Twee zilveren borstels, 833/000, rechthoekig en ovaal model met voorstelling, jl.:G:1916, en een ovaal zilveren doosje, 800/000, met Djokja bewerking. 12-17cm en 6x4,5cm.
Twee delen jade, een hanger in de vorm van een paard, 34x24mm. en een rond gesneden amulet met meanderrand. ø 44mm. In goede staat
Vijf 835/000 zilveren lepels. Stelen Haags Lofje. Initialen FW achterkant. Mr. J.M. van Kempen en Zn. - Voorschoten. Anno 1880. Afmeting: L 18 cm. Gewicht: circa 210 gram. In zeer goede staat.
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Ring met een strakke band bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. breedte 2,5 mm, ø56 ca 3,6 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Brede ring met over elkaar lopende banden, waarvan er één bezet met 2 rijen met 25 diamantjes. breedte 7 mm. ø 55 ca 6,2 gram. In goede staat
Zilveren plaquette, 800/000, vierkant model, met wijze heren. 4,5x4,5cm. ca 46 gram. In goede staat
Fraaie zilveren soezenmand, 833/000, Art Deco, gezaagd met strakke bloemen en diagonaal lijnenspel. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. De rand van de mand is voorzien van een parelbewerking....
Zilveren armband met hematiet, 835/000, armband met 5 rechthoekige open schakels met daartussen 5 ovaal cabouchon geslepen hematietstenen en een veeroog. breedte 12 mm. lengte 17,7 cm. ca 23 gram.
Zilveren snuifdoos, 800/000, rond model met scharnierend deksel voorzien van filigrain versiering met opgesoldeerd applique met vergulding voorzien van een gegraveerde kameel met figuur. En voorzien v...
Zilveren petitfourschep en compotelepel, 833/000, gecontourneerde petitfourschep versierd met graveerwerk, MT.: Fa Manikus Verhoef, Arnhem, jl.:w:1881 en een compotelepel met een peervormige bak met g...
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Imari Ghendi schenkkan + Kang Xi gemerkte schenkkan. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde gitten, ø10 mm, met kleine zwarte kraaltjes. Bevestigd aan een zilveren rechthoekige sluiting met bewerking. Lengte 45 cm. In goede staat
Drie oude/antieke Chinees porseleinen kommen met bodemmerken. Floraal decor. Afmeting: ø 14 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kom met gele en groene glazuur, floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 11,4 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Meissen schaal met handbeschilderd floraal decor. Knauff. Voor 1900. Eerste keus. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tibet. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Lot met 4 bakjes; 2 kristallen vierkante bakjes op een zilveren onderzetter, 835/000, MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim, 6,5x6,5cm, een achtkantig schaaltje, 800/000, met een hamerslag en omgeslagen rand, ...
19e Eeuwse Hollandse vurenhouten vitrine opzetkast. In bierverf. Circa 1850. Afmeting: 207 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Kristallen karaf met slijpwerk, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelbewerking en voorzien van een zilveren jasseronketting met bewerking, bevestigd aan de kraag en aan de stop. 833/000. ø10x...
19e Eeuwse mahoniehouten staande garenspoel. Afmeting: H 123 cm. In goede staat.
Grote Louis Philippe-stijl vitrinekast met schappen en zijkanten van glas. 20e Eeuw. Afmeting: 210 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met 2 ringen, een vierkant palmiercollier n een gourmetcollier. Totaal ca 22,3 gram. In goede staat
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.