Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke houtgesneden Afrikaanse voorouders beelden. Afmeting: H 24 - 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld bronzen figuur. Biddend meisje op kussen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Negen maal metalen/messing deco-windhonden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 31 cm. In goede staat.
Moderne bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Dikke vrouw. 21e Eeuw. Gesigneerd Milo. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen lachende boeddha + bodemmerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Oude Chinese lachende boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen Foo-hond. Verguld, plated. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 6 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen godheid met verso vijf medaillon gravures en symbolen. 19e Eeuw. Afmeting: 23,3 cm. In goede staat.
Twee oude Indonesische houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Eén maal buste van Indonesische man. Eén maal Indonesische danseres op draak. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.
Bronzen tuinbeeld. Halfnaakte vrouw met kruik als waterloop. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 45 x 55 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Herdersjongen met stok. Circa 1920. Oskar Gladenbeck. 1850 - 1921. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee oude houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Eén maal monnik met bierpul, circa 1930. Eén maal danseres, circa 1950. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen beeld. Jeune Fille aux puits par Henry Plé. Circa 1900. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur op marmeren basement. Naakte dikke dame. 21e Eeuw. In de stijl van Botero. Afmeting: 33 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Groot antiek eikenhouten gesneden figuur. Visser met net. Circa 1900. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees houtgesneden polychrome figuur met originele polychromie en relikwiehouder in rug. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Bronzen kalkoen op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Bronzen leeuw met slang. Op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 17 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Ganzenhoedster. Tweede helft 20e eeuw. Gesigneerd R. Valton. Koud beschilderd. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Oude bronzen figuur. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Op marmeren basement. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antiek beeld Napoleon Bonaparte. Gepatineerd gips. Circa 1900. Afmeting: 44 x 47 x 20 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws houtgestoken kerkelijk figuur. Heilige. Overgeschilderd. Afmeting: H 132 cm. In redelijke staat.
Antiek compositie metalen figuur. Dichter Milton. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Bronzen boekensteun met marmeren uil. 21e Eeuw. Gesigneerd Christiaan Marochetti. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Gebonden man. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse brons gegoten heilige Josef. Basement mist. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Bronzen vrouwelijke adelijke op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. 19e Eeuwse stijl. Afmeting: 39 x 33 x 19 cm. In goede staat.
Twee oude figuren. 20e Eeuw. Eén maal natuursteen, Chinese dame, met goud decor. Eén maal houtgesneden dame. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.
Bronzen duif op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Coustou. 19e Eeuw. Bronzen figuur. Paard met menner. Gesigneerd Coustou. Afmeting: 19 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.
Bronzen amazone op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 41 x 26 x 10 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen meisjesbuste. J. Hoyerich 86. Afmeting: 30 x 19 x 20 cm. In goede staat.
Grote Art Deco-stijl bronzen boekensteun met uil en marmer. 21e Eeuw. Gesigneerd Fernandez. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Twee Chinese houtgestoken figuren. Vroeg 20e eeuw. Eén maal Chinese man met korf. Eén maal Chinese wijsheer met perkament. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 44 x 22 x 26 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen bustes op marmeren sokkel. Lachend en huilend kind. Circa 1890. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke bronzen adelaar. Zuid Duitsland. Afmeting: 15 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen figuur. Circa 1900. Jongetje met laars. Eén deukje basement. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse bronzen boeddha figuur, katachtig met knots. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Groot oud Indonesisch houtgestoken beeld. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse wit marmeren engel. Vleugel + vinger beschadigd. 20e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke bronzen boeddha figuren. China en Thailand. Twee maal bodemmerk China. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. China, Thailand. Afmeting: 16,5 - 22 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. Thailand. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.