Onduidelijk. 17e Eeuw. Twee figuren bij mand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23,5 x 19,5 cm. In matige staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Gemberpot met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x L 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Zeegezicht met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde Chinese schilderijen. Chung Giang 2001. Deurportalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 41 cm. In goede staat.
E. van der Ven. Circa 1920. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
R. Davind Digby, 1936. Opvliegende fazant. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
G. de Bruin. Circa 1936. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
H.K.O. Harm Kamerling Onnes? 1893 - 1985. Maison Katherine. Besneeuwd stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 55 cm. In goede staat.
W.E. Fitch. 1910. 1888 - . Hollandse kermis met carousel. Aquarel op papier. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Pendant. Circa 1900. Besneeuwde dorpsgezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 23 cm. In goede staat.
A.J. van Dijk. 1921. 1894 - 1979. Zomermiddag bij Veere. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
Zeldzame originele door Herman Brood beschilderde melkbus. Titel. Molkerei. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Met certificaat van echtheid. Afmeting: H 60 x ø 34 cm. In goede staat.
Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Figuren bij waslijn. Houttekening op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
N.H. v.d. Willigen. Epe 1865. Landschap bij Epe met boerderij, figuren en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 59 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met een ovaal cabouchon geslepen agaat. 16x12mm, ø 58, ca 3,2 gram. In goede staat
Geelgouden armband, 750/000, met munten. Armband met fantasie schakel voorzien van 3 gouden munten, 1 dollar 1853, fl 5,- 1912 en 4FL 10 Fr 1892. Met 2 extra schakels, totaal ca 19,6 gram.
Zilveren broche, 925/000, staafmodel met getorste bewerking en bekroond met aan de einden een bloedkoraal, ø7 mm. Lengte 55mm. ca 4,8 gram. In goede staat
Geelgouden zakhorloge, 585/000, met een gefacetteerde rand me getorste bewerking. ø3 cm. De achterzijde is voorzien van een guilloche bewerking met schildgravure. Oog ontbreekt. Veer vast. Brutogewich...
Lot zilver met 2 servetbanden, een odeurflacon met zilveren dop, kraag en schild, 2 suikerscheppen en een cakevork, 835/000. En een plated theezeef met Delfs lekbakje. totaal zilver ca 95 gram. In goe...
Vijf zilveren bestekdelen, 835/000, een eier/strooilepel met gecontourneerde steel, 18 cm, een suikerlepel met gecontourneerde steel,13cm, een taartschep met gegraveerd blad, 800/000, 30cm een pasteis...
Zilveren blaadje, 835/000, ovaal gecontourneerd model met plooien. MT.: Bruckmann & Sohne, Heilbronn. 22x15cm. ca 183 gram. In goede staat
Lot met zes dezelfde servetbanden, 835/000, ronde modellen met een bewerkte rand. ca 105 gram. ø 5x2,5cm. In goede staat
Geelgouden oorhangers, 585/000, met blauwe steen. Brisures met daarop een ovale bewerkte rand met daarin een ovale zetkast met poten bezet met een ovaal gefacetteerde blauwe steen. 15 mm. ca 1,1 gram...