Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Divers zilver, servetbanden etc. 638
Divers zilver, servetbanden etc.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 641
Zilveren schaal

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
3 Beursjes met zilver, 646
3 Beursjes met zilver,

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Oorkaraffen met zilver 648
2x Oorkaraffen met zilver

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Djokja zilveren langwerpige dienschaal 650
Djokja zilveren langwerpige dienschaal

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Choker met parels 652
Choker met parels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Zilveren broches 654
2 Zilveren broches

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilver vergulde camee hanger 659
Zilver vergulde camee hanger

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren collier met kruishanger met zirconia 660
Zilveren collier met kruishanger met zirconia

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot met zilveren knopjes 663
Lot met zilveren knopjes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3 Sieraden 664
3 Sieraden

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
4 Zilveren miniaturen 672
4 Zilveren miniaturen

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Karaf met zilver 673
Karaf met zilver

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Oorknoppen met zirconia 685
Oorknoppen met zirconia

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 692
Zilveren schaal

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3 Zilveren lepels Biedermeier 694
3 Zilveren lepels Biedermeier

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Gouden rijring 705
Gouden rijring

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden zegelring 706
Gouden zegelring

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Gouden colliers met parelhanger 712
2 Gouden colliers met parelhanger

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden, 3x 730
Lot zilveren sieraden, 3x

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
4 Zilveren servetringen 739
4 Zilveren servetringen

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Zilveren lepels en prikkers 744
Zilveren lepels en prikkers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Karaffen met zilver 748
2 Karaffen met zilver

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren armband 753
Zilveren armband

Resultaat:

120 EUR