Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Sprong decor. Model nr.: 34. Afmeting: 5,3 x ø 18,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen platte kom met paarden/draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 18 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bodemmerk en thee-kleurig glazuur. Binnenin bloem. Afmeting: 5 x ø 8,3 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met steur decor onder water + floraal decor. Afmeting: 38 x 39 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen kom met rood glazuur en zes karakters bodemmerk. Afmeting;: 8 x ø 17,5 cm. In goede staat.
Antieke Friese zilveren koffiekan op comfoor, Zilveren kan met cannelures en een rand met floraal decor. Voorzien van een schenktuit met acanthusblad en drakenkop en een C-vormige greep. De kan heeft ...
Zilveren broekstukken, 833/000, streekdracht Walcheren, Zeeland. Met aan de voorkant een wapenafbeelding met als randschrift Condoria Res Parvae Crescunt. voorzien van een rand met gravure bewerking ...
Fraaie zilveren soezenmand, 833/000, Art Deco, gezaagd met strakke bloemen en diagonaal lijnenspel. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. De rand van de mand is voorzien van een parelbewerking....
Plated lepeldoos, rechthoekig model met lijnbewerking, gevuld met 11 zilveren taartvorkjes model puntfilet, zilvergewicht ca 146 gram, MT.: P. van Oostrom, Schoonhoven, 1856-1924. 12 cm. En 1 bijpasse...
Lot met diverse gouden sieraden, 2 broches, een sluiting, drie oorhangers, een kapotte broche en slot. Totaal ca 16 gram. In redelijke staat
Chris Soer. 1882 - 1961. Boerenhuis met boerin en appelbloesem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
P.H. van Asperen. 1895 - 1969. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1980. Duitse School. Vossenjacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
Vroege antieke geeboniseerde spiegel met schildpad belijmd. Kleine restauraties. Afmeting: H 61 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.
Montblanc pen in cassette, model Chopin in het rood met goldplated clip en ringen. In originele doos en certificaat. Vulling ontbreekt.
Oude Heineken Bier lichtreclame uit de 60-er jaren. Afmeting: ø 26 x 9 cm. In goede staat.
Hollands Marine sabel met riem. Model 1882, IJzerhouwer. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.
Twee loks Trix H0: 1x 22360 Diesellok Serie 1500 CFL en 1x 22573 Diesellok MaK. Beide in originele verpakking en in goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken jachtklok met hertenkop, haas en snip. Met emaille cartouches. Circa 1880. Afmeting: 80 x 50 x 21 cm. In goede staat.
Oude Engelse lederen fauteuil in hoefijzer model met houten poten en koperen nagels. Afmeting: 78 x 80 x 78 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen rooktafel. Circa 1930.met daarop 2 messing dekseldoosjes, Afmeting: 60 x ø 61 cm. In goede staat.
Oosters handgeknoopt Kashmir kleed met floraal decor. Met certificaat, waarde Hfl. 3.750,= Afmeting: 162 x 243 cm. In goede staat.
Twee antieke metalen figuren. Paard en edelhert. Compositie metaal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met bodemmerk. Randglazuur schades. Afmeting: ø 36,3 cm. In goede staat.
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Capucijner + Familie Rose draken decors. Zes schotels, één beschadigd. Vier kopjes, één beschadigd. Afmeting: 5,5 - 8,5 ø cm. In redelijk/goede staat...
Set Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. 18e Eeuw. Met boom decor, bodemmerk en lichtbruine glazuur. Bestaande uit: Zes koppen en vijf schotels. Waarvan vier kop en schotels gaaf zijn. Afmetin...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi klapmuts kom met rondom figuren in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 9,5 x ø 21 cm. In matige staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Vier Capucijner kopjes met zotjes. Eén maal Amsterdams' bont. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met peterselie decor. Octagonaal. Afmeting: 5 x 11 ø cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen celadon waterbak met gecontourneerde omranding. Afmeting: 5,3 x 14 cm ø. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Zeskleur decor. Model nr.: 39. Afmeting: 12,7 x ø 9 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met goudvissen decor en zes tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 29,5 x 31,5 cm ø. In goede staat.
Lot met geelgouden ringen, 585/000, twee trouwringen, twee zegelringen met onyx, één gebroken en twee oud gouden ringen. totaal ca 17 gram. In redelijke staat
Jacobus Cossaar. 1874 - 1966. Visverkoopster met klant op markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse voorlader. Gemerkt G.R. met kroon. Oxidatie. Einde loop beschadigd. Afmeting: L 146 cm. In matige toestand.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal, rotsen en vlinder decor. Circa 1920. Afmeting: 25 x ø 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte kom met tekst op de bodem en floraal decor. Afmeting: 14 x ø 25 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Woelig decor. Model nr.: 23. Afmeting: H 16,5 x ø 18 cm. In goede staat.
Alb. B.J. Mulder. 1889 - 1972. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Zeldzame messing Eisenloeffel kaarskandelaar. Circa 1915. Afmeting: H 37,6 cm. In goede staat.
Antieke Steyr karabijn. 1886. E. W.E.G. Steyr Z 115. Vrij volgens wapenwet. Afmeting: L 132 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met spillegang. Mogelijk maandloper. Compleet met bok, sleutel en vouwslinger. Afmeting: 42 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch bidjar kleed in aardetinten. Nieuwprijs Hfl. 14.800,= Afmeting: 250 x 357 cm. In goede staat.
19e Eeuw. 6x drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met figuren decor en bodemmerk. Minimale chip bij zetschotels mogelijk, verder goed. Afmeting: 9 x ø 10,5 cm. In goede staat.
Set met zilveren, deels vergulde streeksieraden, met oorhangers voorzien van mutsenbellen in een ovale vorm met S-applique met baard, 5 cm en een paar oorhaken met zeeuwse knoppen. ø 10 mm. ca 9 gram....
Oude vergulde (marine) ponjaard. Parada dolk. Gemerkt E.F. Hofster - Solingen. 20e Eeuw. Afmeting: L 37,5 cm. In goede staat.
Kavel van 6x Trix loks met tenders waaronder: 1x DR 53 0003, 1x Union Pacific 4013, 1x DB 10 001, 1x 1008, 1x S 3/6 3602 en 1x K 1801. Allen ongetest en zonder originele verpakking.
Kavel met diverse (ongeteste) Märklin Loks waaronder: Burlington Northern 9780+9788, Texas & Pacific 1537 + 1540, Sante Fe, Amtrak 105 + 102 en Electro-Motive
Vijf oude flessen met Vieux Calvados. Michel Beucher. Afmeting: 30 x ø 7,5 cm. In goede staat.
Kavel met 8 diverse loks van verschillende merken. Allen ongetest en zonder originele verpakking.
Acht maal diverse flessen port. Bestaande uit: Kopke Quinta Lobata. Porto Kopke Colheita 1977. Kopke Quinta Sao Louiz 1990. Croft Vintage 1977. Kopke port 1974. Porto Kopke Colheita 1977. Porto Souza ...
Antieke Amerikaanse Colt Navy. Cal. 44, New York. Black Powder. Nr. 8120. Met holster. Patent September 10 1850. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.
Kist rode wijn. 1982. Pauillac. Gesloten. Afmeting: 33 x 50 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse .36 Colt in wapenkist. Met accessoires; kruithoorn, kogelmaker et cetera. Navy London, cal. 36, Nr. 26124. Afmeting: 6 x 39 x 18 cm. In goede staat.