Vier kleine diverse oude Perzische kleden met floraal decor etc. Afmeting: 79 x 97 cm. In goede staat.
Zilveren compotelepel, 835/000, met een peervormige bak en een deels getorste steel met gecontourneerd uiteinde met graveerwerk. MT.: P. van Oostrom, Schoonhoven, jl.:U:1955. 25 cm. ca 58 gram. In go...
Lot oude/antieke geëmailleerde voorraadbussen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
Lot met 3 sieraden, met een hanghorloge, Art deco stijl, 925/000, versierd met markesiet, 15x45mm, een ovale broche getorst met koraal en geelmetaal, 48x38mm, en een zilveren collier met hanger voorzi...
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Zeegezicht met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke reiswekkers. Divers. Vier maal antiek messing. Eén maal metaal, spaarwekker. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal antiek Bisquit porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Eén vaasje met kindje. Eén vaasje met hofdame. Eén Jugendstil vaas met dame. Eén paard met hond. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 27...
Zilveren armband en ring, 925/000, slagmodel met bewerking. David Andersen, Norway. Breedte 11-20mm. ø54. 68x55mm. totaal ca 42 gram. armband iets uit model, verder in goede staat
Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met herten en florale majolica. Afmeting: 125 x ø 36 cm. In goede staat.
Grote antieke bewerkte messing fotolijst met houten passe partout. In Louis Seize-stijl. Circa 1890. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws mahoniehouten oorfauteuil met goede velours stoffering. Afmeting: 120 x 48 x 86 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese Yixing theepotten met bodemmerken, bloesem en draken decor. Afmeting: ø 9 cm - ø 12 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Blauw/roze/grijs. Afmeting: 240 x 168 cm. In goede staat.
Twee kleine oude/antieke bronzen beeldjes. 20e Eeuw. Poedel + windhond. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Twee antieke hoge Imari (wijn)cups op hoge voet. Floraal decor. Beide chip. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijke staat.
Antiek eikenhouten vitrinekastje. Circa 1930. Afmeting: 61 x 42 x 60 cm. In goede staat.
Lot met 4 vier zilveren theezeefjes, 835/000, met opengewerkt biedermeier patroon met figuur, molen of schip. lengte ca 12 cm. totaal ca 108 gram. In goede staat
Zilveren plaquette, 925/000, Fidia gallery. Verona. Getekend: IL PROFETA BALAAM. 5,5x5,5cm. ca 60 gram In goede staat
Bijzondere zilveren armband, 925/000, met dubbel scharnier en bakslot. Aan de bovenzijde voorzien van een opgelegd element met ovaal cabouchon geslepen onyx. Breedte armband 38 mm. ø 58x50mm. Mexico g...
Collier van bloedkoralen, met een rode kleur, bevestigd aan een zilveren sluiting, 835/000, ovaal gecontourneerde vorm met bloedkoraal. ø 6 mm. lengte 50 cm. In goede staat
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands landschap in vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
J. Udo. 20e Eeuw. Oosterse paalvissers Sri Lanka. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 61 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Larens interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse historisme, compositie metalen kaarskandelaren met figuren en putti. Neo Renaissance. Eén haarlijn bij arm. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.