Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oosters schaakspel (speksteen)
Resultaat: 150 EUR

Oosters spekstenen schaakspel met intarsia schaakbord. Marokko/Turkije. Afmeting: 16 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Doos diverse wagons/modeltreinen
Resultaat: 120 EUR

Doos met diverse (personen)wagons en modeltreinen. Ongetest en in verschillende condities

Antieke kinder driewielfiets, 1880
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame antieke 19e eeuwse gepolychromeerde houten kinder driewielfiets met ijzer. Circa 1880. Afmeting: 90 x 90 x 65 cm. In goede originele staat.

Antieke marine degen
Resultaat: 180 EUR

Antieke marine degen. Noorwegen. Met bewerkte lemmet en ivoren greep. Messing verguld gevest. 19e Eeuw. Afmeting: L 87 cm. In redelijk/goede staat.

Engels vuursteen pistool
Resultaat: 650 EUR

Antiek Engels vuursteen pistool. Tower G.R. Marine S.34 1805. Afmeting: L 37 cm. In zeer goede staat.

5x Miniatuur schilderijen
Resultaat: 60 EUR

Vijf miniatuur schilderijen met parelmoer + been. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

4x Oude schilderij verlichting
Resultaat: 30 EUR

Vier oude messing schilderij verlichtingslampen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke dekseldozen
Resultaat: 40 EUR

Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.

Grote 3-delige kristalglazen kratervaas
Resultaat: 270 EUR

Grote 19e eeuwse drie-delige kristalglazen kratervaas met vergulde bronzen ornamenten. Eén chip. Afmeting: 32 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x Grote tuinvazen
Resultaat: 130 EUR

Twee cement gegoten tuinvazen. Kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x ø 46 cm. In goede staat.

Inktstel+weegschaal
Resultaat: 80 EUR

Antiek tinnen inktstel in Louis Seize-stijl met daarop briefweegschaal gemonteerd. Circa 1900. Afmeting: 23 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Antieke ivoren Quan Yin
Resultaat: 65 EUR

Antieke Chinese ivoren Quan Yin op lotusbloem. Circa 1900. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

PDSA Collecte spaarpot
Resultaat: 160 EUR

Grote compositie PDSA collecte spaarpot. Gepolychromeerd. Circa 1930 - 1950. In goede staat.

Lot antieke naai-necessaires (7x)
Resultaat: 45 EUR

Lot antieke naai-necessaires. Onder andere: Been, hoorn en parelmoer. Aantal: 7. Afmeting: 2 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Frans erotisch boekje
Resultaat: 75 EUR

19e Eeuws Frans antiquarisch erotisch boekje. L'escole des Filles ou La Philosophie des dames. Tome Premier. Met erotische gravures. Afmeting: 16 x 10,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot blik met reclame
Resultaat: 280 EUR

Groot lot blik met reclame. Hoofdzakelijk collectebussen, missiebussen et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

2x Empire-stijl wandkandelaren
Resultaat: 125 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Empire-stijl wandkaarskandelaren, deels gebruneerd. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Antieke bureau barometer
Resultaat: 60 EUR

Antieke notenhouten bureau barometer met Nederlands opschrift. Circa 1900. Afmeting: 23 x 17 x 13 cm. In goede staat.

Griekse houten kruik
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Griekse houten kruik met ikoon-beschildering en bladgoud. Gemaakt van notenhout. Pelgrimsfles. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

2x Lederen dokterstassen
Resultaat: 60 EUR

Twee oude bruin-lederen dokterstassen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 52 - 54 cm. In goede staat.

Lot antieke kerstboom standaards
Resultaat: 90 EUR

Zes antieke gietijzeren kerstboom standaards. 1900 - 1920. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek tin/koper
Resultaat: 70 EUR

Lot oud/antiek tin en koper. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 43 cm. In redelijk/goede staat.

Houtgestoken vergulde wandconsole
Resultaat: 110 EUR

Houtgestoken vergulde wandconsole met vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 35 x 18 cm. In goede staat.

Groot lot spaarpotten
Resultaat: 80 EUR

Groot lot oude/antieke (collecte) spaarbussen/spaarpotten. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 29 cm. In goede staat.