Twee bronzen penningen: 1x bronzen penning door F. Caunois met op voorzijde "JOHANNES LOCKE" en op achterzijde "NATUS WRINGTONI PROPE BRISTOLOUM IN ANGLIA AN. M. DC. XXXIII / SERIES NUMISMATICA UNIVER...
Lot met vier dezelfde zilveren servetringen, 835/000, ovaal model met een opgelegde bewerkte rand. ca 62 gram. 4,5x2cm. In goede staat
Drie zilveren slavenbanden, 835/000, één ronde rinkelband, een bolle slavenband met dopsluiting en een platte slavenband met lijnbewerking en scharnier. breedte 9 mm. totaal ca 78 gram. In goede staat
Bijzondere plated bladwijzer als troffel. Met agaten heft. In goede staat.
Twee 835/000 zilveren zoutlepeltjes en een bijbehorend 835/000 zilveren mosterdlepeltje met aparte vierkante stelen en platte spijkerkop. Mr. C. Bos & Zn.-Amsterdam. Circa 1950. Afmeting: zoutlepel 5 ...
Bijzondere zilveren armband, 925/000, met dubbel scharnier en bakslot. Aan de bovenzijde voorzien van een opgelegd element met ovaal cabouchon geslepen onyx. Breedte armband 38 mm. ø 58x50mm. Mexico g...
Zilveren bakje en asbak. Klein zilveren bakje met bewerkte oortjes voorzien van een voorstelling met koeien, 835/000, 8x5x1cm, en een ronde Djokja zilveren asbak, 800/000. ø 12x2cm. Totaal ca 99 gram....
Bicolour gouden ring, 585/000, massief uitgevoerd, met een fijne band en aan de kop een witgouden golf met een geelgouden krul. Breedte 11 mm. ca 4 gram. ø 58. In goede staat
Elegante witgouden hanger, 750/000, met Tahiti-parel en diamant. Hanger met in het midden een Tahiti-parel, ø 13 mm. Om de parel zitten 2 witgouden stukken, in de vorm van een slag met daarin diverse ...
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met strakke bovenkant voorzien van 3 briljant geslepen diamanten in een witgouden balk gezet. totaal ca 0.09 crt. ø 52 ca 4,2 gram. In goede staat
Zilveren sigarettendoos, 925/000, rechthoekig bol heupmodel, voorzien van een monogramgravure. Aan de binnenzijde eveneens voorzien van een gravure. MT.: W.J.Myatt & Co, ltd, Birmingham, jl.: n:1912. ...
Collier van bloedkoralen, rond ø 3,5mm, met een geelgouden sluiting, 585/000. Twee rijig collier bevestigd aan een geelgouden sluiting, rond model met geschulpte rand en bewerking, in het midden voorz...
Drie hangers en een ring van Swarovski, ring met licht blauwe en paarse stenen, ø 59, en drie hangers double met stenen. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met ovale zetkast met een brede geschulpte rand bezet met een ruw geslepen diamant. breedte 12 mm. ø 54 ca 2,7 gram. In goede staat
Geelgouden zegelring, 585/000, met onyx. Massieve zegelring met een rechthoekige onyx met monogram; JAMB. Breedte ring 18 mm. ø67 ca 12,8 gram. In zeer goede staat
Theo Mackaay. 1950. Vier vrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 85 cm. In goede staat.
Constant Arzt. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Vroeg werk. Epreuve de artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 14 x B 31 cm. In goede staat.
Indonesische School 1987. Jakarta. Kalan Kita Bepapa Tederkanga. Straat met auto's. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Berglandschap met figuren op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
A. Dugelay. Franse School. Circa 1930. Stilleven met uien, wijn, koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures met Hollandse schepen. In notenhouten lijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In goede staat.
Vermeulen. 20e Eeuw. Hollands landschap met stenderkast, dorpsgezicht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.