Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke majolica hangpetroleumlamp 2133
Antieke majolica hangpetroleumlamp

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
3x Oude Chinese kommen 6081
3x Oude Chinese kommen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Collier van bloedkoraal met zilveren slot 902
Collier van bloedkoraal met zilveren slot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Gustav Becker regulateur, 1920 3624
Antieke Gustav Becker regulateur, 1920

Resultaat:

160 EUR

Antieke Franse boulle klok, 1900 3631
Antieke Franse boulle klok, 1900
Startprijs 625 EUR
Verkocht
18e Eeuwse beschilderde kraantjeskan 2140
18e Eeuwse beschilderde kraantjeskan

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6088
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren armband 909
Zilveren armband

Resultaat:

80 EUR

Gouden ring met robijn en diamant 916
Gouden ring met robijn en diamant
Startprijs 225 EUR
Verkocht
2x Antieke Schwarzwalder klokken 3667
2x Antieke Schwarzwalder klokken

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gitten collier 309
Gitten collier

Resultaat:

45 EUR

Zilveren Petit Four schep & Compotelepel 316
Zilveren Petit Four schep & Compotelepel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3x Oude Japanse netsukes 2176
3x Oude Japanse netsukes

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ernst Planck, Teckel 6117
Ernst Planck, Teckel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Zilveren miniaturen 952
2 Zilveren miniaturen

Resultaat:

35 EUR

Empire secretaire, 1820 4001
Empire secretaire, 1820
Startprijs 700 EUR
Zilveren doosje Egypte 323
Zilveren doosje Egypte
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke benen geisha 2183
Antieke benen geisha

Resultaat:

130 EUR

2x Antiek porselein 6124
2x Antiek porselein
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Ring met groene stenen, 9 crt 959
Ring met groene stenen, 9 crt

Resultaat:

60 EUR

Engels kabinet 4008
Engels kabinet
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Gouden collier en hanger met malachiet 966
Gouden collier en hanger met malachiet

Resultaat:

200 EUR

Lot Engels keramiek (8x) 6131
Lot Engels keramiek (8x)
Startprijs 70 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Lutherse bijbel 2190
18e Eeuwse Lutherse bijbel

Resultaat:

225 EUR