Geelgouden collier met hanger, 585/000, met granaat. Een gourmetcollier met een peervormige hanger met geschulpte rand en getorste bewerking, bezet met een gefacetteerde peervormige granaat. Grootte ...
Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Fijne ring met een smaragdvormige geslepen amethist, 8,5x11,5mm. ø 54. ca 2,3 gram. In goede staat.
Alpaca doos, rechthoekig met scharnierend deksel, versierd met gegraveerde bewerking en gevuld met 9 zilveren theelepels, 10 cm. Zilver gewicht 48 gram. In redelijk goede staat
Zeven-delig 800/000 zilveren naaigarnituur. Bestaande uit: vingerhoed, naaldenkoker, rijgnaald, haaknaald, tornmesje, priem en schaar met zilveren heften. In origineel etui. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met camee. Ring met een kop voorzien van een geschulpte rand versierd getorste bewerking, bezet met een camee. Groote kop 19x16mm. ø 55. ca 4,4 gram. In goede staat
Drie beursjes, een beurs met een kralentas voorzien van een zilveren gecontourneerde beugel, 833/000 met graveerwerk en ketting, 8 cm, een zilveren malienkolder beursje, 833/000, met bollen en kettin...
Zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal model met een gecontourneerde parelrand. Voorzien van zaagwerk met o.a. spijlen en floraal decor. Geplaatst op een ovale ring met filetrand. 16x11x5,5cm. ca 123 gra...
Brede zilveren armband, 925/000, met gevlochten schakels, bevestigd aan een groot bakslot met florale bewerking. 25 mm. lengte 23,5 cm. totaal ca 105,15 gram. In goede staat
Drie geelgouden hangers, 585/000, met barnsteen, parelmoer en citrien. totaal ca 12,5 gram. 25-40mm. In goede staat
Collier en armband van bloedkoraal. Armband met 3 rijen bloedkoraal, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting, 585/000, met bloedkoraal met veiligheidsketting, 18,5 cm en een collier van bloedkoraa...
A. van Steenacker. 1890 - 1965. Kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 33 cm. In goede staat.
A. Paul Weber. 1883 - 1980. Duitse School. Titel: Was heisst hier Kunst. Ets op papier. Afmeting: H 39 x B 47 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
P.G. Meijers, 1987. Hollandse stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In goede staat.
Roel Dozeman. 1924 - . Haven van Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Abigael von der Willigen. 1850 - 1932. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Willem Raaphorst. 1870 - 1963. Vaas met anemonen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
John Paley, 1980. Engelse School. Jachthonden aan het spoorzoeken. Gouache op papier. Afmeting: H 42 x B 58 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Boeren interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 60 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
L.H. v.d. Braak. 1856. Boerenfamilie voor het huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 29 cm. In goede staat.
Twee 16e - 17e eeuwse gravures. Stadsplattegronden Coevorden. Uiterst zeldzaam. Eén maal Anno Domini 7 May 1594, belegering Coevorden/Steewyck. Eén maal belegering Coevorden. Afmeting: 26 - 32 cm. In ...
W. Verhave. Circa 1930. Zonnige boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.