Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Frans Baayens, Boerderij met beek en kippen 1284
Frans Baayens, Boerderij met beek en kippen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
G.L. Kiers, Katwijkse platbodem op volle zee 1277
G.L. Kiers, Katwijkse platbodem op volle zee

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
H. Gunneweg?, Hollands landschap met windmolen 1270
H. Gunneweg?, Hollands landschap met windmolen

Resultaat:

50 EUR

Bronzen penning: XXV Aniversario del Banco Popular Argentino 2905
Bronzen penning: XXV Aniversario del Banco Popular Argentino
Startprijs 50 EUR
3 Koralen colliers 602
3 Koralen colliers
Startprijs 90 EUR
Oude/antieke bronzen boeddha 5005
Oude/antieke bronzen boeddha
Startprijs 400 EUR
Verkocht
T.E. de Vries, Stadsgezicht Utrecht 1944 1234
T.E. de Vries, Stadsgezicht Utrecht 1944

Resultaat:

100 EUR

Jan Cremer, Tears on Kennedy's coffin 1227
Jan Cremer, Tears on Kennedy's coffin
Startprijs 100 EUR
A. Veldhoen, Indonesische man 1220
A. Veldhoen, Indonesische man
Startprijs 80 EUR
Tasje met zilveren beugel 573
Tasje met zilveren beugel
Startprijs 40 EUR
2x Antiek 2490
2x Antiek
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Oosterse metalen hanglamp 2483
Oosterse metalen hanglamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke mahonie theestoof 2476
Antieke mahonie theestoof

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Hollandse vitrine opzetkast 4301
Hollandse vitrine opzetkast

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 559
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Mahonie garenspoel, 19e eeuw 4294
Mahonie garenspoel, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Louis Philippe-stijl vitrinekast 4287
Louis Philippe-stijl vitrinekast
Startprijs 120 EUR
D. Jansen, Jongen met geiten 1184
D. Jansen, Jongen met geiten
Startprijs 450 EUR
Ring en hanger met granaat 552
Ring en hanger met granaat
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Vissen onder water 1177
Onduid. gesig., Vissen onder water

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek Chinees porselein 6467
Lot oud/antiek Chinees porselein

Resultaat:

340 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse gravure 1170
17e - 18e Eeuwse Duitse gravure
Startprijs 40 EUR
Antiek bronzen/gietijzeren kanon 2722
Antiek bronzen/gietijzeren kanon
Startprijs 250 EUR
Verkocht
4x Antieke fotoalbums 2090
4x Antieke fotoalbums

Resultaat:

100 EUR