Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 340 EUR

Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kan, beschadigd. Twee vaasjes, geel/blauw. Jade schaaltje, haarscheuren. Vier kopjes, divers. Familie Rose kom, gaaf. Rest haarsche...

Engels kabinet
Startprijs 800 EUR

Groot 19e eeuws Engels mahoniehouten kabinet met zijkasten. Uitneembaar in vijf delen. Afmeting: 230 x 250 x 70 cm. In goede staat.

Antiek schrijfbureau, 1880
Resultaat: 375 EUR

Prachtig vier-delig antiek notenhouten historisme Renaissance-stijl schrijfbureau met fratsen, snekken en snijwerk. Met uitschuifbaar blad. Circa 1880. Afmeting: 118 x 87 x 150 cm. In zeer goede staat...

19e Eeuwse Hollandse naaitafel
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten naaitafel met lade, vakverdeling, wolhouder en klepdeksel. Circa 1870. Willem III. Afmeting: 76 x 52 x 40 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Engelse commode
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken ladencommode. Enkele sloten missen. Verder in goede staat. Afmeting: 102 x 106 x 51 cm. In goede staat.

Antieke bonheur, 1870
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse zwart gepolitoerde bonheur met tollen en kroon. Stukjes kroon los er bij. Circa 1870. Afmeting: 213 x 115 x 51 cm. In redelijk/goede staat.

Oosterse hangvitrine
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Oosterse hangvitrinekast met front van bladgoud. Afmeting: 73 x 70 x 30 cm. In goede staat.

Antiek kastje met lades, 1890
Resultaat: 190 EUR

Antiek mahoniehouten tafel met twee lades en intarsia piramide fineer op blad. Circa 1890. Afmeting: 72 x 61 x 40 cm. In goede staat.

Engels damesbureau met intarsia
Startprijs 250 EUR

Engels mahoniehouten damesbureau met florale intarsia. Louis Seize-stijl. Circa 1920. Afmeting: 79 x 47 x 128 cm. In goede staat.

Empire mahoniehouten uittrektafel
Resultaat: 180 EUR

Hollandse 19e eeuwse Empire mahoniehouten uittrektafel met kolompoot. Afmeting: 81 x 128 ø cm. In goede staat.

Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.
Startprijs 200 EUR

Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.

Bruin lederen fauteuil
Resultaat: 150 EUR

Bruin lederen fauteuil met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 85 x 112 cm. In goede staat.

Gestoken spiegel op standaard
Resultaat: 60 EUR

Antieke houtgestoken spiegel met floraal decor en klapstandaard. Circa 1910. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.

Duitse penant commode
Startprijs 200 EUR

Duitse kersenhouten fineer penant commode met zwarte zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 93 x 50 cm. In goede staat.

3x Kleine tafeltjes
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke hockers, bijzettafeltjes. Eiken + notenhout. Circa 1900. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.

Engels Art Deco secretaire, 1930
Startprijs 150 EUR

Engels mahoniehouten Art Deco secretaire met glas-opstand. Circa 1930. Afmeting: 195 x 75 x 43 cm. In goede staat.

Antieke Franse commode, 1880
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse rozenhouten commode met twee lades, marmeren blad en bronzen beslag. In niervorm. Circa 1880. Afmeting: 78 x 63 x 40 cm. In goede staat.

Franse commode van rozenhout
Resultaat: 375 EUR

Franse rozenhouten Louis Quinze-stijl commode met bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Kleine fineerschades. Afmeting: 87 x 80 x 45 cm. In goede staat.

Louis Philippe-stijl vitrinekast
Startprijs 120 EUR

Grote Louis Philippe-stijl vitrinekast met schappen en zijkanten van glas. 20e Eeuw. Afmeting: 210 x 115 x 52 cm. In goede staat.

Mahonie garenspoel, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten staande garenspoel. Afmeting: H 123 cm. In goede staat.

Hollandse vitrine opzetkast
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Hollandse vurenhouten vitrine opzetkast. In bierverf. Circa 1850. Afmeting: 207 x 115 x 52 cm. In goede staat.

Oude/antieke bronzen boeddha
Startprijs 400 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tibet. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Amerikaanse Colt .44 New York in holster
Resultaat: 1.400 EUR

Antieke Amerikaanse Colt Navy. Cal. 44, New York. Black Powder. Nr. 8120. Met holster. Patent September 10 1850. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.

Engels geweer
Resultaat: 475 EUR

Engels geweer Martini Henri. Cal. 577. '52. Onschadelijk. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.

F. Roth, Winterlandschap
Resultaat: 40 EUR

Frank Roth. Ingekleurde ets. Duitse School. Winterlandschap. Ets op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

Witgouden armband met diamant
Startprijs 1.000 EUR

Mooie witgouden armband, 750/000, met diamant. Een armband met harpvormige schakels, verbonden door middel van pennen, bezet met 22 briljant geslepen diamanten, ca 1,1 ct, voorzien van een bakslot met...

2x Antieke Franse figuren, 1900
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen beelden op houten basementen. Circa 1900. Naar August Moreau. Vrouw mist iets in de hand. Ploeg man beschadigd. Afmeting: H 47 - 49 cm. In redelijk/goede staat.

Oud/antiek bronzen figuur
Resultaat: 65 EUR

Oud/antiek Chinees bronzen figuur. Quan Yin op Indische olifant. Afmeting: 16 x 12 x 6 cm. In goede staat.

Joh. Buitendijk, Bosgezicht met wandelaars
Resultaat: 100 EUR

Joh. Buitendijk. Circa 1900. Bosgezicht met wandelaars. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 63 cm. In redelijke staat.

J.J. Hovener, Orang Oetan
Startprijs 50 EUR

J.J. Hovener. 1967. Orang Oetan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

14x 1 Gulden (1907-1944A)
Resultaat: 170 EUR

Kavel met 14 munten van 1 Gulden; 1907, 1914 en 1922 t/m 1944A.

2,5 Gulden 1845, lelie met parel
Startprijs 100 EUR

Munt van 2,5 Gulden 1845, lelie met parel

Bronzen sculptuur, Zeearend
Resultaat: 160 EUR

Art Deco-stijl bronzen zeearend. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Quelliner. Afmeting: 34 x 15 x 10 cm. In goede staat.

Odeurflacon met goud
Startprijs 200 EUR

Porseleinen odeurflacon met mooie beschildering voorzien van een gouden kraag en rand. 585/000. fraai versierd met getrembleerde bewerking. ø29x79mm. Rond 1900. In goede staat

Uitgebreide cassette met zilveren bestek
Resultaat: 2.950 EUR

Cassette met groot zilverenbestek, 925/000, model Hollands Glad, met 8 tafellepels, 7 -vorken en 8 -messen met zilveren heft, 9 vismessen en 8 visvorken, 8 dessertlepels, 8- vorken en 8 -messen met zi...

2x Chinese kommen
Startprijs 60 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Eén oude haarlijn. Afmeting: 6,5 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese schalen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen schalen met paradijsvogel decor + bodemmerk. Gecontourneerd. China of Arita Japan. Afmeting: 5 x ø 15,2 cm. In goede staat.

Gouden ring met camee
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met camee. Ring met een kop voorzien van een geschulpte rand versierd getorste bewerking, bezet met een camee. Groote kop 19x16mm. ø 55. ca 4,4 gram. In goede staat

Gouden camee ring
Startprijs 320 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met schelpcamee. Ring met grote ovale zetrand met getorste bewerking bezet met een fraai gesneden schelpcamee met voorstelling van een dame, 30x22mm. ø 55, ca 13,6 gram. In g...

5x 19e eeuwse prenten in lijst
Resultaat: 50 EUR

Vijf 19e eeuwse prenten in wortelnoten lijsten. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.

Zilveren vleugel met horloge
Resultaat: 500 EUR

Zilveren miniatuur vleugel, 900/000, met horloge. Vleugel versierd met guirlandes en graveerwerk, voorzien van monogram en toetsen uit been. Onder de klep zit een zakhorloge, met witte emaille wijzerp...

H. van Langen, Glazen vaas met bloemen
Resultaat: 50 EUR

H. van Langen. 1874 - 1964. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. Scheur. In matige staat.

H. Schallenberg, Gemberpot met anemonen
Resultaat: 70 EUR

Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Gemberpot met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x L 30 cm. In goede staat.

Gouden ring met robijn
Startprijs 400 EUR

Geelgouden ring, 916/000, met robijnen. Ring met een royaal uitgewerkte rozet, ø 16mm, bezet met 7 rond gefacetteerde robijnen, ø 2,6mm, ø 54. ca 5,4 gram. In goede staat

C. Gallas, Dame met hoedje
Resultaat: 110 EUR

Corrie Gallas. 1885 - 1967. Dame met hoedje. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.

Plaquette Fidia Gallery Italy
Startprijs 180 EUR

Zilveren plaquette, 925/000, Fidia gallery, Verona, rechthoekig model met een vissende vrouw; getekend: San Zeno E I Legati. 8x8cm. ca 150 gram. In goede staat

H. Bogman Jr., Schelpenvissers op strand
Resultaat: 280 EUR

Herman Bogman Jr. 1890 - 1975. Schelpenvissers op strand. Twee plekjes verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

S. Willink, Romeins gebouw in landschap
Resultaat: 100 EUR

Sylvia Willink. Amsterdam 1944. Romeins gebouw in landschap. Nr. 56/200. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.

Zilveren plaquette Arca di Noe
Resultaat: 180 EUR

Zilveren plaquette, 925/000, fidia gallery Verona, met een voorstelling van de Ark van Noach. Getekend: ARCA DI NOE. 8,5x8,5cm. ca 140 gram.

Bloedkoraal armband
Startprijs 190 EUR

Armband van bloedkoraal met een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, verschillende kralen, bevestigd aan een ronde gouden sluiting met geschulpte rand en graveerwerk. In het ...

Gouden oorhangers
Startprijs 75 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met zirconia. Brisures met een langwerpig driehoekige hanger versierd met een witgouden stukje met bolbewerking en een steentje. lengte40 mm. ca 1,4 gram. In goede staa...

Gouden armband met diamant en saffier
Startprijs 650 EUR

Geelgouden armband, 750/000, B.Sylvain, Paris, met saffier en diamant. Armband met een fijne strakke band, 2,5mm, met in het midden een geelgouden rond element, ø 17 mm, deels gevuld met diamanten en ...

Groot marmeren tableau
Resultaat: 200 EUR

Groot marmeren tableau met pietra dura techniek. Tijger in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 82 x 50 x 2 cm. In goede staat.

Groot marmeren tableau
Resultaat: 200 EUR

Groot marmeren tableau met pietra dura techniek. Luipaard met springbok in landschap. Afmeting: 62 x 81 cm. In goede staat.

Zilveren beeldje pauw
Startprijs 175 EUR

Zilveren beeldje pauw, BWG, op een stok bevestigd op een houten basement Grootte 23x10x7cm ca 229 gram. Deukje aan de onderzijde van de staartveren, verder in goede staat.

Zilveren opdienschaal met open bovenrand
Startprijs 375 EUR

Zilveren opdienschotel, 835/000, bol model met opengewerkte rand, geplaatst op een ronde voet. ø 22x15 cm. ca 654 gram. In goede staat.

17e Eeuwse Duitse geldkist
Startprijs 1.100 EUR

17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met fraai slot en vergrendeling. Binnenin een extra vak met slot. Afmeting: 40 x 82 x 42 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse lijsten
Resultaat: 250 EUR

Twee houtgestoken 19e eeuwse lijsten met olieverfschilderijen. Duitsland. Barok-stijl. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden, 3x
Resultaat: 25 EUR

Lot zilveren sieraden met een armband met ovale jasseronschakels, voorzien van een hanger met grote platte parel, ø 16 mm, een ring met zirconia's, ø 57, en een speld met een libelle tulp. ca 16 gram....

Granaat armband
Startprijs 100 EUR

Armband met granaat met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 2 rijen gefacetteerde granaten, ø6mm, bevestigd aan een ovale sluiting met geschulpte rand en graveerwerk. in het midden van de sluiti...

Gouden veerbroche
Resultaat: 45 EUR

Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van twee veren. 47x11mm, ca 2,4 gram. In goede staat

Groot lot chocolade vormen
Resultaat: 650 EUR

Groot lot oude/antieke chocolade gietvormen. Divers. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.

Antieke tazza met marmer
Resultaat: 50 EUR

Antieke koper vergulde tazza op marmeren voet met bronzen plaquette Gloria Patria. Door D' alonzo 1910 - 1930. Afmeting: 13,5 x ø 21 cm. In goede staat.

Bijbel met gouden slot
Resultaat: 50 EUR

Bijbel met geelgouden slot, het nieuwe testament, met bruin lederen omslag voorzien van een geelgouden slot met palmetvorm en graveerwerk. 7x12x3cm. In redelijke staat

Zilveren opdienlepel, 1838
Resultaat: 110 EUR

Zilveren opdienlepel, 833/000, met een rechthoekige bak en een steel voorzien van een dubbele filetrand. MT.: A. Hessels Breda, jl.:D:1838. 28 cm. ca 160 gram. In goede staat

2 Zilveren miniaturen, slee zwaan en kar
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000 & 925/000, Een slee met zwaan en paard, en een trekkar. Grootte 9x4cm. totaal ca 92 gram. In goede staat

Antieke Chinese stempel
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinese marmeren gesneden stempel. Hoogwaardigheidsbekleder. Afmeting: L 17,5 cm. In goede staat.

2x Antieke cloisonne vaasjes
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Japanse Meiji cloisonne vazen met draken decor. Circa 1870. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Set gouden sieraden met diamant, Perrier
Startprijs 400 EUR

Set gouden sieraden, 585/000, handgemaakt met diamant. Ring, oorstekers en een hanger met witgouden element in een L vorm met geelgouden balkjes en een 4 poot chaton bezet met een briljant geslepen di...

2 Tasjes met zilveren beugel
Resultaat: 80 EUR

Twee tasjes met zilveren beugel, 833/000. Grote tas met gecontourneerde beugel met floraal decor en putti, voorzien van ketting, MT.: Fa.M. Bijkamp & Co, Steenwijk, jl.: x:1932, 16x22cm en een kleine ...

Lot zilveren bestekdelen
Startprijs 80 EUR

Lot met zilveren bestekdelen, 835/000 met 5 botermessen, vleesvork, cakevork en 2 lepeltjes. MT.: o.a. Gerritsen en Van Kempen, Zeist, en H.Hooijkaas Schoonhoven. jl.: 1877/ 1933. ca 183 gram. 11-21cm...

Art Deco hanglamp, 1930
Resultaat: 120 EUR

Art Deco twee-lichts koperen hanglamp met vrouwenkoppen en glazen kappen. Circa 1930. Afmeting: 40 x ø 30 cm. In goede staat.

Jugendstil hanglamp, 1915
Startprijs 50 EUR

Kopergeslagen Jugendstil drie-lichts hanglamp met 138 glazen pegels. Moet worden gemonteerd. Circa 1915. Afmeting: 40 x ø 60 cm. In goede staat.

Gouden ring met saffier en diamant
Startprijs 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Een ring met in het midden een slag met daarop een rail bezet met 3 vierkant geslepen saffieren met aan weerskanten een dubbele band bezet met single...

Gouden ring met tourmalijn, Art deco
Resultaat: 140 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met tourmalijn, Art Deco. Ring met een geelgouden band en een ovale kop met zilver bezet met een markies gefacetteerde groene tourmalijn. 13x5mm. ø 57. ca 2,8 gram. In goede ...

3x Antiek, divers
Startprijs 60 EUR

Drie maal antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: mahoniehouten theestoof, doofpot + porselein, theekan + porselein. Afmeting: 21 - 51 cm. In goede staat.

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 45 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, gecontourneerd model versierd met vrouwenfiguren. MT.: Fa. M.Bijkamp & Co, Steenwijk, 1903-1942. Voorzien van ketting. Breedte 16 cm. ca 145 gram. In goede staat

Gouden jasseroncollier
Resultaat: 180 EUR

Geelgouden jasseroncollier, 585/000, met een double veeroog en eindoog. ø 2,5mm. 45 cm. ca 10 gram. Wat slijtage. In redelijke staat

Antieke tabakspot, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke terracotta tabakspot. Dikke man met kruiwagen. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 23 x 19 x 13 cm. In redelijke staat.

Lot oud koper/metaal
Resultaat: 90 EUR

Lot oud koper/metaal. Onder andere: 10x leeuwenkoppen deurkloppers. 2x Grote messing plaquettes muziek. 1x ijzeren sierstuk. Afmeting: 10 - 46 cm. In goede staat.

Loderein fles met gouden dop
Resultaat: 100 EUR

Lodereinflesje met goud, 585/000. Kristallen flesje met slijpselwerk op ronde voet met geelgouden kraag en dop, versierd met graveerwerk in meandervorm. De dop is voorzien van een geruit decor. 10 cm....

Zilveren suikerstrooier
Resultaat: 200 EUR

Zilveren strooier, 925/000, geplaatst op een ronde voet met 2 zilveren gekrulde grepen en een gezaagde strooidop met o.a. gegraveerd rasterpatroon. MT.: William Hutton London, jl.:l:1906. 12x8x24cm. c...

Haard koof met messing
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse gietijzeren haardkoof met messing. Louis Seize-stijl versieringen. Afmeting: 87 x 80 x 19 cm. In goede staat.

Zilveren armband en hanger met turkoois
Startprijs 45 EUR

Zilveren hanger en armband met turkoois. Klemband met floraal decor bezet met een ovaal cabouchon geslepen turkoois, en een hanger in de vorm van een kop met turkoois ogen. Diverse gehaltes. ca 33,3 g...

Horloge Bertha
Startprijs 50 EUR

Horloge Bertha, staal, rosekleurig voorzien van een lunette met zirconia's en een wijzerplaat met parelmoer en een afbeelding van een bij. Nieuw in doos.

Zilveren jamlepel, 1930
Resultaat: 30 EUR

835/000 Zilveren jamlepel met fraai bewerkte haaksteel en floraal opengewerkt heft. Mr. Fa. Moerkerk & Co.-Haarlem. Circa 1930. Afmeting: 16 cm. Gewicht: circa 18 gram. In goede staat.

Collier van bloedkoralen met gouden slot
Startprijs 250 EUR

Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 2 rijen rond geslepen bloedkoralen, ø 6mm, bevestigd aan een rond slot met bloedkoraal, ø 13 mm. 40 cm. ca 39,5 gram. In zeer goe...

Engelse stickbarometer
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kwik stickbarometer. Door Hortally. Afmeting: 98 cm. In zeer goede staat.

Oude Amerikaanse hydrometer
Startprijs 40 EUR

Oude Amerikaanse metalen hydrometer met kaarten. The Foxbord Company USA. Afmeting: 51 x ø 30 cm. In redelijk/goede staat.

Voor-oorlogse Duitse Radiostat
Resultaat: 30 EUR

Duits vooroorlogs Radiostat stroomimpuls apparaat met accessoires. Circa 1920. Afmeting: 26 x 23 x 12 cm. In goede staat.

2 Gouden ringen met camee
Startprijs 120 EUR

Twee geelgouden ringen, 585/000, met camee. Ringen met een bewerkte rand en bezet met een gesneden camee. Maat ring kleine camee, ø 48, grote camee ø 52. ca 6, 8 gram. In goede staat

Gouden armband
Resultaat: 90 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met een fijne biesmarkschakel voorzien van opgesoldeerde hartjes. Met carabijnhaak. Breedte 3 mm, lengte 20,5 cm, ca 3,4 gram. In goede staat

Granaat collier
Startprijs 150 EUR

Collier met granaten bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 2 rijen van ovaal gefacetteerde granaten, ø 5 mm, en ronde kralen, bevestigd aan een ronde gouden sluiting, ø 18 mm, m...

Lot emaille voorraadblikken (13x)
Resultaat: 75 EUR

Lot oude/antieke geëmailleerde voorraadbussen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.

5x Kinderschooltassen (blik)
Resultaat: 100 EUR

Vijf oude/antieke blikken gelithografeerde kinderschooltassen. Afmeting: 18 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen Jugendstil-stijl figuur
Resultaat: 85 EUR

Bronzen Jugendstil-stijl vrouwen figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.