Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Onduid. gesig., Moderne compositie 1234
Onduid. gesig., Moderne compositie

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1229
Ongesigneerd, Vaas met bloemen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
C. Terlouw, Bosgezicht met beek 1227
C. Terlouw, Bosgezicht met beek

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
G. Krol, Twentse boerderij 1219
G. Krol, Twentse boerderij

Resultaat:

125 EUR

Marie v.d. Hem, Gemberpot met rozen 1218
Marie v.d. Hem, Gemberpot met rozen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
H. Rijkelijkhuijsen, Landschap met figuren 1214
H. Rijkelijkhuijsen, Landschap met figuren

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
G. Krol, Twentse boer en boerin op land 1212
G. Krol, Twentse boer en boerin op land

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
J.J. van der Stap, Hollands havengezicht 1211
J.J. van der Stap, Hollands havengezicht

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
E. Walter, Duingezicht 1206
E. Walter, Duingezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
E. Rabers, Gerard Krol aan het schilderen 1203
E. Rabers, Gerard Krol aan het schilderen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
C. de Bruin, Boerderij met kippen 1183
C. de Bruin, Boerderij met kippen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
V. Toog, Dorpshaven met ophaalbrug 1182
V. Toog, Dorpshaven met ophaalbrug

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
De Zwart, Vissershaven 1181
De Zwart, Vissershaven

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Guy Fremolle, Stilleven met bloemen en porselein 1180
Guy Fremolle, Stilleven met bloemen en porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
A. Sokolov, Riviergezicht met bootje 1174
A. Sokolov, Riviergezicht met bootje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
G. Lerin, Balletdanseres bij gordijn en bloemen 1167
G. Lerin, Balletdanseres bij gordijn en bloemen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
H.W. Eckhardt, Heidegezicht 1158
H.W. Eckhardt, Heidegezicht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
G.J. Dispo, Bloemenmarkt Amsterdam 1156
G.J. Dispo, Bloemenmarkt Amsterdam

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
C. Nierop, Stilleven met glas, fruit, koper en tin 1154
C. Nierop, Stilleven met glas, fruit, koper en tin

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
A.. Luycx, Boerderij met Maria prieel 1149
A.. Luycx, Boerderij met Maria prieel

Resultaat:

50 EUR

Evert Moll,  Glazen bolvaas met bloemen 1145
Evert Moll, Glazen bolvaas met bloemen
Startprijs 500 EUR
Verkocht
B. van Houten, Vrouw met hondje op schoot 1144
B. van Houten, Vrouw met hondje op schoot

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Foetus in baarmoeder 1142
Anton Heyboer, Foetus in baarmoeder

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Brood op tinnen schaal 1128
C. Cornelisz, Brood op tinnen schaal

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met divers fruit 1127
C. Cornelisz, Stilleven met divers fruit

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
E. Houbolt, Landschap met bruggetje 1125
E. Houbolt, Landschap met bruggetje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
J. Damstra, Eenden familie aan waterkant 1121
J. Damstra, Eenden familie aan waterkant

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
W. Markensteijn/A. Knikker, Stadsgracht 1118
W. Markensteijn/A. Knikker, Stadsgracht

Resultaat:

195 EUR

Verkocht
E. A. Maurer, Zwitsers landschap 1109
E. A. Maurer, Zwitsers landschap

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
E. Sermon, Kermis 1100
E. Sermon, Kermis

Resultaat:

160 EUR

L. v.d. Vlist, Riviergezicht bij avond met ophaalbrug 1097
L. v.d. Vlist, Riviergezicht bij avond met ophaalbrug
Startprijs 200 EUR
Verkocht
W. v.d. Burgh, Russisch paardengespan in volle draf 1091
W. v.d. Burgh, Russisch paardengespan in volle draf

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Joop Kropff, Havengezicht Rotterdam 1090
Joop Kropff, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Jacob E. Paans, Paardenkar in de duinen 1082
Jacob E. Paans, Paardenkar in de duinen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Jacob E. Paans, Hollandse gracht met figuren 1081
Jacob E. Paans, Hollandse gracht met figuren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jacob E. Paans, Dame in klederdracht 1080
Jacob E. Paans, Dame in klederdracht

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
J. Boekhoudt, Hollands wintergezicht 1076
J. Boekhoudt, Hollands wintergezicht

Resultaat:

100 EUR

H. Savrij Fec., Zonnig landschap met koeien 1073
H. Savrij Fec., Zonnig landschap met koeien
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
G. Stegeman, Havengezicht Amsterdam 1068
G. Stegeman, Havengezicht Amsterdam

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
H.W. Paradys, Buitenhavenweg Schiedam 1062
H.W. Paradys, Buitenhavenweg Schiedam

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Toegeschreven verso J.H. Weyns 1056
Toegeschreven verso J.H. Weyns

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hans Truien, Expressionistisch 1041
Hans Truien, Expressionistisch

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
P. van Wijngaerdt, Plasgezicht 1035
P. van Wijngaerdt, Plasgezicht

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
B. van Straaten, Romantisch landschap 1025
B. van Straaten, Romantisch landschap

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
P. van Wijngaerdt, Landschap riviergezicht 1022
P. van Wijngaerdt, Landschap riviergezicht

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Henk Schuring, Abstracte compositie 1020
Henk Schuring, Abstracte compositie

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Dame met roos 1018
Ongesigneerd, Dame met roos

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
18e Eeuws religieus schilderij, De biecht 1017
18e Eeuws religieus schilderij, De biecht

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Prinses met hofdame op balkon. 1012
Ongesigneerd, Prinses met hofdame op balkon.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Henk Schuring, Abstracte compositie 1009
Henk Schuring, Abstracte compositie

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Hollands zeegezicht 1007
Onduid. gesig., Hollands zeegezicht

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
H. Breedveld, Eendenfamilie aan de waterkant 1001
H. Breedveld, Eendenfamilie aan de waterkant

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Gevecht in taveerne na kaartspel 1000
Onduidelijk gesigneerd, Gevecht in taveerne na kaartspel

Resultaat:

700 EUR

2x Antieke gravures, 17e - 18e eeuw 1471
2x Antieke gravures, 17e - 18e eeuw
Startprijs 30 EUR
J. Pla Domènech, Stadsgezicht Barcelona 1468
J. Pla Domènech, Stadsgezicht Barcelona
Startprijs 140 EUR
J. Pla Domènech, Meisje met bloem Barcelona 1467
J. Pla Domènech, Meisje met bloem Barcelona
Startprijs 175 EUR
J. Domnech, Stadsgezicht 1466
J. Domnech, Stadsgezicht
Startprijs 200 EUR
Ans Wortel, Figuren kindervoorstelling 1464
Ans Wortel, Figuren kindervoorstelling
Startprijs 55 EUR
Michel Podalka, Florale voorstelling 1463
Michel Podalka, Florale voorstelling
Startprijs 70 EUR
Jos van Dijk, Boerderij met boer aan het vuurtje stoken 1462
Jos van Dijk, Boerderij met boer aan het vuurtje stoken
Startprijs 60 EUR
Klaas Overzee, Boerderij met boer en kippen 1461
Klaas Overzee, Boerderij met boer en kippen
Startprijs 30 EUR
E. Kalkofen, Riviergezicht 1459
E. Kalkofen, Riviergezicht
Startprijs 30 EUR
W. Böhme-Brauer, Duits landschap 1456
W. Böhme-Brauer, Duits landschap
Startprijs 40 EUR
Verkocht
C. Seidl, Blokhut in winterse bergen 1455
C. Seidl, Blokhut in winterse bergen

Resultaat:

40 EUR

J.H. Doeleman, Figuren op landweg 1453
J.H. Doeleman, Figuren op landweg
Startprijs 30 EUR
Verkocht
D. Voerman, Bosgezicht met berkenbomen 1451
D. Voerman, Bosgezicht met berkenbomen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
J.A.S., 2x Tulpen 1450
J.A.S., 2x Tulpen

Resultaat:

40 EUR

2x Oude ikonen 1448
2x Oude ikonen
Startprijs 60 EUR
2x Peter v.d. Akker, Lithografieën 1447
2x Peter v.d. Akker, Lithografieën
Startprijs 30 EUR
Andre Arendsman, Pauze 1446
Andre Arendsman, Pauze
Startprijs 30 EUR
Bep Toscani, Abstract 1445
Bep Toscani, Abstract
Startprijs 30 EUR
A. Scheerder, Bosrand met panoramisch uitzicht 1444
A. Scheerder, Bosrand met panoramisch uitzicht
Startprijs 45 EUR
Frans Baaijens, Lutterzand 1443
Frans Baaijens, Lutterzand
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Bomschuiten op strand 1441
Ongesigneerd, Bomschuiten op strand
Startprijs 100 EUR
Monogram P.B., Franse Fayence bierpul met bloemen 1439
Monogram P.B., Franse Fayence bierpul met bloemen
Startprijs 25 EUR
Jansink, Vaas met bloemen 1438
Jansink, Vaas met bloemen
Startprijs 30 EUR
Koningin Wilhelmina, Wintergezicht 1434
Koningin Wilhelmina, Wintergezicht
Startprijs 50 EUR
Jonk, Vaas met gele rozen 1433
Jonk, Vaas met gele rozen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
L. Hoevenaar, Paarden aan het voeren bij stal 1431
L. Hoevenaar, Paarden aan het voeren bij stal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
H.A. van Trigt, Egyptische voorstelling 1430
H.A. van Trigt, Egyptische voorstelling

Resultaat:

200 EUR

Ongesigneerd, Edele dame in bos (miniatuur) 1429
Ongesigneerd, Edele dame in bos (miniatuur)
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, 3x Erotische etsen 1427
Ongesigneerd, 3x Erotische etsen

Resultaat:

60 EUR

Ton Anconé, Boerderij 1426
Ton Anconé, Boerderij
Startprijs 150 EUR
Alberto Schunk, Amor 1419
Alberto Schunk, Amor
Startprijs 200 EUR
Andre Lambert, Frans havengezicht 1418
Andre Lambert, Frans havengezicht
Startprijs 325 EUR
2x Japanse lithografieën 1417
2x Japanse lithografieën
Startprijs 50 EUR
J. Hendriks, Havengezicht 1415
J. Hendriks, Havengezicht
Startprijs 50 EUR
Guillaume Corneille, Duif met zon 1413
Guillaume Corneille, Duif met zon
Startprijs 75 EUR
Guillaume Corneille, Vogel met slang 1412
Guillaume Corneille, Vogel met slang
Startprijs 80 EUR
Verkocht
J. Drees, Hollandse zomer + wintergezicht 1411
J. Drees, Hollandse zomer + wintergezicht

Resultaat:

60 EUR

W. Hatebeuk, Stadsgezicht 1410
W. Hatebeuk, Stadsgezicht
Startprijs 50 EUR
Cale ?, Boerderij 1409
Cale ?, Boerderij
Startprijs 50 EUR
Ikoon 1408
Ikoon
Startprijs 50 EUR
Christian Stemmeler, Duits stadsgezicht 1407
Christian Stemmeler, Duits stadsgezicht
Startprijs 125 EUR
2x Oude/antieke Perzische aquarellen 1406
2x Oude/antieke Perzische aquarellen
Startprijs 30 EUR
Schau Pi Tuing, Paard 1405
Schau Pi Tuing, Paard
Startprijs 20 EUR