Groot oud cement gegoten tuinbeeld. Vrouw met bloemenkorf. 20e Eeuw. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen plaquettes in eikenhouten lijsten. Hollandse meisjes. Hollandse jongens. Circa 1900. Afmeting: H 22 x B 20 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen schaal met plooien, goud fusing + diverse kleuren. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x ø 40 cm. In goede staat.
Drie delig antiek opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met vogels en bloemen decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 39 cm. In goede staat.
Drie houtgesneden schaakspellen uit Gambia + houten schaakborden. Afmeting: 17 x 39 x 39 cm / 14 x 53 x 53 cm / 15 x 37 x 37 cm. In goede staat.
Twee antieke messing gesigneerde kaarskandelaren. Circa 1880. Neo Renaissance. Door R. Rudolphs Fecit. Nr. 1393. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee maal kristal. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Dekselcoupe + vaas. Afmeting: 31 - 33 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Cactuspotje, haarlijn. Geëtste karaf. Geëtste bonbonniere. Chips. Afmeting: 7 -
36 cm. In redelijk/goede staat.
Witgouden armband, 585/000, met diamant. Fijne armband met golvende schakels om en om gematteerd of bezet met 3 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,33 ct. Voorzien van bakslot met veiligheid. Bre...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met tuin/insecten decor. Met zilveren montuur. 833/000, met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een dop met bolvorm. Haarlijn. Afmeting: H 20 cm. I...
Twee 835/000 zilveren zoutlepeltjes en een bijbehorend 835/000 zilveren mosterdlepeltje met aparte vierkante stelen en platte spijkerkop. Mr. C. Bos & Zn.-Amsterdam. Circa 1950. Afmeting: zoutlepel 5 ...
Twee schaakspellen. Eén maal Turkije met imitatie ivoren schaakstukken + parelmoer ingelegd schaakbord. Eén maal Oosters zeepstenen schaakspel + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm. / 10 x 40...
Bijzondere zilveren armband, 925/000, met dubbel scharnier en bakslot. Aan de bovenzijde voorzien van een opgelegd element met ovaal cabouchon geslepen onyx. Breedte armband 38 mm. ø 58x50mm. Mexico g...
Zilveren koningscollier, 925/000, met losgevlochten schakels, breedte 7 mm, lengte 70 cm. ca 62 gram. In goede staat
Vroeg 19e eeuws notenhouten naaikist met bandintarsia en speldenkussen. Met compartimenten en spiegel. Afmeting: 14 x 40 x 17 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Kang Xi gemerkt. Twee kopjes chip. Drie schotels minimale chip. Afmeting: 8 - ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 835/000, met drie lichten, geplaatst op een driehoekig gecontourneerde voet met knerrenrand. Voorzien van een pijnappel met 3 armen met lichten. 23x23x19cm. MT.: Jakob Grimm...
Grote Italiaanse houten vergulde kroonluchter. 18-Lichts. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x ø 80 cm. In goede staat.
Antieke historisme majolica hangpetroleumlamp met meerminnen en florale majolica. Afmeting: 130 x ø 50 cm. In goede staat.
Zilveren bakje en asbak. Klein zilveren bakje met bewerkte oortjes voorzien van een voorstelling met koeien, 835/000, 8x5x1cm, en een ronde Djokja zilveren asbak, 800/000. ø 12x2cm. Totaal ca 99 gram....
Drie maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee dekselvaasjes, één chip deksel + één vaas. Florale decor. Afmeting: 15 - 21 cm .In redelijk/goede staat.
Ebel horloge, model Sportwave, staal met goud, met vouwsluiting. Voorzien van een champagne-kleurige wijzerplaat. ø 36,5mm, saffierglas, Quarts. Voorzien van originele doos, papieren en 2 extra schake...
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi klapmuts kom met rondom figuren in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 9,5 x ø 21 cm. In matige staat.
Twee grote 19e eeuwse Japans porseleinen kraagvazen met geisha/floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek tin. Vier antieke maten, twee knijpflessen, twee maal moderner tin. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Bicolour gouden ring, 585/000, massief uitgevoerd, met een fijne band en aan de kop een witgouden golf met een geelgouden krul. Breedte 11 mm. ca 4 gram. ø 58. In goede staat
Zeldzaam antiek ivoren Chinees schaakspel bestaande uit 32 schaakstukken en losse centerpiece danseres. Circa 1900. Wit ivoor en rood gekleurd ivoor. Met antieke glazen stolp. Afmeting: 9 - 23 cm. In ...
Twee zilveren theezeefjes, één opengewerkt model met biedermeierdecor met putti, 835/000, en een theezeef, 800/000, met gezaagd rasterpatroon en versierd met putti en C-voluten. 13-13,5cm. totaal ca 1...
Elegante witgouden hanger, 750/000, met Tahiti-parel en diamant. Hanger met in het midden een Tahiti-parel, ø 13 mm. Om de parel zitten 2 witgouden stukken, in de vorm van een slag met daarin diverse ...
Zeven maal oud/antiek divers porselein. Bestaande uit: Eén bloempot Limoges France. Twee amfora vaasjes in Weense-stijl, circa 1900, één deksel + oor gelijmd. Eén Herend kaarskandelaar. Eén dekselvaas...
Duitse KPM porseleinen mokka-kan met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Montblanc pen in cassette, model Chopin in het rood met goldplated clip en ringen. In originele doos en certificaat. Vulling ontbreekt.
19e Eeuwse Japanse gietijzeren zeskantige theekan met karaktertekens en bronzen deksel. Afmeting: 20 x 28 x 15 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met strakke bovenkant voorzien van 3 briljant geslepen diamanten in een witgouden balk gezet. totaal ca 0.09 crt. ø 52 ca 4,2 gram. In goede staat
Oude Chinese keramieken boeddha met craquele glazuur. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Zilveren collier, 925/000, met kruis, 800/000. Lang figarocollier met daaraan een groot zilveren crucifix, 10x6cm. Lengte 65 cm. ca 54,2 gram. In goede staat
Antiek geslepen kristallen sierglas voorzien van inscriptie 'GM. Le Contre'. Met ruit- en diamant versieringen op zes-kantige 835/000 zilveren voet met florale graveringen. Anno 1875. Mr. W. Littel en...
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. 19e Eeuw. Titel: Les Georgigues Leneïde. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 52 x 34 x 13 cm. In redelijk/g...
Zilveren sigarettendoos, 925/000, rechthoekig bol heupmodel, voorzien van een monogramgravure. Aan de binnenzijde eveneens voorzien van een gravure. MT.: W.J.Myatt & Co, ltd, Birmingham, jl.: n:1912. ...
Antieke iepenhouten Friese staartklok met mechaniek. Zwaan beweegt. Zwaan overgeschilderd. Circa 1800. Afmeting: 148 cm. In goede staat.
Drie flessen rode wijn. 1980 Cotes du Roussillon Villages Cuvee de Vigneron. La Pauline Millenium. 1981 Chateau Lyonnat Lussac-Saint Emilion. Afmeting: 36 - 42 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse grote Chinese Kang Xi porseleinen borden met voorwerpen en florale decors. Minimale chips + één haarlijn. Afmeting: ø 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren decor + stempels. Afmeting: 6 x ø 10,5 cm. In goede staat.
Geelgouden streekhanger, 585/000, peervormig met S-vormig applique, baardje ne hangeroog met knopje. 5x1,8cm. ca 2,5 gram. In goede staat
Zilveren gembercouvert, 833/000, 2 delig met een deels getorste steel en gegraveerd floraal decor. MT.: A.A. Graves Kooiman, Schoonhoven, jl.v:1905. lengte 16,5-17cm. totaal ca 60 gram. in zeer goede ...
Antieke Engelse messing skeletklok met snek. Op houten met albasten basement. Circa 1880. Slingerveer kapot. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Kleine antieke Franse rode boulle pendule. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke bureau thermometer. Circa 1900. Man met cello op albasten basement. Compositie metalen figuur. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen twee-lichts kaarskandelaren met edelman en edelvrouw. Groen gepatineerd en brons. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Zilveren choker, 925/000, met wat gebogen platte schakels voorzien van niello inleg. MT.: Taxo Mexico. Voorzien van een haaksluiting. Breedte 9 mm. Lengte 40 cm. ca 47,8 gram. In goede staat
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Gave wijzerplaat. Afmeting: 43 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen, rond ø 3,5mm, met een geelgouden sluiting, 585/000. Twee rijig collier bevestigd aan een geelgouden sluiting, rond model met geschulpte rand en bewerking, in het midden voorz...
Vier diverse Hummel figuren van Goebel, waarvan twee beeldjes zeer oud zijn. Bestaande uit: Zeer vroeg beeldje van drie engeltjes die muziek maken, gelijmd, nr. 37. Beeldengroep van jongen en meisje o...
Kleine antieke messing reiswekker met bewerkte metalen wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Twee antieke gelithografeerde blikken schotels. Eén maal Michiel de Ruyter, 1607 - 1907. Eén maal vrouw bij zuil met ampfora. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees/Japans? porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 18,2 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse houtgesneden koekoeksklokken. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse blikken gelithografeerde globe. J. Chein & Co. Made in USA. Afmeting: 24 x ø 18 cm. In goede staat.
Groot dubbelzijdig geëmailleerd Frans reclamebord. Adolphe Lafont Lyon. Circa 1950. Afmeting: H 40 x B 64 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal oud keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen Westraven Utrecht. Eén geglazuurde verlopen vaas, gemerkt Burger 576. Eén schaal, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 7 - 36 cm. In goede staat.
Drie hangers en een ring van Swarovski, ring met licht blauwe en paarse stenen, ø 59, en drie hangers double met stenen. In goede staat
Antiek keukenrek met antieke keramieken puddingvormen. Negen stuks. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 90 x 103 x 10 cm. In goede staat.
Oude Oost-Duitse Ruhla berkenhouten schaakklok. In originele doos. Afmeting: 14 x 22 x 6,5 cm. In goede staat.
Armband met 3 rijen bloedkoralen, ø 4 mm, bevestigd aan een geelgouden gecontourneerde sluiting met bloedkoraal met gouden eindstukken. 19 cm. In goede staat
Antieke Amerikaanse regulateur met houtintarsia + mahonie. Circa 1910. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke duivenklokken. 1) La Ledoise Lede, nr. 53899, afmeting: ø 20 cm. 2) Vast in kist (sleutel weg), afmeting: ø 17 cm. 3) Coulet Excelsior, afmeting: ø 15 cm. 4) Benzing Original Brevete...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/bloempotten decor. Drie maal haarscheuren. Eén met chip. Afmeting: 22 - 23 cm. In matig/redelijke staat.
Vijf delen oud/antiek Chinees cloisonne. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Antieke staande eikenhouten Junghans Art Deco klok met chroom-messing wijzerplaat, gewichten, slinger en geslepen glas. Circa 1930. Afmeting: H 196 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met ovale zetkast met een brede geschulpte rand bezet met een ruw geslepen diamant. breedte 12 mm. ø 54 ca 2,7 gram. In goede staat
Brede geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Brede ring met banden en 3 opgelegde witgouden banden, allen bezet met singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,26 ct. breedte 11 mm. ø 58, ca 5,5 gram....
Antieke Barok schilderijlijst. Doekmaat H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met prachtig groot verguld beslag, guirlandes en klauwpoten. Afmeting: 235 x 185 x 68 cm. In goede staat.
Geelgouden zegelring, 585/000, met onyx. Massieve zegelring met een rechthoekige onyx met monogram; JAMB. Breedte ring 18 mm. ø67 ca 12,8 gram. In zeer goede staat
18e Eeuwse mahoniehouten gebombeerde Hollandse commode met bronzen beslag en gebogen zijkanten. Oudere restauratie. Afmeting: 87 x 89 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Vier paar gouden oorknoppen, 585/000,met o.a. zirconia's. ø 3,5-5,5mm. Enkele pousettes iets verschillend. ca 3,4 gram. In goede staat
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 21x ø 19,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 84 x 76 x 46 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse ingelijste wasplaquettes. Duitsland. Afmeting: H 18,5 x B 15,5 cm. In goede staat.
Theo Mackaay. 1950. Vier vrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 85 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten schrijfsecretaire met volle zuilen en groen schrijfblad. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 80 x 147 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke eikenhouten Neo Renaissance kussenkast met getorste Korinthische zuilen, ranken en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Met lades en schappen. Afmeting: 205 x 190 x 70 cm. In goede staat.
50-er Jaren theewagen op wielen. Chroom. Opklapbaar. Afmeting: 80 x 70 x 36 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd Louis Seize kabinet met bronzen beslag en houtgesneden guirlandes. Afmeting: 236 x 180 x 65 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met biedermeier schakel. Breedte 18 mm. 22cm. met veiligheid. ca 21 gram. In goede staat
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance één-deurs kussenkast met bolpoten. Circa 1880. Afmeting: 165 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 73 x 61 x 70 cm. In goede staat.
Antiek serviesgoed. Circa 1900. Onder andere: Limoges, Frank Haviland. Acht maal goud decor en twee maal ongemerkt. Chip mogelijk. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Kristalglazen hanglamp met geslepen pegels. Circa 1960. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten passpiegel op wielen. Afmeting: 148 x 80 x 55 cm. In goede staat.
Constant Arzt. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Vroeg werk. Epreuve de artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 14 x B 31 cm. In goede staat.
Zilveren kinderbeker, 925/000, met 2 oren voorzien van een lijnbewerking. Portugees. 12x7x6cm. ca 91 gram. In goede staat.