Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek beeldje, Baby op kinderstoel 5120
Antiek beeldje, Baby op kinderstoel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Houten figuur, Krokodil 5119
Houten figuur, Krokodil

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oud bronzen figuur 5081
Oud bronzen figuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, R. Valton 5080
Bronzen figuur, R. Valton

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
9x Metalen/messing deco windhonden 5063
9x Metalen/messing deco windhonden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Biddend meisje op kussen 5062
Bronzen figuur, Biddend meisje op kussen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke bustes 5144
2x Antieke bustes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Figuren, Musikanten 5121
2x Figuren, Musikanten

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur, Stier 5106
Antiek bronzen figuur, Stier

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Jongen met fruitmand 5127
Bronzen figuur, Jongen met fruitmand

Resultaat:

25 EUR

Beeld, R. Clark 5004
Beeld, R. Clark
Startprijs 2.800 EUR
Bronzen figuur, Man met zwaard 5002
Bronzen figuur, Man met zwaard
Startprijs 1.500 EUR
Antiek Chinees bronzen figuur 5001
Antiek Chinees bronzen figuur
Startprijs 1.000 EUR
Bronzen figuur, 3 Zingende koorknapen 5005
Bronzen figuur, 3 Zingende koorknapen
Startprijs 950 EUR
18e Eeuws beeld, Sint Nikolaas 5140
18e Eeuws beeld, Sint Nikolaas
Startprijs 750 EUR
Groot bronzen figuur 5024
Groot bronzen figuur
Startprijs 750 EUR
Antiek verguld beeld vrouw, Paul Duboy 5151
Antiek verguld beeld vrouw, Paul Duboy
Startprijs 650 EUR
2x Antieke Weense bronzen 5142
2x Antieke Weense bronzen
Startprijs 650 EUR
Compositie metalen figuur, ca. 1900, Via AD Glorian 5016
Compositie metalen figuur, ca. 1900, Via AD Glorian
Startprijs 600 EUR
Bronzen figuur, Vrouw met kersen op schort 5139
Bronzen figuur, Vrouw met kersen op schort
Startprijs 550 EUR
Religieus beeld, 18e eeuw 5138
Religieus beeld, 18e eeuw
Startprijs 550 EUR
18e Eeuws houten beeld 5006
18e Eeuws houten beeld
Startprijs 500 EUR
G. Bailly bronsje, Meisje met ivoren gezicht 5118
G. Bailly bronsje, Meisje met ivoren gezicht
Startprijs 450 EUR
Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht 5019
Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht
Startprijs 450 EUR