Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Makkumer Tonca tabakspot, 1930
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Makkumer Fayence Tonca tabakspot. Circa 1930. Afmeting: circa 33 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delftse sierschotel ø 34 cm.
Startprijs 100 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met floraal decor. 'De Klaauw'. Lichte randschade. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

W. Hatebeuk, Stadsgezicht
Resultaat: 40 EUR

W. Hatebeuk. Stadsgezicht. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met rode bessen
Resultaat: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met rode bessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Gouden hanger parels en diamant
Startprijs 340 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met parel en diamant. Hanger gemaakt uit 4 halve cirkels bezet met 4 parels en 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,12 ct. Grootte 22x35mm. ca 8,4 gram. In goede staa...

5-Rij parelarmband
Startprijs 460 EUR

Parelarmband met geelgouden streeksluiting, 585/000, met bloedkoraal. Armband met 5 rijen zoetwaterparels, ø 9mm, bevestigd aan een ovale gouden streeksluiting, met filigrain en in het midden een oval...

Gouden oorstekers
Startprijs 200 EUR

Royale geelgouden oorstekers, 585/000, met een rozet van turkooisstenen. ø oorknop 18 mm. ca 7,2 gram. In goede staat

Parelcollier met goud
Startprijs 180 EUR

Collier van parels met een gouden bolsluiting, 585/000. Collier van zoetwaterparels, ø 12 mm met 8 vingerparels, lengte42mm, voorzien van gouden bolsluiting, ø 12 mm. Lengte 42 cm. In goede staat

Parelcollier (paars)
Startprijs 100 EUR

Collier met getinte zoetwaterparels en 9 witte vingerparels, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 10 mm. 42 cm. breedte 8-29mm. In goede staat

Gouden armband met gouden penningen
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere geelgouden armband met 9 penningen, 585/000. van de levensloop van Beatrix, Juliana en Bernard, verloving Beatrix en Claus, geboorte Willem Alexander. ø 14mm. lengte 19 cm ( 9 en 1 penning ...

Gouden ring met robijn
Startprijs 175 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met robijn en zirconia. Ring met rechthoekige kop met 3 banden met carree geslepen robijnen en 2 randen met zirconia's. Kop zit is los gemonteerd op de ring. 10x22mm. ø 53. c...

5x 18e Eeuwse zilveren lepels
Resultaat: 270 EUR

Vijf 18e eeuwse 925/000 zilveren lepels met initialen C.T. achterkant steel. Met Haags Lofje. Anno 1792. Mr. mogelijk Hendrik de Wint I 's Gravenhage. Lengte: 21 cm. Gewicht: circa 300 gram. In goede ...

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 250 EUR

Zilveren brandewijnkom, 833/000, met lobben en hamerslag, geplaatst op een ovale voet. Voorzien van grepen met drakenkoppen. MT.: P.Heerens & zn, Schoonhoven, jl.: c: 1962. 19x11x9cm. ca 140 gram. In ...

Gouden ring met diamant, Le Chic
Resultaat: 250 EUR

Gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een witgouden deel en een geelgouden gespleten deel, waar tussen een briljant geslepen diamant gezet is, 0,25 ct. Merk Le Chic. ø53 ca 2,9 gram. In goede st...

2 Zilveren armbanden
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren armbanden 800/000, gemaakt uit rechthoekige schakels met een floraal decor. Eén armband is voorzien van schuifsluiting. Breedte 13,5 mm lengte 19 cm. MT.: G.Dahlgren & Co, Malmo, jl.: B9...

Witgouden ring met diamant en smaragd
Startprijs 500 EUR

Grote witgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant, Ring met rechthoekige kop, 13x20mm, in het midden bezet met 3 rond gefacetteerde smaragden, ø 3 mm, wat bekrast, bevestigd in een 4 chaton, opst...

Lot horloges
Resultaat: 150 EUR

Lot 9 horloges met stalen of staal vergulde kasten. O.a. Seiko, Tissot, Certina. Enkelen met band. In redelijke staat

Gouden Chopard horloge
Startprijs 2.250 EUR

Geelgouden chopard horloge, 750/000, met een vierkante kast, 20x20mm, met een gematteerde bewerking, voorzien van een geelgouden matte schakelband met klapsluiting. Mechanisch. L-U Chopard, Geneve. 18...

Gouden ring met diamant, vierkant
Startprijs 500 EUR

Fraaie strakke gouden ring, 750/000, Le Chic, met diamanten. Ring met een witgouden band met geelgouden rand, voorzien van een vierkante zetkast met in het midden een princes geslepen diamant met daar...

Hollandse chiffonnier, 1820
Resultaat: 150 EUR

Hollandse eikenhouten chiffonniere met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 160 x 100 x 53 cm. In goede staat.

Willem III vitrinekast
Resultaat: 200 EUR

Hollandse palissanderhouten Willem III vitrine-opzetkast op kruispoot. Mogelijk Horrix. Circa 1876. Afmeting: 166 x 91 x 43 cm. In goede staat.

Zilveren armband
Resultaat: 80 EUR

Bijzondere zilveren pennenarmband, 925/000, met schakels met een fantasievorm. Voorzien van een bakslot. Mexico. breedte 11 mm lengte 20 cm. ca 59 gram. In goede staat

5 Armbanden met stenen
Startprijs 50 EUR

Vijf armbanden met zilver en edelstenen, o.a. lapis lazuli. 925/000. Verschillende lengtes. In goede staat

19e Eeuws antiek gestoken tafel
Startprijs 160 EUR

Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken tafel met figuren. Blad later. Afmeting: 70 x 54 cm ø. In goede staat.