Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden zegelring 973
Gouden zegelring

Resultaat:

200 EUR

Aziatisch houtsnijwerk, H 118 x B 98 cm. 2026
Aziatisch houtsnijwerk, H 118 x B 98 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
4x Diverse Hummel figuren van Goebel 6647
4x Diverse Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gouden streekhanger 335
Gouden streekhanger

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuwse Chinese borden 6145
4x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

80 EUR

A'damse School hanglamp 2030
A'damse School hanglamp
Startprijs 300 EUR
Theo Mackaay, Vier vrouwen 1015
Theo Mackaay, Vier vrouwen
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Zilveren gembercouvert 339
Zilveren gembercouvert

Resultaat:

40 EUR

Zilveren choker Taxo Mexico 352
Zilveren choker Taxo Mexico
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 6162
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

600 EUR

Antiek serviesgoed, 1900 6179
Antiek serviesgoed, 1900
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Constant Arzt, Eendenfamilie aan de waterkant 1049
Constant Arzt, Eendenfamilie aan de waterkant

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
G. Corneille, Abstracte compositie 1062
G. Corneille, Abstracte compositie

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke wandschotel, 1915 6196
Antieke wandschotel, 1915

Resultaat:

70 EUR

Bloedkoraal armband, 3 rij met gouden slot 386
Bloedkoraal armband, 3 rij met gouden slot
Startprijs 200 EUR
Brede gouden ring 403
Brede gouden ring
Startprijs 200 EUR
Verkocht
3x Chinese borden 6213
3x Chinese borden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Groot tuinbeeld van cement 2043
Groot tuinbeeld van cement

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Hummel figuur, 1930 6226
Hummel figuur, 1930

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Makkumer comfoor, 1900 6243
Makkumer comfoor, 1900

Resultaat:

40 EUR

Tederkanga, Straat met auto's 1096
Tederkanga, Straat met auto's
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Berglandschap 1113
Ongesigneerd, Berglandschap

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4x Chinese borden, 18e eeuw 6260
4x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

2x Bronzen plaquettes 2060
2x Bronzen plaquettes
Startprijs 150 EUR
Verkocht
A. Dugelay, Stilleven met uien, wijn, koper. 1130
A. Dugelay, Stilleven met uien, wijn, koper.

Resultaat:

1.000 EUR

4 Paar gouden oorknoppen 437
4 Paar gouden oorknoppen
Startprijs 140 EUR
Verkocht
2x Gravures, 18e -19e eeuw 1147
2x Gravures, 18e -19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Antieke sculpturen 6277
2x Antieke sculpturen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Messing kadelaren 2077
2x Messing kadelaren

Resultaat:

55 EUR

Zilveren armband 454
Zilveren armband
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Vermeulen, Hollands landschap met stenderkast 1164
Vermeulen, Hollands landschap met stenderkast

Resultaat:

200 EUR

Zilveren kinderbeker 471
Zilveren kinderbeker
Startprijs 50 EUR
Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met oesters en tin 1181
C. Cornelisz, Stilleven met oesters en tin

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vroeg 19e eeuws naaikistje 2094
Vroeg 19e eeuws naaikistje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Imari vazen 6294
2x 18e Eeuwse Imari vazen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot sieraden, 4 x 488
Lot sieraden, 4 x

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Burnett, Stadsgezicht Parijs 1198
Burnett, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vergulde kroonluchter 2111
Vergulde kroonluchter

Resultaat:

80 EUR

Elgin horloge 505
Elgin horloge
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke majolica hangpetroleumlamp, 1880 2128
Antieke majolica hangpetroleumlamp, 1880

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oude Chinese kom 6311
Oude Chinese kom

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Harry van Kruiningen, Deltawerken 1215
Harry van Kruiningen, Deltawerken

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Delftse schotels 6328
3x 18e Eeuwse Delftse schotels

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren geboortelepel 1792 539
Zilveren geboortelepel 1792

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinees Familie Verte bord 6345
Chinees Familie Verte bord

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Broche met parel en granaat 556
Broche met parel en granaat

Resultaat:

110 EUR

Tasje met rozen, zilver 569
Tasje met rozen, zilver
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3x Chinees porselein 6362
3x Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Arabieren te paard 1232
Ongesigneerd, Arabieren te paard

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot met diverse gouden sieraden 586
Lot met diverse gouden sieraden

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
8 Chinese snuffbottles 6379
8 Chinese snuffbottles

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek tin 2145
Lot oud/antiek tin

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mont Blanc pen in cassette 2162
Mont Blanc pen in cassette

Resultaat:

75 EUR

Domotyrko Dimitry, In the Tzaritzino 1249
Domotyrko Dimitry, In the Tzaritzino
Startprijs 40 EUR
Verkocht
L. v.d. Poll, Strandgezicht met vissersvolk 1266
L. v.d. Poll, Strandgezicht met vissersvolk

Resultaat:

125 EUR

6x Oud/antiek Chinees porselein 6396
6x Oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antieke Japanse theekan 2179
Antieke Japanse theekan

Resultaat:

60 EUR