Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Tasje met rozen, zilver
Startprijs 60 EUR

Tas met zilveren beugel, 835/000, gecontourneerd model met rozen en putti. 12x17cm. Voorzien van ketting met geborduurde tas met rozen. In goede staat

Zilveren tasbeugel
Startprijs 80 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, gecontourneerd model met voorstelling met muziekmakende figuren. MT.: A.J.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.: K:1920. Met ketting. 16 cm. ca 119 gram. In goede staat

2 Beursjes met zilveren beugel
Startprijs 140 EUR

Twee beursjes met zilveren beugel, 833/000, Friese beugel, gecontourneerd model met een cartouche met ruiter te paard en een cartouche met putti, MT.: P.Cool, Sneek 1812-1832, 9x15cm en een halve maan...

Zilveren tasbeugel
Startprijs 160 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, stuivertjes beugel voorzien van binnenbeugel. Met rokhaak. voorzien van restauratie. 16x17cm. In redelijke staat.

Kralentas met zilveren beugel/rokhaak, 1796
Startprijs 240 EUR

Kralentas met 18e eeuwse zilveren beugel, papagaaienbeugel met graveerwerk met schepen voorzien van een rokhaak. MT.: C.C.Helligens, Schoonhoven, jl.:A:1796. Voorzien van fraaie kralentas met bloemdec...

Tas met zilveren beugel/rokhaak, 1744
Resultaat: 350 EUR

Tas met 18e eeuwse zilveren beugel en rokhaak, gecontourneerd model versierd met volutten met figuren en floraal decor. MT.: Johannes Fennema, Leeuwarden vermoedleijk 1744. 18x37cm. In goede staat

Zilveren kandelaar
Resultaat: 100 EUR

Grote tafelkandelaar, 13 lothige, 812,5/000, in barokstijl op een vierkant gecontourneerde voet. 14x14x32cm. Voorzien van restauratie ( met tin). Enkele deukjes en breukjes, verder in goede staat.

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren pillendoosje, 925/000, ovaal model met scharnierend deksel. Op de bodem getekend: Organon, 1923-1989. 4x3x2cm. ca 34 gram. In goede staat

Zilveren 3-lichts kandelaar
Startprijs 100 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, 3 lichts, voorzien van een ronde voet met getorste bewerking. Met gekrulde armen. 26x13x23cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur, Staand horloge
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 925/000 miniatuur opengewerkt staand horloge. Afmeting: 3 x 8 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur, zgn. gluurder
Resultaat: 80 EUR

Bijzonder 835/000 zilveren miniatuur met een zogenaamde gluurder. Anno 1972. Afmeting: 2 x 2 x 4 cm. Gewicht: circa 47 gram.

Zilveren suikerbak, 1846
Startprijs 200 EUR

Fraaie zilveren suikerbak, 833/000, vierkant model, aan de rand versierd met krullen en palmetten, geplaatst op vier bewerkte poten, waarvan 3 gerepareerd. jl.:M:1846 16x16x9cm.ca 269 gram. Op diverse...

Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 140 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model, met koperen binnenbak, versierd met graveerwerk, geplaatst op een gecontourneerde voet met zwart houten basement. MT.: Reitsma, Sneek. ...

Zilveren tafelbel, 1864
Startprijs 220 EUR

Zilveren tafelbel, 833/000, versierd met floraal graveerwerk. MT.: C.E.Held, Amsterdam, jl.: e:1864. Voorzien van koperen binnenbel.16 cm. In goede staat.

Lot zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver met een zilveren beker, 835/000, tulp model met filetrand, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.: W:1956, een tas met zilveren beugel met bloemendecor en ketting, 833/000, MT.: J.J. van d...

Zilveren pepermuntdoosje, 1890
Resultaat: 110 EUR

Ovaal geribbeld 835/000 zilveren pepermuntdoosje. Mr. H. Hartman-Schoonhoven. Circa 1890. Afmeting: 5 x 4 cm. Gewicht: circa 22 gram. In goede staat.

Zilveren pepermuntdoosje, 1890
Startprijs 90 EUR

Ovaal zilveren 835/000 pepermuntdoosje met florale gedreven rand en in deksel gedreven afbeelding visser met net en vrouw met mand. Mr. H. Hinne-Delft. Circa 1890. Gewicht: circa 20 gram. In goede sta...

Zilveren snuifdoos, 1824
Startprijs 80 EUR

Zilveren snuifdoos, 833/000, met ribdecor. Antiek zilveren snuifdoosje, rechthoekig model, voorzien van een ribmotief en scharnierend deksel. Restauratie op de hoek. MT.: vermoedelijk J.Kramer, Amste...

Zilveren dienblad
Startprijs 80 EUR

Zilveren dienblad, 925/000, Mexicaans, rond model met een gezaagde rand met floraal decor. ø19x1,5cm. ca 95 gram. Rand iets uit model, verder in goede staat

Lot plated (4x)
Resultaat: 20 EUR

Vier maal oude plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 30 cm. In goede staat.

4 Zilveren fotolijsten
Resultaat: 110 EUR

Vier zilveren fotolijsten, 925/000, diverse modellen voorzien van houten achterzijde. 3,5x4cm, ø 5,5cm, 4,5x6cm en ø 15 cm. Nieuw in doos.

Zilveren fotolijst
Resultaat: 65 EUR

Zilveren 925/000 fotolijst met houten achterkant. Afmeting: 11 x 16 cm. In goede staat.

2 Fotolijsten met zilver
Resultaat: 100 EUR

Stel met twee fotolijsten met zilver, 925/000, rechthoekig gecontourneerd met voluten en cartouche en een velouren achterzijde. London jl.:D:1978. 15x20cm. wat kleine (poets) gaatjes, verder in goede ...

Zilveren fotolijst
Resultaat: 75 EUR

Fotolijst met Nederlandse herkeur. 835/000 Zilver. Met brede bolle gladde rand. Afmeting: 9 x 11 cm. In goede staat.