Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Hollandse vitrine opzetkast 4301
Hollandse vitrine opzetkast

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahonie garenspoel, 19e eeuw 4294
Mahonie garenspoel, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Louis Philippe-stijl vitrinekast 4287
Louis Philippe-stijl vitrinekast
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Franse commode van rozenhout 4251
Franse commode van rozenhout

Resultaat:

375 EUR

Antieke Franse commode, 1880 4244
Antieke Franse commode, 1880
Startprijs 250 EUR
Engels Art Deco secretaire, 1930 4237
Engels Art Deco secretaire, 1930
Startprijs 150 EUR
Verkocht
3x Kleine tafeltjes 4201
3x Kleine tafeltjes

Resultaat:

40 EUR

Duitse penant commode 4194
Duitse penant commode
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Gestoken spiegel op standaard 4187
Gestoken spiegel op standaard

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bruin lederen fauteuil 4158
Bruin lederen fauteuil

Resultaat:

150 EUR

Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm. 4151
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Empire mahoniehouten uittrektafel 4144
Empire mahoniehouten uittrektafel

Resultaat:

180 EUR

Engels damesbureau met intarsia 4137
Engels damesbureau met intarsia
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Piet Klaasse, Haan 1484
Piet Klaasse, Haan

Resultaat:

110 EUR

M.P. Arata, Diverse werken 1477
M.P. Arata, Diverse werken
Startprijs 180 EUR
Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit 1470
Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antiek kastje met lades, 1890 4108
Antiek kastje met lades, 1890

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Oosterse hangvitrine 4101
Oosterse hangvitrine

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke bonheur, 1870 4094
Antieke bonheur, 1870

Resultaat:

150 EUR

L. Scheen, Rotterdams havengezicht 1434
L. Scheen, Rotterdams havengezicht
Startprijs 80 EUR
H. van Leeuwen, Boeren gezin in interieur 1427
H. van Leeuwen, Boeren gezin in interieur
Startprijs 150 EUR
Verkocht
J. van Everdingen, Hollands landschap met windmolen 1420
J. van Everdingen, Hollands landschap met windmolen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
4x Antieke fotoalbums 2090
4x Antieke fotoalbums

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gerold figuur, Papegaai 6624
Gerold figuur, Papegaai

Resultaat:

45 EUR