Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Antieke tazza's
Startprijs 40 EUR

Drie antieke porseleinen tazza's. Twee maal Kutani, circa 1900. Eén maal van keramiek, Reil et Monterrau Paris. Chip + haarlijn. Afmeting: 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

6x Antiek Duits Jugendstil porselein, 1915
Startprijs 40 EUR

Zes delen antiek Duits Jugendstil porselein. Circa 1915. Bestaande uit: Eén sauciere en vijf schalen. Afmeting: 21 - 37 cm. In goede staat.

6x Duits porselein
Startprijs 40 EUR

Zes maal divers Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kobalt blauwe vaas, goud floraal, Heinrich Selb Seethal. Kop + schotel, Stadt Meissen. Twee maal Stadt Meissen borden met Zwiebelmuster decor....

Höchst figurengroep
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse Höchst porseleinen groep. Man mist onderbeen. Afmeting: 4,5 x 6 x 3 cm. In redelijke staat.

Zilveren armband
Startprijs 45 EUR

Zilveren klemarmband, BWG, met arabisch schrift, getorste randen. De binnenzijde is voorzien van floraal graveerwerk. breedte 14 mm. 68x54mm. ca 31,8 gram. In goede staat

Antieke odeurflacon met zilver
Startprijs 45 EUR

Antieke ronde odeurflacon met divers slijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van 925/000 zilveren montuur met klepdeksel voorzien van streep decor en lauwerkrans met strik. Afmeting: 9 cm. Lon...

Zilveren bonbonmandje, rond
Startprijs 45 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, met een rand voorzien van spijlendecor. ø12-4 cm. MT.:Fa. J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten. jl.: F:1915. ca 79 gram. In goede staat

Collier en armband met bloedkoraal
Startprijs 45 EUR

Zilveren collier en armband, 800/000, met bloedkoraaltjes. Collier met figaro schakel en een middenstuk met ruitvormige schakels met een koraal, breedte 11 mm, 41-45cm. En een armband met lange ruitvo...

Kristallen coupe op zilveren voet
Startprijs 45 EUR

Geslepen antieke kristallen coupe met geschulpte bovenrand, deels gematteerd en meander graveringen met sterren op 835/000 zilveren voet. ø 10,5 cm. Hoogte: 6,5 cm. Met floraal gegraveerde rand. Mr. A...

Bonbonschotel met zilver
Startprijs 45 EUR

Geslepen antieke geschulpte kristallen bonbonschotel met 835/000 zilveren hengsel welke voorzien is van fraaie florale graveringen. Mr. A.H. Ankum-Zaandam/Amsterdam. JL. a= Anno 1860. Afmeting: 17 cm....

Zilveren armband en hanger met turkoois
Startprijs 45 EUR

Zilveren hanger en armband met turkoois. Klemband met floraal decor bezet met een ovaal cabouchon geslepen turkoois, en een hanger in de vorm van een kop met turkoois ogen. Diverse gehaltes. ca 33,3 g...

Antieke zilveren naaldenkoker, 1850
Startprijs 45 EUR

Antieke 835/000 zilveren geribbelde naaldenkoker voorzien van schroefdop met omwikkelde slang en hartvormig wapenschild. Mr. C. van Gelderen & Zn.-Schoonhoven. Circa 1850. Afmeting: 12 cm. Gewicht: ci...

Zilveren thee-en suikerschep, 1865
Startprijs 45 EUR

Antieke Biedermeier 835/000 zilveren thee- en suikerschep met gegraveerde vleugelbakken en gecontourneerde gegraveerde stelen. Mr. Wed. H. v.d. Ree-Schoonhoven. Anno 1865. Afmeting: respectievelijk 10...

Antieke zilveren naaipriem+houder, 1860
Startprijs 45 EUR

Antieke 835/000 zilveren naaipriem in zeskantige houder met fraaie Biedermeier graveringen. Circa 1860. In goede staat.

Lot zilveren ringen
Startprijs 45 EUR

Lot met 8 zilveren ringen, 835/000, met hamerslag. breedte 10 mm, ca ø53/54. ca 21,7 gram. Nieuw

Peter Meurs, Twentse watermolen
Startprijs 45 EUR

Peter Meurs. Almelo. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.

Antieke mahonie tafel, 1860
Startprijs 45 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe tafel met mooi snijwerk in poot. Circa 1860. Afmeting: ø 110 x H 76 cm. In goede staat.

2x Antiek kristal
Startprijs 45 EUR

Twee maal antiek kristal. Eén grote kaasstolp + geslepen stopkaraf. Afmeting: 20 - 39 cm. In goede staat.

Antieke Chinese schaal, 1900
Startprijs 45 EUR

Antiek Chinees porseleinen schaal met florale, vogel en tekst decor. Circa 1900. Afmeting: 6,5 x 20,3 x 7,3 cm. In goede staat.

Lot Duits porselein
Startprijs 45 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Duits serviesgoed. Bestaande uit: 10 Kop en schotels. Gemerkt F of J. Waarschijnlijk Wallendorf? of Ilmenau. Eén schotel chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: circa 6 - 12 cm. In goe...

Moderne Makkumer fruitschaal
Startprijs 45 EUR

Moderne Makkumer porseleinen fruitschaal. Oar Wurk Makkum. Design van Paulus van Leeuwen. Afmeting: 8 x ø 32 cm. In goede staat.

Jugendstil plaquette met zilver
Startprijs 50 EUR

Zilveren plaquette met Jugendstil voorstelling, 925/000, van een dame verfraaid met gekleurde accenten. Bevestigd op een spiegel. 10,5x13,5cm. Italie.

3 Colliers met edelstenen met parel
Startprijs 50 EUR

Drie collier met edelstenen, o.a. parels, kwarts en been. Voorzien van metalen magneetslot. 48-55 cm.

2 Flacons met zilver
Startprijs 50 EUR

Twee kristallen flacons met zilveren dop, Flacon uit Boheems glas met floraal decor voorzien van een zilveren dop en kraag, 835/000, scharnier kapot, 12x5cm. en een ovaal kristallen bakje met een zil...