Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Imari borden 6297
2x Imari borden

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot  19e eeuwse Chinese miniaturen (8x) 6300
Lot 19e eeuwse Chinese miniaturen (8x)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese Yixing trekpot 6523
Chinese Yixing trekpot

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
7x Diverse Hummel figuren van Goebel 6646
7x Diverse Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Oude Chinese dekselpot 6655
Oude Chinese dekselpot

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antiek Wachters Bach visservies 6052
Antiek Wachters Bach visservies

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
3x Oud/antiek Chinees jade 6308
3x Oud/antiek Chinees jade

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
4x Chinese borden, 18e - 19e eeuw 6348
4x Chinese borden, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Antieke Chinese lampenvoet, 1920 6512
Antieke Chinese lampenvoet, 1920

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein 6515
3x Chinees porselein

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2x Grote Imari vazen, 19e eeuw 6603
2x Grote Imari vazen, 19e eeuw

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2x Imari vazen, 19e eeuw 6605
2x Imari vazen, 19e eeuw

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
3x Antieke Cargo schotels 6257
3x Antieke Cargo schotels

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Antieke Japanse/Chinese bloempotten 6269
2x Antieke Japanse/Chinese bloempotten

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Grote Imari schotel, ø 46,5 cm 6298
Grote Imari schotel, ø 46,5 cm

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuwse Chinese kom 6326
18e - 19e Eeuwse Chinese kom

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Chinese borden 6505
3x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Duits servies 6584
Duits servies

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Antieke lampenvoeten China/Japan 6041
2x Antieke lampenvoeten China/Japan

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3x 17e - 18e Eeuwse Chinese schotels 6099
3x 17e - 18e Eeuwse Chinese schotels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Porseleinen petroleumlamp, 1880 6123
Porseleinen petroleumlamp, 1880

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x 17e - 18e Eeuwse Chinese schotels 6158
2x 17e - 18e Eeuwse Chinese schotels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3x Antieke Chinese borden 6303
3x Antieke Chinese borden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3x Chinese schotels 6312
3x Chinese schotels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Kantonees theeservies 6480
2x Kantonees theeservies

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Chinese blauwe borden 6559
2x 18e Eeuwse Chinese blauwe borden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antiek Nymphenburg servies, 1900 6563
Antiek Nymphenburg servies, 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Imari schotels, 19e eeuw 6604
2x Imari schotels, 19e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
8x Diverse Hummel figuren van Goebel 6641
8x Diverse Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4x Diverse Hummel figuren van Goebel 6644
4x Diverse Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Keramieken os 6054
Keramieken os

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Chinese kom 6074
Antieke Chinese kom

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese Quan Yin 6096
Chinese Quan Yin

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 6148
Lot Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein 6161
3x Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
P. Francken, Winters stadsgezicht (op tegel) 6166
P. Francken, Winters stadsgezicht (op tegel)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen 6256
2x Chinese vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oud Chinees vaasje 6270
Oud Chinees vaasje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Imari porselein (8x) 6291
Lot Imari porselein (8x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Porseleinen Imari scheerbekken 6299
Porseleinen Imari scheerbekken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke majolica wandsierschotel 6304
Antieke majolica wandsierschotel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x Chinese vazen, divers 6313
6x Chinese vazen, divers

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas op sokkel 6316
Chinese knobbelvaas op sokkel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Ming dekseldoos 6319
Antieke Chinese Ming dekseldoos

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude Chinese drakenvaas 6355
Oude Chinese drakenvaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Antiek Chinees porselein 6506
4x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke majolica jardiniere, 1915 6519
Antieke majolica jardiniere, 1915

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese celadon kommen 6560
2x Antieke Chinese celadon kommen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Imari schotels 6616
2x Imari schotels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4 Antieke Kutani vazen 6113
4 Antieke Kutani vazen

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
5x Chinees porselein 6078
5x Chinees porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch servies 6177
Villeroy en Boch servies

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Antiek Hollands plateel 6187
2x Antiek Hollands plateel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot antiek plateel 6195
Lot antiek plateel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Duitse Hummel tafellamp 6227
Duitse Hummel tafellamp

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4x Chinese borden, 18e eeuw 6260
4x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Italiaanse Capodimonte-stijl spiegel 6276
Italiaanse Capodimonte-stijl spiegel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4-Delig Imari kaststel 6296
4-Delig Imari kaststel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees schenkkannetje 6343
18e Eeuws Chinees schenkkannetje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Antiek Russisch porselein 6444
3x Antiek Russisch porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4x Antieke Chinese borden 6566
4x Antieke Chinese borden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
8x Divers keramiek 6601
8x Divers keramiek

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Imari schotels 6617
2x Imari schotels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw 6633
Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
5x Chinees porselein, 18e eeuw 6648
5x Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Beeld, Zeerover 6120
Beeld, Zeerover

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Imari dekselpotten 6385
2x Imari dekselpotten

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6412
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuwse Chinese borden 6145
4x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot antiek Japans serviesgoed 6253
Lot antiek Japans serviesgoed

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6267
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Grote keramieken herdershond 6283
Grote keramieken herdershond

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
10x Kutani vaasjes 6292
10x Kutani vaasjes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jade vaas 6338
Jade vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oude Chinese neksteun 6351
Oude Chinese neksteun

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Chinese kommen op sokkels 6366
2x Chinese kommen op sokkels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese borden 6367
2x Oude Chinese borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees Imari schenkkannetje 6422
18e Eeuws Chinees Imari schenkkannetje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuwse Chinese papborden 6436
4x 18e Eeuwse Chinese papborden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
5x Oud/antiek Chinees porselein 6442
5x Oud/antiek Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
7x Antiek Chinees porselein 6448
7x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
10x Chinees porselein 6450
10x Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Grote 19e Eeuwse Chinese kom 6527
Grote 19e Eeuwse Chinese kom

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuwse Chinese borden 6535
4x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
9x Antieke Chinese borden 6564
9x Antieke Chinese borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Japanse Imari scheerbekken 6582
Japanse Imari scheerbekken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (10x) 6615
Lot antiek Chinees porselein (10x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinees terracotta varken 6654
Chinees terracotta varken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese Geisha van hoorn 6076
Chinese Geisha van hoorn

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Antieke hoge Imari (wijn)cups 6102
2x Antieke hoge Imari (wijn)cups

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Zeldzame Imari dekseldozen 6295
2x Zeldzame Imari dekseldozen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
4x Antiek Bisquit porselein 6587
4x Antiek Bisquit porselein

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Yixing theepotten 6591
2x Yixing theepotten

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Kommen China/Japan 6112
2x Kommen China/Japan

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Engels Wedgwood servies 6132
Engels Wedgwood servies

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Majolica schaal, 1915 6133
Antieke Majolica schaal, 1915

Resultaat:

70 EUR