Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
H. Gunneweg?, Hollands landschap met windmolen 1270
H. Gunneweg?, Hollands landschap met windmolen

Resultaat:

50 EUR

3 Koralen colliers 602
3 Koralen colliers
Startprijs 90 EUR
Verkocht
G.L. Kiers, Katwijkse platbodem op volle zee 1277
G.L. Kiers, Katwijkse platbodem op volle zee

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Frans Baayens, Boerderij met beek en kippen 1284
Frans Baayens, Boerderij met beek en kippen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Trix H0: 22360 + 22573 3004
2x Trix H0: 22360 + 22573

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
6x Trix loks + tenders 3011
6x Trix loks + tenders

Resultaat:

255 EUR

Verkocht
Lot oud speelgoed 3018
Lot oud speelgoed

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
G. Krol, Rivier de Dinkel 1320
G. Krol, Rivier de Dinkel

Resultaat:

60 EUR

2x Houtgesneden schaakspelen 3312
2x Houtgesneden schaakspelen
Startprijs 75 EUR
Verkocht
2x Schaakspelen 3319
2x Schaakspelen

Resultaat:

75 EUR

Aad v.d. Bos, aquarel met schaakstuk 1327
Aad v.d. Bos, aquarel met schaakstuk
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Swarovski schaakset 3326
Swarovski schaakset

Resultaat:

200 EUR

2x Schaakspellen 3362
2x Schaakspellen
Startprijs 120 EUR
Verkocht
3x Schaakspelen, divers 3369
3x Schaakspelen, divers

Resultaat:

170 EUR

2x Zuid Afrika schaakspelen 3376
2x Zuid Afrika schaakspelen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
3-Gewichts regulateur, 1890 3517
3-Gewichts regulateur, 1890

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Mooie lyra pendule, 1830 3524
Mooie lyra pendule, 1830

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
4x Franse kolompendules 3567
4x Franse kolompendules

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Franse comtoise 3574
Franse comtoise

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3581
Friese staartklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Franse comtoise 3617
19e Eeuwse Franse comtoise

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Gustav Becker regulateur, 1920 3624
Antieke Gustav Becker regulateur, 1920

Resultaat:

160 EUR

Antieke Franse boulle klok, 1900 3631
Antieke Franse boulle klok, 1900
Startprijs 625 EUR
Verkocht
2x Antieke Schwarzwalder klokken 3667
2x Antieke Schwarzwalder klokken

Resultaat:

50 EUR