Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren armband met gesneden malachiet 755
Zilveren armband met gesneden malachiet

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zalfpotje met zilver 758
Zalfpotje met zilver

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Paar zilveren kandelaren 770
Paar zilveren kandelaren

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Dekselpot met zilveren deksel 775
Dekselpot met zilveren deksel

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 777
Gouden ring met diamant

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Agaat collier 783
Agaat collier

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Loderein fles met gouden dop 797
Loderein fles met gouden dop

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren armband met onyx 803
Zilveren armband met onyx

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Zilveren collier met Duitse munten 804
Zilveren collier met Duitse munten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmand, 1910 805
Zilveren bonbonmand, 1910

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3x Zilveren miniaturen, Stoelen 806
3x Zilveren miniaturen, Stoelen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Zilveren wayang armbanden 810
2 Zilveren wayang armbanden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren bureaulegger, 1902 819
Zilveren bureaulegger, 1902

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Kleine zilveren schaaltjes 821
2 Kleine zilveren schaaltjes

Resultaat:

42 EUR

Verkocht
Zilveren mand 822
Zilveren mand

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Karaf met zilveren stop 823
Karaf met zilveren stop

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilver vergulde choker en ring met granaat 828
Zilver vergulde choker en ring met granaat

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Collier met div. gouden hangers 835
Collier met div. gouden hangers

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gouden fantasiering 837
Gouden fantasiering

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur, Cupido 839
Zilveren miniatuur, Cupido

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
8 Zilveren vingerdoekringen 842
8 Zilveren vingerdoekringen

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke zilveren papierklem, 1890 844
Antieke zilveren papierklem, 1890

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren hanger met edelstenen 852
Zilveren hanger met edelstenen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant 858
Witgouden ring met diamant

Resultaat:

90 EUR