Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Antieke Chinese vaasjes 6455
2x Antieke Chinese vaasjes

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen 6454
2x Chinese vazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Imari dekselpotten 6385
2x Imari dekselpotten

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Prachtige Familie Verte penselenpot 6373
Prachtige Familie Verte penselenpot

Resultaat:

2.300 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch visservies 6332
Villeroy en Boch visservies

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Chinese celadon vaas 6321
Antieke Chinese celadon vaas

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
3x Chinese schotels 6312
3x Chinese schotels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3x Capucijn kop+schotels 6301
3x Capucijn kop+schotels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Italiaanse Capodimonte-stijl spiegel 6276
Italiaanse Capodimonte-stijl spiegel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (4x) 6274
Lot Chinees porselein (4x)

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
7x Oude Chinese borden 6268
7x Oude Chinese borden

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram schaal landelijk 6247
Colenbrander Ram schaal landelijk

Resultaat:

435 EUR

Verkocht
2x Rosenthal beeldjes 6239
2x Rosenthal beeldjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas 6238
Colenbrander Ram vaas

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram schaal Sprong 6234
Colenbrander Ram schaal Sprong

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas Teer + doos 6233
Colenbrander Ram vaas Teer + doos

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Lot 18e Eeuws Chinees porselein 6212
Lot 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
9 Diverse Chinese borden 6204
9 Diverse Chinese borden

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Prachtige oude Chinese Familie Rose vaas 6202
Prachtige oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6088
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 6085
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
9x 18e Eeuwse Chinese Imari schotels 6035
9x 18e Eeuwse Chinese Imari schotels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
6x Antiek Chinees porselein 6034
6x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
5x 18e Eeuws Chinees porselein 6009
5x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Paar Colenbrander Ram vazen 29 6008
Paar Colenbrander Ram vazen 29

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Zeldzame 18e eeuwse Chinese klapmutskom 6001
Zeldzame 18e eeuwse Chinese klapmutskom

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Swarovski druiventros 011864 5584
Swarovski druiventros 011864

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Set glasfusing pompoenen 5558
Set glasfusing pompoenen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil glazen vaas, 1915 5555
Antieke Jugendstil glazen vaas, 1915

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Copier Leerdam cactuspotten 5515
2x Copier Leerdam cactuspotten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Boeddha figuren 5099
3x Boeddha figuren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
19e Eeuws figuur, Zittende vrouw 5077
19e Eeuws figuur, Zittende vrouw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese bronzen boeddha 5045
Chinese bronzen boeddha

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
4x Kleine tapijten 4508
4x Kleine tapijten

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Oud Perzisch kleed, 240 x 174 cm. 4505
Oud Perzisch kleed, 240 x 174 cm.

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Oud Perzisch kleed, 275 x 190 cm. 4503
Oud Perzisch kleed, 275 x 190 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antieke Engelse bijzettafel, 1900 4199
Antieke Engelse bijzettafel, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kunstzinning Toms' Compagnie ladenkastje 4196
Kunstzinning Toms' Compagnie ladenkastje

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Engelse hangoor-tafel, 1800 4191
Engelse hangoor-tafel, 1800

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Hangvitrinekast 4174
Hangvitrinekast

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schommelstoel (iepenhout) 4161
Schommelstoel (iepenhout)

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Spiegel met schilderij 4136
Spiegel met schilderij

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antieke Franse bijzettafel, 1900 4125
Antieke Franse bijzettafel, 1900

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Hollandse naaitafel 4051
19e Eeuwse Hollandse naaitafel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Koloniaal kabinet kastje 4018
Koloniaal kabinet kastje

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x Antieke Schwarzwalder klokken 3667
2x Antieke Schwarzwalder klokken

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, 19e eeuw 3663
Engelse staande klok, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zeldzaam Portugal Viana schaakspel 3339
Zeldzaam Portugal Viana schaakspel

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Oosters schaakspel (speksteen) 3320
Oosters schaakspel (speksteen)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Doos diverse wagons/modeltreinen 3019
Doos diverse wagons/modeltreinen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke kinder driewielfiets, 1880 3002
Antieke kinder driewielfiets, 1880

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke marine degen 2715
Antieke marine degen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Engels vuursteen pistool 2705
Engels vuursteen pistool

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
5x Miniatuur schilderijen 2470
5x Miniatuur schilderijen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Oude schilderij verlichting 2465
4x Oude schilderij verlichting

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Oude/antieke dekseldozen 2464
3x Oude/antieke dekseldozen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote 3-delige kristalglazen kratervaas 2454
Grote 3-delige kristalglazen kratervaas

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
2x Grote tuinvazen 2383
2x Grote tuinvazen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Inktstel+weegschaal 2367
Inktstel+weegschaal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke ivoren Quan Yin 2346
Antieke ivoren Quan Yin

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
PDSA Collecte spaarpot 2314
PDSA Collecte spaarpot

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Lot antieke naai-necessaires (7x) 2276
Lot antieke naai-necessaires (7x)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Frans erotisch boekje 2262
Frans erotisch boekje

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Lot blik met reclame 2257
Lot blik met reclame

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
2x Empire-stijl wandkandelaren 2231
2x Empire-stijl wandkandelaren

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Antieke bureau barometer 2203
Antieke bureau barometer

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Griekse houten kruik 2200
Griekse houten kruik

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Lederen dokterstassen 2161
2x Lederen dokterstassen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot antieke kerstboom standaards 2153
Lot antieke kerstboom standaards

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek tin/koper 2117
Lot oud/antiek tin/koper

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Houtgestoken vergulde wandconsole 2048
Houtgestoken vergulde wandconsole

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Groot lot spaarpotten 2035
Groot lot spaarpotten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Twee figuren bij mand 1409
Onduidelijk, Twee figuren bij mand

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
H. Schallenberg, Gemberpot met anemonen 1406
H. Schallenberg, Gemberpot met anemonen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Zeegezicht met boten 1386
Ongesigneerd, Zeegezicht met boten

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Chung Giang, Deurportalen 1371
2x Chung Giang, Deurportalen

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands riviergezicht 1368
Ongesigneerd, Hollands riviergezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
E. v.d. Ven, Vaas met anemonen 1304
E. v.d. Ven, Vaas met anemonen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
R. David Digby, Opvliegende fazant 1296
R. David Digby, Opvliegende fazant

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
G. de Bruin, Hollands havengezicht met platbodems 1281
G. de Bruin, Hollands havengezicht met platbodems

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
H.K.O., Besneeuwd standsgezicht 1190
H.K.O., Besneeuwd standsgezicht

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
W.E. Fitch, Hollandse kermis met carousel 1166
W.E. Fitch, Hollandse kermis met carousel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Pendant, Besneeuwde dorpsgezichten 1086
Pendant, Besneeuwde dorpsgezichten

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
A.J. van Dijk, Gezicht op Veere 1077
A.J. van Dijk, Gezicht op Veere

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Herman Brood, Melkbus 1041
Herman Brood, Melkbus

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn 1017
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
N.H. v.d. Willigen, Landschap bij Epe 1014
N.H. v.d. Willigen, Landschap bij Epe

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Gouden ring agaat 971
Gouden ring agaat

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gouden armband met munten 958
Gouden armband met munten

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren broche met koraal 832
Zilveren broche met koraal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gouden horloge 827
Gouden horloge

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot zilver, divers 825
Lot zilver, divers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5 Zilveren bestekdelen 798
5 Zilveren bestekdelen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 767
Zilveren schaal

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
6 Zilveren servetringen 738
6 Zilveren servetringen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden oorhangers 707
Gouden oorhangers

Resultaat:

105 EUR