Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Kleine tapijten
Resultaat: 75 EUR

Vier kleine diverse oude Perzische kleden met floraal decor etc. Afmeting: 79 x 97 cm. In goede staat.

Zilveren compote lepel
Resultaat: 75 EUR

Zilveren compotelepel, 835/000, met een peervormige bak en een deels getorste steel met gecontourneerd uiteinde met graveerwerk. MT.: P. van Oostrom, Schoonhoven, jl.:U:1955. 25 cm. ca 58 gram. In go...

Lot emaille voorraadblikken (13x)
Resultaat: 75 EUR

Lot oude/antieke geëmailleerde voorraadbussen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.

3 Sieraden
Resultaat: 75 EUR

Lot met 3 sieraden, met een hanghorloge, Art deco stijl, 925/000, versierd met markesiet, 15x45mm, een ovale broche getorst met koraal en geelmetaal, 48x38mm, en een zilveren collier met hanger voorzi...

Ongesigneerd, Zeegezicht met boten
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Zeegezicht met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.

5x Oude/antieke wekkers
Resultaat: 75 EUR

Vijf oude/antieke reiswekkers. Divers. Vier maal antiek messing. Eén maal metaal, spaarwekker. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antiek Bisquit porselein
Resultaat: 75 EUR

Vier maal antiek Bisquit porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Eén vaasje met kindje. Eén vaasje met hofdame. Eén Jugendstil vaas met dame. Eén paard met hond. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 27...

Zilveren armband en ring
Resultaat: 75 EUR

Zilveren armband en ring, 925/000, slagmodel met bewerking. David Andersen, Norway. Breedte 11-20mm. ø54. 68x55mm. totaal ca 42 gram. armband iets uit model, verder in goede staat

Antieke majolica hangpetroleumlamp
Resultaat: 75 EUR

Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met herten en florale majolica. Afmeting: 125 x ø 36 cm. In goede staat.

Antieke fotolijst, 1890
Resultaat: 75 EUR

Grote antieke bewerkte messing fotolijst met houten passe partout. In Louis Seize-stijl. Circa 1890. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.

Antiek oorfauteuil
Resultaat: 75 EUR

Antiek 19e eeuws mahoniehouten oorfauteuil met goede velours stoffering. Afmeting: 120 x 48 x 86 cm. In goede staat.

2x Yixing theepotten
Resultaat: 75 EUR

Twee oude/antieke Chinese Yixing theepotten met bodemmerken, bloesem en draken decor. Afmeting: ø 9 cm - ø 12 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 240 x 168 cm.
Resultaat: 75 EUR

Oud Perzisch kleed. Blauw/roze/grijs. Afmeting: 240 x 168 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke bronzen beeldjes
Resultaat: 75 EUR

Twee kleine oude/antieke bronzen beeldjes. 20e Eeuw. Poedel + windhond. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

2x Antieke hoge Imari (wijn)cups
Resultaat: 75 EUR

Twee antieke hoge Imari (wijn)cups op hoge voet. Floraal decor. Beide chip. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijke staat.

Antiek vitrinekastje, 1930
Resultaat: 75 EUR

Antiek eikenhouten vitrinekastje. Circa 1930. Afmeting: 61 x 42 x 60 cm. In goede staat.

4 Zilveren theezeefjes
Resultaat: 75 EUR

Lot met 4 vier zilveren theezeefjes, 835/000, met opengewerkt biedermeier patroon met figuur, molen of schip. lengte ca 12 cm. totaal ca 108 gram. In goede staat

Zilveren plaquette,
Resultaat: 75 EUR

Zilveren plaquette, 925/000, Fidia gallery. Verona. Getekend: IL PROFETA BALAAM. 5,5x5,5cm. ca 60 gram In goede staat

Zilveren armband met onyx
Resultaat: 75 EUR

Bijzondere zilveren armband, 925/000, met dubbel scharnier en bakslot. Aan de bovenzijde voorzien van een opgelegd element met ovaal cabouchon geslepen onyx. Breedte armband 38 mm. ø 58x50mm. Mexico g...

Collier van bloedkoraal met zilveren slot
Resultaat: 75 EUR

Collier van bloedkoralen, met een rode kleur, bevestigd aan een zilveren sluiting, 835/000, ovaal gecontourneerde vorm met bloedkoraal. ø 6 mm. lengte 50 cm. In goede staat

Ongesigneerd, Hollands landschap
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands landschap in vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

J. Udo, Oosterse paalvissers Sri Lanka
Resultaat: 75 EUR

J. Udo. 20e Eeuw. Oosterse paalvissers Sri Lanka. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 61 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Larens interieur
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Larens interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x 19e Eeuwse kandelaren
Resultaat: 75 EUR

Twee grote 19e eeuwse historisme, compositie metalen kaarskandelaren met figuren en putti. Neo Renaissance. Eén haarlijn bij arm. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.