Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren schaaltje, Dolfijn 367
Zilveren schaaltje, Dolfijn

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren plaquette, 372
Zilveren plaquette,

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Bloedkoralen collier 382
Bloedkoralen collier

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Armband van bloedkoraal met gouden slot 383
Armband van bloedkoraal met gouden slot

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren (geboorte) beker 389
Zilveren (geboorte) beker

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren armband met barnsteen 407
Zilveren armband met barnsteen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot barnsteen en kralen 414
Lot barnsteen en kralen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot zilver, soeplepel & vork 418
Lot zilver, soeplepel & vork

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3 Antieke naaldenkokers met zilver 419
3 Antieke naaldenkokers met zilver

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Granaatarmband met gouden slot 426
Granaatarmband met gouden slot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gouden ring met parel 431
Gouden ring met parel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Gouden collier met granaathanger 436
Gouden collier met granaathanger

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Paar zilveren kandelaren 447
Paar zilveren kandelaren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren visschep, 1835 448
Zilveren visschep, 1835

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Plated bestek in cassette 450
2x Plated bestek in cassette

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4 Gouden hangers 455
4 Gouden hangers

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Lot sieraden 462
Lot sieraden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren kan 467
Zilveren kan

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
6 Zilveren couverts 468
6 Zilveren couverts

Resultaat:

430 EUR

Verkocht
Gouden collier & armband 476
Gouden collier & armband

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Gouden ring met smaragd, robijn saffier en diamant 479
Gouden ring met smaragd, robijn saffier en diamant

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Zilveren naaischaar & naaldenkoker 492
Zilveren naaischaar & naaldenkoker

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
18e Eeuwse zilveren reisset 497
18e Eeuwse zilveren reisset

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Plated mandje 498
Plated mandje

Resultaat:

40 EUR