Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kan, beschadigd. Twee vaasjes, geel/blauw. Jade schaaltje, haarscheuren. Vier kopjes, divers. Familie Rose kom, gaaf. Rest haarsche...
Groot 19e eeuws Engels mahoniehouten kabinet met zijkasten. Uitneembaar in vijf delen. Afmeting: 230 x 250 x 70 cm. In goede staat.
Prachtig vier-delig antiek notenhouten historisme Renaissance-stijl schrijfbureau met fratsen, snekken en snijwerk. Met uitschuifbaar blad. Circa 1880. Afmeting: 118 x 87 x 150 cm. In zeer goede staat...
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten naaitafel met lade, vakverdeling, wolhouder en klepdeksel. Circa 1870. Willem III. Afmeting: 76 x 52 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken ladencommode. Enkele sloten missen. Verder in goede staat. Afmeting: 102 x 106 x 51 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse zwart gepolitoerde bonheur met tollen en kroon. Stukjes kroon los er bij. Circa 1870. Afmeting: 213 x 115 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Oosterse hangvitrinekast met front van bladgoud. Afmeting: 73 x 70 x 30 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten tafel met twee lades en intarsia piramide fineer op blad. Circa 1890. Afmeting: 72 x 61 x 40 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten damesbureau met florale intarsia. Louis Seize-stijl. Circa 1920. Afmeting: 79 x 47 x 128 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse Empire mahoniehouten uittrektafel met kolompoot. Afmeting: 81 x 128 ø cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Bruin lederen fauteuil met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 85 x 112 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken spiegel met floraal decor en klapstandaard. Circa 1910. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten fineer penant commode met zwarte zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 93 x 50 cm. In goede staat.
Drie antieke hockers, bijzettafeltjes. Eiken + notenhout. Circa 1900. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten Art Deco secretaire met glas-opstand. Circa 1930. Afmeting: 195 x 75 x 43 cm. In goede staat.
Antieke Franse rozenhouten commode met twee lades, marmeren blad en bronzen beslag. In niervorm. Circa 1880. Afmeting: 78 x 63 x 40 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten Louis Quinze-stijl commode met bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Kleine fineerschades. Afmeting: 87 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Grote Louis Philippe-stijl vitrinekast met schappen en zijkanten van glas. 20e Eeuw. Afmeting: 210 x 115 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten staande garenspoel. Afmeting: H 123 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse vurenhouten vitrine opzetkast. In bierverf. Circa 1850. Afmeting: 207 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tibet. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse Colt Navy. Cal. 44, New York. Black Powder. Nr. 8120. Met holster. Patent September 10 1850. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.
Engels geweer Martini Henri. Cal. 577. '52. Onschadelijk. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.
Frank Roth. Ingekleurde ets. Duitse School. Winterlandschap. Ets op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Mooie witgouden armband, 750/000, met diamant. Een armband met harpvormige schakels, verbonden door middel van pennen, bezet met 22 briljant geslepen diamanten, ca 1,1 ct, voorzien van een bakslot met...
Twee antieke Franse compositie metalen beelden op houten basementen. Circa 1900. Naar August Moreau. Vrouw mist iets in de hand. Ploeg man beschadigd. Afmeting: H 47 - 49 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen figuur. Quan Yin op Indische olifant. Afmeting: 16 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Joh. Buitendijk. Circa 1900. Bosgezicht met wandelaars. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 63 cm. In redelijke staat.
J.J. Hovener. 1967. Orang Oetan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Kavel met 14 munten van 1 Gulden; 1907, 1914 en 1922 t/m 1944A.
Art Deco-stijl bronzen zeearend. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Quelliner. Afmeting: 34 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Porseleinen odeurflacon met mooie beschildering voorzien van een gouden kraag en rand. 585/000. fraai versierd met getrembleerde bewerking. ø29x79mm. Rond 1900. In goede staat
Cassette met groot zilverenbestek, 925/000, model Hollands Glad, met 8 tafellepels, 7 -vorken en 8 -messen met zilveren heft, 9 vismessen en 8 visvorken, 8 dessertlepels, 8- vorken en 8 -messen met zi...
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Eén oude haarlijn. Afmeting: 6,5 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen schalen met paradijsvogel decor + bodemmerk. Gecontourneerd. China of Arita Japan. Afmeting: 5 x ø 15,2 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met camee. Ring met een kop voorzien van een geschulpte rand versierd getorste bewerking, bezet met een camee. Groote kop 19x16mm. ø 55. ca 4,4 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met schelpcamee. Ring met grote ovale zetrand met getorste bewerking bezet met een fraai gesneden schelpcamee met voorstelling van een dame, 30x22mm. ø 55, ca 13,6 gram. In g...
Vijf 19e eeuwse prenten in wortelnoten lijsten. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur vleugel, 900/000, met horloge. Vleugel versierd met guirlandes en graveerwerk, voorzien van monogram en toetsen uit been. Onder de klep zit een zakhorloge, met witte emaille wijzerp...
H. van Langen. 1874 - 1964. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. Scheur. In matige staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Gemberpot met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x L 30 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 916/000, met robijnen. Ring met een royaal uitgewerkte rozet, ø 16mm, bezet met 7 rond gefacetteerde robijnen, ø 2,6mm, ø 54. ca 5,4 gram. In goede staat
Corrie Gallas. 1885 - 1967. Dame met hoedje. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.
Zilveren plaquette, 925/000, Fidia gallery, Verona, rechthoekig model met een vissende vrouw; getekend: San Zeno E I Legati. 8x8cm. ca 150 gram. In goede staat
Herman Bogman Jr. 1890 - 1975. Schelpenvissers op strand. Twee plekjes verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Sylvia Willink. Amsterdam 1944. Romeins gebouw in landschap. Nr. 56/200. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.
Zilveren plaquette, 925/000, fidia gallery Verona, met een voorstelling van de Ark van Noach. Getekend: ARCA DI NOE. 8,5x8,5cm. ca 140 gram.
Armband van bloedkoraal met een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, verschillende kralen, bevestigd aan een ronde gouden sluiting met geschulpte rand en graveerwerk. In het ...
Geelgouden oorhangers, 585/000, met zirconia. Brisures met een langwerpig driehoekige hanger versierd met een witgouden stukje met bolbewerking en een steentje. lengte40 mm. ca 1,4 gram. In goede staa...
Geelgouden armband, 750/000, B.Sylvain, Paris, met saffier en diamant. Armband met een fijne strakke band, 2,5mm, met in het midden een geelgouden rond element, ø 17 mm, deels gevuld met diamanten en ...
Groot marmeren tableau met pietra dura techniek. Tijger in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 82 x 50 x 2 cm. In goede staat.
Groot marmeren tableau met pietra dura techniek. Luipaard met springbok in landschap. Afmeting: 62 x 81 cm. In goede staat.
Zilveren beeldje pauw, BWG, op een stok bevestigd op een houten basement Grootte 23x10x7cm ca 229 gram. Deukje aan de onderzijde van de staartveren, verder in goede staat.
Zilveren opdienschotel, 835/000, bol model met opengewerkte rand, geplaatst op een ronde voet. ø 22x15 cm. ca 654 gram. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met fraai slot en vergrendeling. Binnenin een extra vak met slot. Afmeting: 40 x 82 x 42 cm. In goede staat.
Twee houtgestoken 19e eeuwse lijsten met olieverfschilderijen. Duitsland. Barok-stijl. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met een armband met ovale jasseronschakels, voorzien van een hanger met grote platte parel, ø 16 mm, een ring met zirconia's, ø 57, en een speld met een libelle tulp. ca 16 gram....
Armband met granaat met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 2 rijen gefacetteerde granaten, ø6mm, bevestigd aan een ovale sluiting met geschulpte rand en graveerwerk. in het midden van de sluiti...
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van twee veren. 47x11mm, ca 2,4 gram. In goede staat
Groot lot oude/antieke chocolade gietvormen. Divers. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.
Antieke koper vergulde tazza op marmeren voet met bronzen plaquette Gloria Patria. Door D' alonzo 1910 - 1930. Afmeting: 13,5 x ø 21 cm. In goede staat.
Bijbel met geelgouden slot, het nieuwe testament, met bruin lederen omslag voorzien van een geelgouden slot met palmetvorm en graveerwerk. 7x12x3cm. In redelijke staat
Zilveren opdienlepel, 833/000, met een rechthoekige bak en een steel voorzien van een dubbele filetrand. MT.: A. Hessels Breda, jl.:D:1838. 28 cm. ca 160 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000 & 925/000, Een slee met zwaan en paard, en een trekkar. Grootte 9x4cm. totaal ca 92 gram. In goede staat
Antieke Chinese marmeren gesneden stempel. Hoogwaardigheidsbekleder. Afmeting: L 17,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Meiji cloisonne vazen met draken decor. Circa 1870. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Set gouden sieraden, 585/000, handgemaakt met diamant. Ring, oorstekers en een hanger met witgouden element in een L vorm met geelgouden balkjes en een 4 poot chaton bezet met een briljant geslepen di...
Twee tasjes met zilveren beugel, 833/000. Grote tas met gecontourneerde beugel met floraal decor en putti, voorzien van ketting, MT.: Fa.M. Bijkamp & Co, Steenwijk, jl.: x:1932, 16x22cm en een kleine ...
Lot met zilveren bestekdelen, 835/000 met 5 botermessen, vleesvork, cakevork en 2 lepeltjes. MT.: o.a. Gerritsen en Van Kempen, Zeist, en H.Hooijkaas Schoonhoven. jl.: 1877/ 1933. ca 183 gram. 11-21cm...
Art Deco twee-lichts koperen hanglamp met vrouwenkoppen en glazen kappen. Circa 1930. Afmeting: 40 x ø 30 cm. In goede staat.
Kopergeslagen Jugendstil drie-lichts hanglamp met 138 glazen pegels. Moet worden gemonteerd. Circa 1915. Afmeting: 40 x ø 60 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Een ring met in het midden een slag met daarop een rail bezet met 3 vierkant geslepen saffieren met aan weerskanten een dubbele band bezet met single...
Geelgouden ring, 585/000, met tourmalijn, Art Deco. Ring met een geelgouden band en een ovale kop met zilver bezet met een markies gefacetteerde groene tourmalijn. 13x5mm. ø 57. ca 2,8 gram. In goede ...
Drie maal antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: mahoniehouten theestoof, doofpot + porselein, theekan + porselein. Afmeting: 21 - 51 cm. In goede staat.
Zilveren tasbeugel, 833/000, gecontourneerd model versierd met vrouwenfiguren. MT.: Fa. M.Bijkamp & Co, Steenwijk, 1903-1942. Voorzien van ketting. Breedte 16 cm. ca 145 gram. In goede staat
Geelgouden jasseroncollier, 585/000, met een double veeroog en eindoog. ø 2,5mm. 45 cm. ca 10 gram. Wat slijtage. In redelijke staat
Antieke terracotta tabakspot. Dikke man met kruiwagen. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 23 x 19 x 13 cm. In redelijke staat.
Lot oud koper/metaal. Onder andere: 10x leeuwenkoppen deurkloppers. 2x Grote messing plaquettes muziek. 1x ijzeren sierstuk. Afmeting: 10 - 46 cm. In goede staat.
Lodereinflesje met goud, 585/000. Kristallen flesje met slijpselwerk op ronde voet met geelgouden kraag en dop, versierd met graveerwerk in meandervorm. De dop is voorzien van een geruit decor. 10 cm....
Zilveren strooier, 925/000, geplaatst op een ronde voet met 2 zilveren gekrulde grepen en een gezaagde strooidop met o.a. gegraveerd rasterpatroon. MT.: William Hutton London, jl.:l:1906. 12x8x24cm. c...
19e Eeuwse gietijzeren haardkoof met messing. Louis Seize-stijl versieringen. Afmeting: 87 x 80 x 19 cm. In goede staat.
Zilveren hanger en armband met turkoois. Klemband met floraal decor bezet met een ovaal cabouchon geslepen turkoois, en een hanger in de vorm van een kop met turkoois ogen. Diverse gehaltes. ca 33,3 g...
Horloge Bertha, staal, rosekleurig voorzien van een lunette met zirconia's en een wijzerplaat met parelmoer en een afbeelding van een bij. Nieuw in doos.
835/000 Zilveren jamlepel met fraai bewerkte haaksteel en floraal opengewerkt heft. Mr. Fa. Moerkerk & Co.-Haarlem. Circa 1930. Afmeting: 16 cm. Gewicht: circa 18 gram. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 2 rijen rond geslepen bloedkoralen, ø 6mm, bevestigd aan een rond slot met bloedkoraal, ø 13 mm. 40 cm. ca 39,5 gram. In zeer goe...
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kwik stickbarometer. Door Hortally. Afmeting: 98 cm. In zeer goede staat.
Oude Amerikaanse metalen hydrometer met kaarten. The Foxbord Company USA. Afmeting: 51 x ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Duits vooroorlogs Radiostat stroomimpuls apparaat met accessoires. Circa 1920. Afmeting: 26 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Twee geelgouden ringen, 585/000, met camee. Ringen met een bewerkte rand en bezet met een gesneden camee. Maat ring kleine camee, ø 48, grote camee ø 52. ca 6, 8 gram. In goede staat
Geelgouden armband, 585/000, met een fijne biesmarkschakel voorzien van opgesoldeerde hartjes. Met carabijnhaak. Breedte 3 mm, lengte 20,5 cm, ca 3,4 gram. In goede staat
Collier met granaten bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 2 rijen van ovaal gefacetteerde granaten, ø 5 mm, en ronde kralen, bevestigd aan een ronde gouden sluiting, ø 18 mm, m...
Lot oude/antieke geëmailleerde voorraadbussen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke blikken gelithografeerde kinderschooltassen. Afmeting: 18 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen Jugendstil-stijl vrouwen figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.