Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden oorstekers 77
Gouden oorstekers
Startprijs 200 EUR
Gouden ring met diamant 78
Gouden ring met diamant
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Geelgouden oorstekers met diamant en morganiet 79
Geelgouden oorstekers met diamant en morganiet

Resultaat:

950 EUR

Gouden hanger in hartvorm met diamant 80
Gouden hanger in hartvorm met diamant
Startprijs 450 EUR
Amazoniet collier 83
Amazoniet collier
Startprijs 700 EUR
Gouden oorstekers met diamant 84
Gouden oorstekers met diamant
Startprijs 100 EUR
Gouden ring met diamant 85
Gouden ring met diamant
Startprijs 500 EUR
Zilveren roomstel op dienblad 90
Zilveren roomstel op dienblad
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Zilveren jat 92
Zilveren jat

Resultaat:

150 EUR

Zilveren koffieservies, 4-delig 96
Zilveren koffieservies, 4-delig
Startprijs 1.600 EUR
Brede gouden armband 101
Brede gouden armband
Startprijs 1.500 EUR
Witgouden choker met diamant 103
Witgouden choker met diamant
Startprijs 1.000 EUR
Zilveren broche met ringagaat 107
Zilveren broche met ringagaat
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Zilveren bedelarmbanden 108
2 Zilveren bedelarmbanden

Resultaat:

70 EUR

3 Zilveren armbanden 109
3 Zilveren armbanden
Startprijs 60 EUR
Parelcollier met goud 112
Parelcollier met goud
Startprijs 180 EUR
Parelcollier (paars) 113
Parelcollier (paars)
Startprijs 100 EUR
Gouden armband met diamant 114
Gouden armband met diamant
Startprijs 820 EUR
Zilveren ronde presenteerschaal 116
Zilveren ronde presenteerschaal
Startprijs 200 EUR
Zilveren roomstel 117
Zilveren roomstel
Startprijs 125 EUR
Zilveren moccakan 119
Zilveren moccakan
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Zilveren natfruitschep 121
Zilveren natfruitschep

Resultaat:

60 EUR

Zilveren tasbeugel, 18e eeuw 122
Zilveren tasbeugel, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Zilveren boot 124
Zilveren boot
Startprijs 600 EUR