén maal floraal/goud decor, circa 1900. Eén maal kom, floraal, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met figuren in medaillons + draken decor. Zonder deksel. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil keramieken vaas met opgewerkt floraal koper sierwerk. Circa 1915. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Groot Engels Wedgwood servies. Etruria. Bestaande uit: 3 dekselterrines, 11 schalen, 8 soepkommen, 4 dekselkommen, zout/peper set, 2 saucieres, 2 mokka kannen, 2 theekannen, suikerpot, 16 kopjes, 20 s...
Porseleinen servies. J.B.S. Home Collection. Met fruit, bloemen en vlinder decor. Bestaande uit: Theepot, 11 borden, 4 eierdoppen, zout/peper set, 2 soepkommen, 4 schalen, 2 kleine schaaltjes, 4 kop +...
Grote oude ovale Perzische tegel met florale decors. Afmeting: 2 x 37 x 27,5 cm. In goede staat.
Dertien antieke Hollandse tegels. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Duits handbeschilderd 9-pas tegeltableau door H. Francken. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 x B 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse polychrome 9-pas tegeltableau met poezen voorstelling. Beschadigingen rand. Afmeting: 39 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 14 diverse Hollandse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands Delfts 6-pas tegeltableau met molenlandschap en figuren. Drie tegels scheuren. Circa 1920. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In redelijke staat.
Zestien antieke Hollandse tegels. 18e - 19e Eeuw. Diverse decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels in houten lijst. Mogelijke beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschappen en florale decors. Vier-tekens bodemmerk. Twee kopjes haarlijn. Verder goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staa...
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vogels, insecten en bloesem decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen kruik met twee oren. Floraal + tekst. Afmeting: 30 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rotsen, figuren en pagodes decor. Met bodemmerk en tekst. Mooie kwaliteit. Afmeting: 20,5 x ø 10 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese vaas met witte craquelé glazuur. Acht-kantig. Afmeting: 16,5 x 13 x 8,5 cm. In goede staat.
Grote oude chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale, bloesemtak, vogels en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 42 x ø 17,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met draken decor. Octagonaal. Chip deksel. Afmeting: 34 x ø 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met karakter tekens en Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Prachtige grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met onderkant en bovenkant draken in wolken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34, 7 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees porselein. Eén maal 18e eeuws melkkannetje, haarlijnen + reparatie. Eén maal waterbak met groene craquele glazuur. Afmeting: 8,5 - ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren decor + stempels. Afmeting: 6 x ø 10,5 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Kapot. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In matige toestand.
Verzameling van acht geglazuurde keramieken bolvaasjes. Diverse gemerkt, onder andere Texel. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek Majolica keramiek. Circa 1900 - 1930. Jugendstil - Art Deco. Onder andere: Sarrequenines, St. Element France. Beide schenkkannen licht beschadigd. Afmeting: 18 - 26 cm. In redelijk/go...
Zes maal keramiek met aardetinten glazuur, waarvan een paar gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.
Drie maal gemerkt keramiek met glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kalebasvormige vaas met bruin iriserend glazuur, gemerkt Bouffioulx R. Guirin. Bolvaas, blauw-grijs glazuur, Holland H.B. etc. Bruin-bl...
Drie oude keramieken vazen met verlopen blauwe glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: B en B, V en B, ongemerkt. Afmeting: 16 -30 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor en bodemmerk. Afmeting: 13 x 24,5 x 14 cm. In goede staat.
Grote antieke keramieken bloempot. Rococo-stijl. Circa 1900. Beschadigd. Afmeting: ø 50 x H 44 cm. In redelijke staat.