Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot tuinbeeld van cement
Resultaat: 200 EUR

Groot oud cement gegoten tuinbeeld. Vrouw met bloemenkorf. 20e Eeuw. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.

2x Bronzen plaquettes
Startprijs 150 EUR

Twee antieke bronzen plaquettes in eikenhouten lijsten. Hollandse meisjes. Hollandse jongens. Circa 1900. Afmeting: H 22 x B 20 cm. In goede staat.

Kunstglazen schaal
Startprijs 50 EUR

Grote kunstglazen schaal met plooien, goud fusing + diverse kleuren. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x ø 40 cm. In goede staat.

3x Opaline glazen vazen
Resultaat: 35 EUR

Drie delig antiek opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met vogels en bloemen decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 39 cm. In goede staat.

3x Houtgesneden schaakspellen
Resultaat: 90 EUR

Drie houtgesneden schaakspellen uit Gambia + houten schaakborden. Afmeting: 17 x 39 x 39 cm / 14 x 53 x 53 cm / 15 x 37 x 37 cm. In goede staat.

2x Messing kadelaren
Resultaat: 55 EUR

Twee antieke messing gesigneerde kaarskandelaren. Circa 1880. Neo Renaissance. Door R. Rudolphs Fecit. Nr. 1393. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

2x Kristal
Startprijs 25 EUR

Twee maal kristal. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Dekselcoupe + vaas. Afmeting: 31 - 33 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek glaswerk
Resultaat: 25 EUR

Drie maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Cactuspotje, haarlijn. Geëtste karaf. Geëtste bonbonniere. Chips. Afmeting: 7 -
36 cm. In redelijk/goede staat.

Witgouden armband met diamant
Resultaat: 600 EUR

Witgouden armband, 585/000, met diamant. Fijne armband met golvende schakels om en om gematteerd of bezet met 3 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,33 ct. Voorzien van bakslot met veiligheid. Bre...

Chinese theebus, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 220 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met tuin/insecten decor. Met zilveren montuur. 833/000, met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een dop met bolvorm. Haarlijn. Afmeting: H 20 cm. I...

3x Zilveren lepeltjes, divers
Resultaat: 50 EUR

Twee 835/000 zilveren zoutlepeltjes en een bijbehorend 835/000 zilveren mosterdlepeltje met aparte vierkante stelen en platte spijkerkop. Mr. C. Bos & Zn.-Amsterdam. Circa 1950. Afmeting: zoutlepel 5 ...

2x Schaakspellen
Resultaat: 75 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Turkije met imitatie ivoren schaakstukken + parelmoer ingelegd schaakbord. Eén maal Oosters zeepstenen schaakspel + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm. / 10 x 40...

Zilveren armband met onyx
Resultaat: 75 EUR

Bijzondere zilveren armband, 925/000, met dubbel scharnier en bakslot. Aan de bovenzijde voorzien van een opgelegd element met ovaal cabouchon geslepen onyx. Breedte armband 38 mm. ø 58x50mm. Mexico g...

Zilveren koningscollier
Resultaat: 70 EUR

Zilveren koningscollier, 925/000, met losgevlochten schakels, breedte 7 mm, lengte 70 cm. ca 62 gram. In goede staat

Vroeg 19e eeuws naaikistje
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuws notenhouten naaikist met bandintarsia en speldenkussen. Met compartimenten en spiegel. Afmeting: 14 x 40 x 17 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 500 EUR

Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Kang Xi gemerkt. Twee kopjes chip. Drie schotels minimale chip. Afmeting: 8 - ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 450 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, met drie lichten, geplaatst op een driehoekig gecontourneerde voet met knerrenrand. Voorzien van een pijnappel met 3 armen met lichten. 23x23x19cm. MT.: Jakob Grimm...

Diamant, 0,47 ct
Startprijs 500 EUR

Briljant geslepen diamant, 0,47 ct VVSI/G.

Vergulde kroonluchter
Resultaat: 80 EUR

Grote Italiaanse houten vergulde kroonluchter. 18-Lichts. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x ø 80 cm. In goede staat.

Antieke majolica hangpetroleumlamp, 1880
Resultaat: 150 EUR

Antieke historisme majolica hangpetroleumlamp met meerminnen en florale majolica. Afmeting: 130 x ø 50 cm. In goede staat.

Zilveren bakje & asbak
Startprijs 30 EUR

Zilveren bakje en asbak. Klein zilveren bakje met bewerkte oortjes voorzien van een voorstelling met koeien, 835/000, 8x5x1cm, en een ronde Djokja zilveren asbak, 800/000. ø 12x2cm. Totaal ca 99 gram....

3 Delen Imari
Resultaat: 50 EUR

Drie maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee dekselvaasjes, één chip deksel + één vaas. Florale decor. Afmeting: 15 - 21 cm .In redelijk/goede staat.

Ebel polshorloge
Resultaat: 550 EUR

Ebel horloge, model Sportwave, staal met goud, met vouwsluiting. Voorzien van een champagne-kleurige wijzerplaat. ø 36,5mm, saffierglas, Quarts. Voorzien van originele doos, papieren en 2 extra schake...

Kang Xi klapmuts kom
Resultaat: 320 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi klapmuts kom met rondom figuren in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 9,5 x ø 21 cm. In matige staat.

2x 19e Eeuwse Japanse kraagvazen
Startprijs 850 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japans porseleinen kraagvazen met geisha/floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek tin
Resultaat: 50 EUR

Lot oud/antiek tin. Vier antieke maten, twee knijpflessen, twee maal moderner tin. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.

Gouden fantasiering
Resultaat: 110 EUR

Bicolour gouden ring, 585/000, massief uitgevoerd, met een fijne band en aan de kop een witgouden golf met een geelgouden krul. Breedte 11 mm. ca 4 gram. ø 58. In goede staat

Zeldzaam antiek ivoren schaakspel onder stolp
Startprijs 950 EUR

Zeldzaam antiek ivoren Chinees schaakspel bestaande uit 32 schaakstukken en losse centerpiece danseres. Circa 1900. Wit ivoor en rood gekleurd ivoor. Met antieke glazen stolp. Afmeting: 9 - 23 cm. In ...

2 Zilveren theezeefjes
Startprijs 75 EUR

Twee zilveren theezeefjes, één opengewerkt model met biedermeierdecor met putti, 835/000, en een theezeef, 800/000, met gezaagd rasterpatroon en versierd met putti en C-voluten. 13-13,5cm. totaal ca 1...

Witgouden hanger met Tahitiparel en diamant
Startprijs 500 EUR

Elegante witgouden hanger, 750/000, met Tahiti-parel en diamant. Hanger met in het midden een Tahiti-parel, ø 13 mm. Om de parel zitten 2 witgouden stukken, in de vorm van een slag met daarin diverse ...

7x Divers oud/antiek porselein
Resultaat: 35 EUR

Zeven maal oud/antiek divers porselein. Bestaande uit: Eén bloempot Limoges France. Twee amfora vaasjes in Weense-stijl, circa 1900, één deksel + oor gelijmd. Eén Herend kaarskandelaar. Eén dekselvaas...

KPM Mokka-kan met bloemmotief
Startprijs 120 EUR

Duitse KPM porseleinen mokka-kan met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Mont Blanc pen in cassette
Resultaat: 75 EUR

Montblanc pen in cassette, model Chopin in het rood met goldplated clip en ringen. In originele doos en certificaat. Vulling ontbreekt.

Antieke Japanse theekan
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Japanse gietijzeren zeskantige theekan met karaktertekens en bronzen deksel. Afmeting: 20 x 28 x 15 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Resultaat: 90 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met strakke bovenkant voorzien van 3 briljant geslepen diamanten in een witgouden balk gezet. totaal ca 0.09 crt. ø 52 ca 4,2 gram. In goede staat

Oude Chinese boeddha
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese keramieken boeddha met craquele glazuur. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.

Zilveren collier met hanger, kruis
Resultaat: 55 EUR

Zilveren collier, 925/000, met kruis, 800/000. Lang figarocollier met daaraan een groot zilveren crucifix, 10x6cm. Lengte 65 cm. ca 54,2 gram. In goede staat

Glas op zilveren voet
Resultaat: 30 EUR

Antiek geslepen kristallen sierglas voorzien van inscriptie 'GM. Le Contre'. Met ruit- en diamant versieringen op zes-kantige 835/000 zilveren voet met florale graveringen. Anno 1875. Mr. W. Littel en...

19e Eeuwse Franse pendule
Resultaat: 650 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. 19e Eeuw. Titel: Les Georgigues Leneïde. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 52 x 34 x 13 cm. In redelijk/g...

Zilveren sigarettendoos
Startprijs 65 EUR

Zilveren sigarettendoos, 925/000, rechthoekig bol heupmodel, voorzien van een monogramgravure. Aan de binnenzijde eveneens voorzien van een gravure. MT.: W.J.Myatt & Co, ltd, Birmingham, jl.: n:1912. ...

Antieke Friese staartklok, 1800
Resultaat: 200 EUR

Antieke iepenhouten Friese staartklok met mechaniek. Zwaan beweegt. Zwaan overgeschilderd. Circa 1800. Afmeting: 148 cm. In goede staat.

3x Flessen rode wijn
Resultaat: 50 EUR

Drie flessen rode wijn. 1980 Cotes du Roussillon Villages Cuvee de Vigneron. La Pauline Millenium. 1981 Chateau Lyonnat Lussac-Saint Emilion. Afmeting: 36 - 42 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese schotels
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse grote Chinese Kang Xi porseleinen borden met voorwerpen en florale decors. Minimale chips + één haarlijn. Afmeting: ø 27 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees porselein, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren decor + stempels. Afmeting: 6 x ø 10,5 cm. In goede staat.

Gouden streekhanger
Resultaat: 90 EUR

Geelgouden streekhanger, 585/000, peervormig met S-vormig applique, baardje ne hangeroog met knopje. 5x1,8cm. ca 2,5 gram. In goede staat

Zilveren gembercouvert
Resultaat: 40 EUR

Zilveren gembercouvert, 833/000, 2 delig met een deels getorste steel en gegraveerd floraal decor. MT.: A.A. Graves Kooiman, Schoonhoven, jl.v:1905. lengte 16,5-17cm. totaal ca 60 gram. in zeer goede ...

Antieke Engelse skeletklok
Startprijs 300 EUR

Antieke Engelse messing skeletklok met snek. Op houten met albasten basement. Circa 1880. Slingerveer kapot. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Franse boulle pendule, 1890
Resultaat: 375 EUR

Kleine antieke Franse rode boulle pendule. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Antieke bureauthermometer, 1900
Resultaat: 95 EUR

Antieke bureau thermometer. Circa 1900. Man met cello op albasten basement. Compositie metalen figuur. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen twee-lichts kaarskandelaren met edelman en edelvrouw. Groen gepatineerd en brons. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Zilveren choker Taxo Mexico
Startprijs 75 EUR

Zilveren choker, 925/000, met wat gebogen platte schakels voorzien van niello inleg. MT.: Taxo Mexico. Voorzien van een haaksluiting. Breedte 9 mm. Lengte 40 cm. ca 47,8 gram. In goede staat

Franse comtoise met harpslinger
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Gave wijzerplaat. Afmeting: 43 x 27 x 16 cm. In goede staat.

Collier van bloedkoraal met gouden slot
Startprijs 200 EUR

Collier van bloedkoralen, rond ø 3,5mm, met een geelgouden sluiting, 585/000. Twee rijig collier bevestigd aan een geelgouden sluiting, rond model met geschulpte rand en bewerking, in het midden voorz...

4x Diverse Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 170 EUR

Vier diverse Hummel figuren van Goebel, waarvan twee beeldjes zeer oud zijn. Bestaande uit: Zeer vroeg beeldje van drie engeltjes die muziek maken, gelijmd, nr. 37. Beeldengroep van jongen en meisje o...

Antieke reiswekker
Resultaat: 180 EUR

Kleine antieke messing reiswekker met bewerkte metalen wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

2x Antieke blikken schotels
Startprijs 50 EUR

Twee antieke gelithografeerde blikken schotels. Eén maal Michiel de Ruyter, 1607 - 1907. Eén maal vrouw bij zuil met ampfora. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.

6x Antieke Chinese/Japanse? borden
Startprijs 120 EUR

Zes antieke Chinees/Japans? porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 18,2 cm. In goede staat.

2x Duitse koekoeksklokken
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Duitse houtgesneden koekoeksklokken. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 30 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse blikken globe
Resultaat: 50 EUR

Antieke Amerikaanse blikken gelithografeerde globe. J. Chein & Co. Made in USA. Afmeting: 24 x ø 18 cm. In goede staat.

Reclamebord van emaille
Startprijs 80 EUR

Groot dubbelzijdig geëmailleerd Frans reclamebord. Adolphe Lafont Lyon. Circa 1950. Afmeting: H 40 x B 64 cm. In redelijk/goede staat.

4 Delen Hollands keramiek
Startprijs 50 EUR

Vier maal oud keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen Westraven Utrecht. Eén geglazuurde verlopen vaas, gemerkt Burger 576. Eén schaal, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 7 - 36 cm. In goede staat.

3 Swarovski hangers en ring
Resultaat: 65 EUR

Drie hangers en een ring van Swarovski, ring met licht blauwe en paarse stenen, ø 59, en drie hangers double met stenen. In goede staat

Antiek keukenrek
Resultaat: 50 EUR

Antiek keukenrek met antieke keramieken puddingvormen. Negen stuks. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 90 x 103 x 10 cm. In goede staat.

Oude Ruhla schaakklok
Startprijs 30 EUR

Oude Oost-Duitse Ruhla berkenhouten schaakklok. In originele doos. Afmeting: 14 x 22 x 6,5 cm. In goede staat.

Bloedkoraal armband, 3 rij met gouden slot
Startprijs 200 EUR

Armband met 3 rijen bloedkoralen, ø 4 mm, bevestigd aan een geelgouden gecontourneerde sluiting met bloedkoraal met gouden eindstukken. 19 cm. In goede staat

Antieke Amerikaanse regulateur, 1910
Resultaat: 60 EUR

Antieke Amerikaanse regulateur met houtintarsia + mahonie. Circa 1910. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke passersets
Startprijs 80 EUR

Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke duivenklokken
Resultaat: 50 EUR

Vier oude/antieke duivenklokken. 1) La Ledoise Lede, nr. 53899, afmeting: ø 20 cm. 2) Vast in kist (sleutel weg), afmeting: ø 17 cm. 3) Coulet Excelsior, afmeting: ø 15 cm. 4) Benzing Original Brevete...

4x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/bloempotten decor. Drie maal haarscheuren. Eén met chip. Afmeting: 22 - 23 cm. In matig/redelijke staat.

5x Cloisonne (divers)
Startprijs 60 EUR

Vijf delen oud/antiek Chinees cloisonne. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

Staande Junghans klok, 1930
Resultaat: 55 EUR

Antieke staande eikenhouten Junghans Art Deco klok met chroom-messing wijzerplaat, gewichten, slinger en geslepen glas. Circa 1930. Afmeting: H 196 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met ovale zetkast met een brede geschulpte rand bezet met een ruw geslepen diamant. breedte 12 mm. ø 54 ca 2,7 gram. In goede staat

Brede gouden ring
Startprijs 200 EUR

Brede geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Brede ring met banden en 3 opgelegde witgouden banden, allen bezet met singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,26 ct. breedte 11 mm. ø 58, ca 5,5 gram....

Antieke Barok schilderij-lijst
Resultaat: 65 EUR

Antieke Barok schilderijlijst. Doekmaat H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Louis Seize kabinet
Startprijs 1.250 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met prachtig groot verguld beslag, guirlandes en klauwpoten. Afmeting: 235 x 185 x 68 cm. In goede staat.

Gouden zegelring
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden zegelring, 585/000, met onyx. Massieve zegelring met een rechthoekige onyx met monogram; JAMB. Breedte ring 18 mm. ø67 ca 12,8 gram. In zeer goede staat

18e Eeuwse Hollandse commode
Resultaat: 650 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten gebombeerde Hollandse commode met bronzen beslag en gebogen zijkanten. Oudere restauratie. Afmeting: 87 x 89 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

4 Paar gouden oorknoppen
Startprijs 140 EUR

Vier paar gouden oorknoppen, 585/000,met o.a. zirconia's. ø 3,5-5,5mm. Enkele pousettes iets verschillend. ca 3,4 gram. In goede staat

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 600 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 21x ø 19,5 cm. In goede staat.

Antieke penantkast
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 84 x 76 x 46 cm. In goede staat.

4x Antieke wasplaquettes
Resultaat: 50 EUR

Vier 19e eeuwse ingelijste wasplaquettes. Duitsland. Afmeting: H 18,5 x B 15,5 cm. In goede staat.

Theo Mackaay, Vier vrouwen
Startprijs 1.250 EUR

Theo Mackaay. 1950. Vier vrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 85 cm. In goede staat.

Antiek notenhouten schrijfsecretaire, 1880
Startprijs 250 EUR

Antiek notenhouten schrijfsecretaire met volle zuilen en groen schrijfblad. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 80 x 147 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke eiken kussenkast
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke eikenhouten Neo Renaissance kussenkast met getorste Korinthische zuilen, ranken en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Met lades en schappen. Afmeting: 205 x 190 x 70 cm. In goede staat.

Theewagen op wielen
Startprijs 80 EUR

50-er Jaren theewagen op wielen. Chroom. Opklapbaar. Afmeting: 80 x 70 x 36 cm. In goede staat.

Louis Seize kabinet, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd Louis Seize kabinet met bronzen beslag en houtgesneden guirlandes. Afmeting: 236 x 180 x 65 cm. In goede staat.

Zilveren armband
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband, 835/000, met biedermeier schakel. Breedte 18 mm. 22cm. met veiligheid. ca 21 gram. In goede staat

Eiken 1-deurs kussenkast
Resultaat: 140 EUR

Hollandse eikenhouten Neo Renaissance één-deurs kussenkast met bolpoten. Circa 1880. Afmeting: 165 x 100 x 50 cm. In goede staat.

2x Messing kaarskandelaren, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antieke Engelse hangoor tafel
Startprijs 100 EUR

Antieke eikenhouten Engelse hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 73 x 61 x 70 cm. In goede staat.

Antiek serviesgoed, 1900
Startprijs 100 EUR

Antiek serviesgoed. Circa 1900. Onder andere: Limoges, Frank Haviland. Acht maal goud decor en twee maal ongemerkt. Chip mogelijk. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Kristalglazen hanglamp met pegels, 1960
Startprijs 30 EUR

Kristalglazen hanglamp met geslepen pegels. Circa 1960. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.

Mahonie passpiegel
Resultaat: 425 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten passpiegel op wielen. Afmeting: 148 x 80 x 55 cm. In goede staat.

Constant Arzt, Eendenfamilie aan de waterkant
Resultaat: 1.750 EUR

Constant Arzt. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

G. Corneille, Abstracte compositie
Resultaat: 160 EUR

Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Vroeg werk. Epreuve de artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 14 x B 31 cm. In goede staat.

Zilveren kinderbeker
Startprijs 50 EUR

Zilveren kinderbeker, 925/000, met 2 oren voorzien van een lijnbewerking. Portugees. 12x7x6cm. ca 91 gram. In goede staat.