Vijf maal antiek houten kinderspeelgoed. Divers. Poppenstoelen etc. Circa 1930. Afmeting: 40 - 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse landkaart 'De Velouwe, het laeste vierdeel van Gelderlandt'. Afmeting: H 26 x B 30 cm. In goede staat.
W. van den Burgh. Circa 1930. Driemaster Damaru? Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Decoratief gietijzeren kinderfornuis + kinderkastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 35 cm. In goede staat.
Oude Amerikaanse metalen Diecast speelgoed Lionel treinset. Vijf-delig. Electrisch. Teader lock nr. 2025 + drie wagons. Bespeeld. Afmeting: 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Stel zilveren koektrommels, 833/000, een rechthoekige trommel en een ronde trommel voorzien van een scharnierend deksel, versierd met een knerrenrand aan de boven en onderzijde. Winkelmerk: Bonebakker...
Dietz Jr. München. Duitse School. Landschap met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 7 x B 10 cm. In goede staat.
Twee 16e - 17e eeuwse gravures. Stadsplattegronden Coevorden. Uiterst zeldzaam. Eén maal Anno Domini 7 May 1594, belegering Coevorden/Steewyck. Eén maal belegering Coevorden. Afmeting: 26 - 32 cm. In ...
Gravin R. Nesselrode. 1954. Duitse School. St. Bernardhond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Belgisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22,5 x B 35 cm. In goede staat.
Jan Sirks. 1885 - 1938. Havengezicht met stoomboten Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.
Fraai zilveren tafelstuk, kaviaarschaal, 925/000, met een rechthoekig basement voorzien van een rand met lambrequindecor en geplaatst op 4 uitgewerkte klauwpoten. Op het basement zitten 2 zilveren hou...
24 Mal farbige Max Liebermann Faksimiledrucke, Kunstverlag Charlottenburg. 17 Werken voorhanden, rest mist. Afmeting: H 51 x B 40 cm. In goede staat.
Kavel met 14 munten van 1 Gulden; 1907, 1914 en 1922 t/m 1944A.
Geelgouden ring, 750/000, Cartier, met diamant. Geelgouden ring, bolmodel met in het midden een briljant geslepen diamant in een gladomzetting, ca 0,12 ct. Breedte ring 6 mm. ø 49. ca 4 gram. regnr: 9...
van Eyck. Duitse School. Duitse jager. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Kavel met 12 zilveren munten 1936 Litouwen, diverse condities.
Kavel met 42 diverse zilveren munten waaronder Nederlands Indië 10 cent en 25 Cent. Diverse condities en jaartallen.
Kavel met 42 diverse zilveren munten wereldwijd waaronder: Spanje, India, Frankrijk, Italië. Diverse condities.
Lot met twee zilveren kandelaars en vier servetbanden, 835/000, Twee kleine tafelkandelaars op een ronde voet, ø6x4,5cm en 2 vingerdoekringen en 2 servetbanden voorzien van monogramgravures.ø3-5cm. In...
Elegante geelgouden armband, 750/000, met robijnen. Brede gouden schakelarmband met gematteerde bewerking. Iedere schakel is voorzien van 2 klauwzetkasten bezet met rond gefacetteerde robijnen, ø 1,7 ...
Geelgouden Cartier dameshorloge, 750/000, model Tank Americaine, met geelgouden band voorzien van een dubbele vouwsluiting. De kast is voorzien van een champagne kleurige wijzerplaat met romeinse cijf...
Fraai zilveren muziekdoosje, 835/000, Griesbaum, rechthoekig model versierd met rasterdecor en putti, voorzien van voorstellingen met putti aan de zijkanten. Geplaatst op gekrulde poten bevestigd met ...