Antiek bronzen plaquette. Johannes de doper. Ongesigneerd. Afmeting: 25,5 x 18 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen boeddha figuren. Eén maal Genesha, één maal Bodhisattua. Afmeting: 7 - 11,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen gesigneerde plaquette. Oude dame. P. Greiker/Greiber. Monogram H.S. 1929. Afmeting: 11,5 x 9 x 0,6 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Nagietsels naar oud voorbeeld. Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.
Oude Chinese messing drakenschildpad zittend op muntgeld. Afmeting: 10 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude Indonesische houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Eén maal buste van Indonesische man. Eén maal Indonesische danseres op draak. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.
Twee oude figuren. 20e Eeuw. Eén maal natuursteen, Chinese dame, met goud decor. Eén maal houtgesneden dame. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.
Antieke bronzen adelaar. Zuid Duitsland. Afmeting: 15 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans natuurstenen bewerkt vrouwen figuur. Gesigneerd Chitay. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse bronzen boeddha. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Twee terracotta figuren. Naar Rodin. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.
Twee antieke metalen figuren. Paard en edelhert. Compositie metaal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke houtgesneden Afrikaanse voorouders beelden. Afmeting: H 24 - 28 cm. In goede staat.
Twee oude houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Eén maal monnik met bierpul, circa 1930. Eén maal danseres, circa 1950. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.
Twee Chinese houtgestoken figuren. Vroeg 20e eeuw. Eén maal Chinese man met korf. Eén maal Chinese wijsheer met perkament. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Antiek tinnen Jugendstil figuur. Circa 1915. Vrouw met mandoline. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Matroos. Circa 1900. Gesigneerd Selinski. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen lachende boeddha + bodemmerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Oude Chinese lachende boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antiek beeld Napoleon Bonaparte. Gepatineerd gips. Circa 1900. Afmeting: 44 x 47 x 20 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Bronzen duif op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke beelden. Eén maal monnik, koper overlay, circa 1920. Eén maal visser met touwen en anker, terracotta. Afmeting: 23 - 36 cm. In goede staat.