Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oosters schaakspel (speksteen) 3320
Oosters schaakspel (speksteen)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Doos diverse wagons/modeltreinen 3019
Doos diverse wagons/modeltreinen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke kinder driewielfiets, 1880 3002
Antieke kinder driewielfiets, 1880

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke marine degen 2715
Antieke marine degen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Engels vuursteen pistool 2705
Engels vuursteen pistool

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
5x Miniatuur schilderijen 2470
5x Miniatuur schilderijen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Oude schilderij verlichting 2465
4x Oude schilderij verlichting

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Oude/antieke dekseldozen 2464
3x Oude/antieke dekseldozen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote 3-delige kristalglazen kratervaas 2454
Grote 3-delige kristalglazen kratervaas

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
2x Grote tuinvazen 2383
2x Grote tuinvazen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Inktstel+weegschaal 2367
Inktstel+weegschaal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke ivoren Quan Yin 2346
Antieke ivoren Quan Yin

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
PDSA Collecte spaarpot 2314
PDSA Collecte spaarpot

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Lot antieke naai-necessaires (7x) 2276
Lot antieke naai-necessaires (7x)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Frans erotisch boekje 2262
Frans erotisch boekje

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Lot blik met reclame 2257
Lot blik met reclame

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
2x Empire-stijl wandkandelaren 2231
2x Empire-stijl wandkandelaren

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Antieke bureau barometer 2203
Antieke bureau barometer

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Griekse houten kruik 2200
Griekse houten kruik

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Lederen dokterstassen 2161
2x Lederen dokterstassen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot antieke kerstboom standaards 2153
Lot antieke kerstboom standaards

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek tin/koper 2117
Lot oud/antiek tin/koper

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Houtgestoken vergulde wandconsole 2048
Houtgestoken vergulde wandconsole

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Groot lot spaarpotten 2035
Groot lot spaarpotten

Resultaat:

80 EUR