Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot eierschaal porselein (19x) 6258
Lot eierschaal porselein (19x)

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
4x Chinese borden, 18e eeuw 6260
4x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6262
Oude Chinese vaas

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6272
Oude Chinese vaas

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
3x Antieke Chinese borden 6303
3x Antieke Chinese borden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
6x Oud/antiek Chinees jade 6309
6x Oud/antiek Chinees jade

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot 18e Eeuws Chinees porselein 6317
Lot 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuwse Chinese kom 6326
18e - 19e Eeuwse Chinese kom

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3-Delig 18e eeuws Delfts kaststel 6329
3-Delig 18e eeuws Delfts kaststel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lot Delfts (6x) 6330
Lot Delfts (6x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees schenkkannetje 6343
18e Eeuws Chinees schenkkannetje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinese celadon ribvaas 6357
Chinese celadon ribvaas

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
5x 18e Eeuws Chinees porselein 6358
5x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oude Chinese celadon wijncup 6361
Oude Chinese celadon wijncup

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein 6362
3x Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Prachtige Oude Chinese sierschotel ø 35,5 cm. 6375
Prachtige Oude Chinese sierschotel ø 35,5 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
45x Antieke borden (divers) 6426
45x Antieke borden (divers)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oude Capodimonte piedestal 6433
Oude Capodimonte piedestal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot antiek porselein, Chinees/Japans 6435
Lot antiek porselein, Chinees/Japans

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuwse Chinese papborden 6436
4x 18e Eeuwse Chinese papborden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
10x Chinees porselein 6450
10x Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Chinese borden 6452
2x Chinese borden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Cheng Lung schotel 6468
18e Eeuwse Chinese Cheng Lung schotel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Chinese vazen 6484
3x Chinese vazen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (6x) 6490
Lot Chinees porselein (6x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Empire vaasjes 6503
3x Empire vaasjes

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (4x) 6510
Lot Chinees porselein (4x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese Yixing trekpot 6523
Chinese Yixing trekpot

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6534
Oude Chinese vaas

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
6x 18e Eeuwse Chinese schotels 6536
6x 18e Eeuwse Chinese schotels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4x Antieke Chinese borden 6566
4x Antieke Chinese borden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot Meissen porselein (4x) 6602
Lot Meissen porselein (4x)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
7x Divers oud/antiek porselein 6613
7x Divers oud/antiek porselein

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (10x) 6615
Lot antiek Chinees porselein (10x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gerold figuur, Papegaai 6624
Gerold figuur, Papegaai

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
5x Diverse Hummel figuren van Goebel 6642
5x Diverse Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
4x Diverse Hummel figuren van Goebel 6645
4x Diverse Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
7x Diverse Hummel figuren van Goebel 6646
7x Diverse Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
4x Diverse Hummel figuren van Goebel 6647
4x Diverse Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant, Cartier 11
Gouden ring met diamant, Cartier

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Zilveren kan 21
Zilveren kan

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2 Zilveren koektrommels Bonebakker 24
2 Zilveren koektrommels Bonebakker

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Brede gouden armband 32
Brede gouden armband

Resultaat:

925 EUR

Verkocht
Zilveren ijscouvert 91
Zilveren ijscouvert

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren koffiekan 118
Zilveren koffiekan

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
6 Zilveren onderzetters 167
6 Zilveren onderzetters

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
6 Zilveren onderzetters 168
6 Zilveren onderzetters

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lot sieraden 210
Lot sieraden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 220
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bijbel met zilverwerk 247
Bijbel met zilverwerk

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden jasseroncollier 330
Gouden jasseroncollier

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Groot lot sieraden 365
Groot lot sieraden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Granaat oorknoppen 435
Granaat oorknoppen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gouden ring 577
Gouden ring

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
12 Zilveren oestervorkjes 666
12 Zilveren oestervorkjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot divers zilver 693
Lot divers zilver

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren decanteertrechter 697
Zilveren decanteertrechter

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gouden oorhangers 707
Gouden oorhangers

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
6 Zilveren servetringen 738
6 Zilveren servetringen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 767
Zilveren schaal

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
5 Zilveren bestekdelen 798
5 Zilveren bestekdelen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot zilver, divers 825
Lot zilver, divers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gouden horloge 827
Gouden horloge

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren broche met koraal 832
Zilveren broche met koraal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gouden armband met munten 958
Gouden armband met munten

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Gouden ring agaat 971
Gouden ring agaat

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
N.H. v.d. Willigen, Landschap bij Epe 1014
N.H. v.d. Willigen, Landschap bij Epe

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn 1017
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Herman Brood, Melkbus 1041
Herman Brood, Melkbus

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
A.J. van Dijk, Gezicht op Veere 1077
A.J. van Dijk, Gezicht op Veere

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Pendant, Besneeuwde dorpsgezichten 1086
Pendant, Besneeuwde dorpsgezichten

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
W.E. Fitch, Hollandse kermis met carousel 1166
W.E. Fitch, Hollandse kermis met carousel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
H.K.O., Besneeuwd standsgezicht 1190
H.K.O., Besneeuwd standsgezicht

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
G. de Bruin, Hollands havengezicht met platbodems 1281
G. de Bruin, Hollands havengezicht met platbodems

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
R. David Digby, Opvliegende fazant 1296
R. David Digby, Opvliegende fazant

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
E. v.d. Ven, Vaas met anemonen 1304
E. v.d. Ven, Vaas met anemonen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands riviergezicht 1368
Ongesigneerd, Hollands riviergezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Chung Giang, Deurportalen 1371
2x Chung Giang, Deurportalen

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Zeegezicht met boten 1386
Ongesigneerd, Zeegezicht met boten

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
H. Schallenberg, Gemberpot met anemonen 1406
H. Schallenberg, Gemberpot met anemonen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Twee figuren bij mand 1409
Onduidelijk, Twee figuren bij mand

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Groot lot spaarpotten 2035
Groot lot spaarpotten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Houtgestoken vergulde wandconsole 2048
Houtgestoken vergulde wandconsole

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek tin/koper 2117
Lot oud/antiek tin/koper

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot antieke kerstboom standaards 2153
Lot antieke kerstboom standaards

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Lederen dokterstassen 2161
2x Lederen dokterstassen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Griekse houten kruik 2200
Griekse houten kruik

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke bureau barometer 2203
Antieke bureau barometer

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Empire-stijl wandkandelaren 2231
2x Empire-stijl wandkandelaren

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Lot blik met reclame 2257
Lot blik met reclame

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Frans erotisch boekje 2262
Frans erotisch boekje

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Lot antieke naai-necessaires (7x) 2276
Lot antieke naai-necessaires (7x)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
PDSA Collecte spaarpot 2314
PDSA Collecte spaarpot

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke ivoren Quan Yin 2346
Antieke ivoren Quan Yin

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Inktstel+weegschaal 2367
Inktstel+weegschaal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Grote tuinvazen 2383
2x Grote tuinvazen

Resultaat:

130 EUR