Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Amerikaanse .36 Colt in wapenkist 2706
Amerikaanse .36 Colt in wapenkist

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Kist met Pauillac wijn, 1982 2197
Kist met Pauillac wijn, 1982

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Amerikaanse Colt .44 New York in holster 2707
Amerikaanse Colt .44 New York in holster

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
8x Diverse flessen met port 2194
8x Diverse flessen met port

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Diverse loks 3013
Diverse loks

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
5x Oude flessen Vieux Calvados 2195
5x Oude flessen Vieux Calvados

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Diverse Loks Märklin 3012
Diverse Loks Märklin

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
6x Trix loks + tenders 3011
6x Trix loks + tenders

Resultaat:

255 EUR

Verkocht
Oude vergulde ponjaard 2711
Oude vergulde ponjaard

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Set zilveren streeksieraden 204
Set zilveren streeksieraden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x Fam. Rose kop+schotels 6013
6x Fam. Rose kop+schotels

Resultaat:

1.305 EUR

Verkocht
Perzisch bidjar kleed, 250 x 357 cm. 4500
Perzisch bidjar kleed, 250 x 357 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Antiek Franse comtoise 3553
Antiek Franse comtoise

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Steyr karabijn 2701
Antieke Steyr karabijn

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zeldzame Eisenloeffel kandelaar, 1915 2022
Zeldzame Eisenloeffel kandelaar, 1915

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Alb. B.J. Mulder, Vaas met bloemen 1241
Alb. B.J. Mulder, Vaas met bloemen

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas Woelig 6237
Colenbrander Ram vaas Woelig

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Grote Chinese blauw/witte kom 6153
Grote Chinese blauw/witte kom

Resultaat:

17.000 EUR

Verkocht
Antieke Chinese bloempot 6010
Antieke Chinese bloempot

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Voorlader 2702
Voorlader

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
J. Cossaar, Visverkoopster met klant op markt 1045
J. Cossaar, Visverkoopster met klant op markt

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot gouden ringen 585
Lot gouden ringen

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Grote oude Chinese vaas 6370
Grote oude Chinese vaas

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas Zeskleur 6245
Colenbrander Ram vaas Zeskleur

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese celadon waterbak 6205
Oude/antieke Chinese celadon waterbak

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
3x Chinese kopjes, 19e eeuw 6092
3x Chinese kopjes, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
5x Chinees porselein 6078
5x Chinees porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Kang Xi klapmuts kom 6026
Kang Xi klapmuts kom

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
18e Eeuwse druivenschotel 6022
18e Eeuwse druivenschotel

Resultaat:

305 EUR

Verkocht
6x 18e Eeuwse Kang Xi kop en schotels 6012
6x 18e Eeuwse Kang Xi kop en schotels

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Lot 18e Eeuws Chinees porselein 6006
Lot 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse Chinese Familie Verte schotel 6003
Grote 18e eeuwse Chinese Familie Verte schotel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2x Antieke figuren, Paard + edelhert 5119
2x Antieke figuren, Paard + edelhert

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oosters Kashmir kleed, 162 x 243 cm. 4506
Oosters Kashmir kleed, 162 x 243 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke rooktafel, 1930 4215
Antieke rooktafel, 1930

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lederen fauteuil 4025
Lederen fauteuil

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Franse jachtklok, 1880 3538
Franse jachtklok, 1880

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Trix H0: 22360 + 22573 3004
2x Trix H0: 22360 + 22573

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Hollands marine sabel 2710
Hollands marine sabel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Oude Heineken lichtreclame 2251
Oude Heineken lichtreclame

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mont Blanc pen in cassette 2162
Mont Blanc pen in cassette

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antieke schildpad spiegel 2024
Antieke schildpad spiegel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Vossenjacht 1466
Onduid. gesig., Vossenjacht

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
P. H. van Asperen, Havengezicht Rotterdam 1384
P. H. van Asperen, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chris Soer, Boerenhuis met boerin en appelbloesem 1039
Chris Soer, Boerenhuis met boerin en appelbloesem

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Lot met diverse gouden sieraden 586
Lot met diverse gouden sieraden

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Lepeldoos met zilveren vorkjes 466
Lepeldoos met zilveren vorkjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren soezenmand 366
Zilveren soezenmand

Resultaat:

630 EUR

Verkocht
Zilveren broekstukken 341
Zilveren broekstukken

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren antieke kan op comfoor, 19e eeuw 15
Zilveren antieke kan op comfoor, 19e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke Chinese kom 6495
Antieke Chinese kom

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose bord 6472
Chinees Familie Rose bord

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas 6400
Grote Chinese vaas

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose dekselvaas 6381
Chinese Familie Rose dekselvaas

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Chinese kopjes 6327
2x 18e Eeuwse Chinese kopjes

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Oude Chinese kom 6311
Oude Chinese kom

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram schaal Sprong 6235
Colenbrander Ram schaal Sprong

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas Om en Om 40 6185
Colenbrander Ram vaas Om en Om 40

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose schotel 6142
Chinese Familie Rose schotel

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
4x Antieke Chinese kop & schotels 6080
4x Antieke Chinese kop & schotels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein 6079
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6050
Chinese vaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt, 360 x 250 cm. 4502
Perzisch tapijt, 360 x 250 cm.

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Antieke piedestal, 1880 4217
Antieke piedestal, 1880

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek schrijfbureau met stoel 4181
Antiek schrijfbureau met stoel

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Engelse Art Deco stoel 4107
Engelse Art Deco stoel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Engelse boekenmolen 4082
Antieke Engelse boekenmolen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Franse jachtklok 3587
Antieke Franse jachtklok

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Franse vuurvergulde pendule 3533
Antieke Franse vuurvergulde pendule

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok 3523
Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
2x Schaakspellen 3353
2x Schaakspellen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Blikken speelgoedpaard 3003
Blikken speelgoedpaard

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antiek dubbelloops jachtgeweer 2712
Antiek dubbelloops jachtgeweer

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2x Messing kandelaren 2468
2x Messing kandelaren

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antiek specerijen kastje 2320
Antiek specerijen kastje

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot Chinese figuren (13x) 2301
Lot Chinese figuren (13x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot emaille voorraadblikken (13x) 2254
Lot emaille voorraadblikken (13x)

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Voor-oorlogs missie spaarpotten 2014
2x Voor-oorlogs missie spaarpotten

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Barbizon? Landschap met schaapskudde en herderin 1444
Barbizon? Landschap met schaapskudde en herderin

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Gijs J. Voskuyl, Vrouwtje van Stavoren 1400
Gijs J. Voskuyl, Vrouwtje van Stavoren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Russisch ikoon, Maria met kindje Jezus 1298
Russisch ikoon, Maria met kindje Jezus

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chr. Koelemeijer, Wintergezicht met figuren 1269
Chr. Koelemeijer, Wintergezicht met figuren

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Lot sieraden 788
Lot sieraden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Groot lot plated 718
Groot lot plated

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren theelepels (20x) 524
Zilveren theelepels (20x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot divers met zilver (5x) 399
Lot divers met zilver (5x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren cello met horloge 93
Zilveren cello met horloge

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Broche en tiara, zilver/verguld 89
Broche en tiara, zilver/verguld

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilveren doosje met miniatuur aquarellen, 18e/19e eeuw 14
Zilveren doosje met miniatuur aquarellen, 18e/19e eeuw

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
4x Diverse Hummel figuren van Goebel 6644
4x Diverse Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3x Diverse Hummel figuren van Goebel 6643
3x Diverse Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuwse Imari borden 6622
4x 18e Eeuwse Imari borden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese theebus, 18e - 19e eeuw 6579
Chinese theebus, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Chinese blauwe borden 6559
2x 18e Eeuwse Chinese blauwe borden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4x Antieke Chinese kopjes 6483
4x Antieke Chinese kopjes

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antiek theeservies, 1900 6464
Antiek theeservies, 1900

Resultaat:

300 EUR