Zilver vergulde armband, 925/000, met gekleurde stenen. Schakelarmband met ovaal gefacetteerde kleurstenen, voorzien van karabijnhaak. 19 cm. Breedte 5,5 mm. ca 8,3 gram. In goede staat
Lot met diverse colliers met edelstenen, met o.a. parels, hematiet en agaat.
Omega zakhorloge, mechanisch met witmetalen ketting. ø 50mm. Werkend
Collier uit witmetaal met lapis Lazuli. 50 cm. In goede staat
Zilver vergulde hanger/broche, 925/000, rond model bezet met een gesneden schelpcamee. ø 45mm. ca 10,30 gram.
Prachtige zilveren broche/hanger, 925/000, rond model met turkooisstenen bezet. MT. Ray Nieto, Zuni. ø 48 mm, ca 14,2 gram. In zeer goede staat