Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/bloempotten decor. Drie maal haarscheuren. Eén met chip. Afmeting: 22 - 23 cm. In matig/redelijke staat.

Lot antiek Japans serviesgoed
Resultaat: 80 EUR

Lot antiek Japans eierschaal serviesgoed. Gesigneerd. Met figuren decor. Circa 1900. Bestaande uit: 7x kopjes, 5x schotels, 5x deksels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede st...

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken decor. Eén maal Familie Rose decor, perziken, vleermuizen. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Grote keramieken herdershond
Resultaat: 80 EUR

Grote Duitse keramieken herdershond. Circa 1930 - 1940. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 20 x 36 x 10 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese penselenpotten
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Chinese houtgesneden bamboe penselenpotten met teksten en landschappen decor. 19e Eeuw. Eén krimpnaad. Afmeting: H 21 x ø 7 cm. In goede staat.

Chinees Yixing trekpotje
Startprijs 80 EUR

Chinese Yixing trekpot met vlechtwerk decor. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 x 8 cm. In goede staat.

Jade vaas
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke grote Chinese groene jade drakenvaas met houtgestoken console. Afmeting: 21 x 12 x 8 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen op sokkels
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen op sokkels met Amsterdams Bont decor. Eén met haarlijn en één gelijmd. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijke staat.

2x Oude Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille figuren decor. 20e Eeuw. Eén blindmerk. Afmeting: ø 32 - 32 cm. In goede staat.

Oude Chinese rolwagen vaas
Startprijs 80 EUR

Oude Chinees porseleinen rolwagen vaas met bamboe decor. 20e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. ø 17 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Imari schenkkannetje
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari schenkkan met goud/tuin decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse Chinese papborden
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decor. Drie met haarlijn/beschadigingen. Eén goed. Afmeting: ø 17 cm. In redelijk/goede staat.

5x Oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Vijf maal oud/antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: 2x Republiek knobbelvazen. 1x Familie Rose, vogels/bloesemboom decor, chip. 1x Kantonese penselenvaas met bodemmerk. 1x Familie Rose gemb...

7x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Zeven maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Zes schotels + één kopje. Divers. Bodemmerken. Kopje chip. Twee schotels beschadigd, één schotel chip. Afmeting: 9 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

10x Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Tien delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Drie kopjes, alle drie hebben chips. Zeven schotels, twee maal haarscheur, één maal chip. Onder andere Kang Xi. Afmeting: 8 - 12 c...

Grote 19e Eeuwse Chinese kom
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal decor. Chip. Afmeting: 9 x ø 29 cm. In redelijk/goede staat.

4x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen decors. Eén gaaf. Twee met chips. Eén met haarscheur. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

9x Antieke Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Negen antieke Chinees porseleinen borden. Zes maal Familie Noir, bodemmerk, floraal, 19e eeuw, Japan? Drie maal blauw/wit, bodemmerk, floraal, 18e eeuw. Eén chip. Afmeting: ø 18 - 19 cm. In goede staa...

Japanse Imari scheerbekken
Resultaat: 80 EUR

18e - 19e Eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met bloemvaas decor. 1x Randrestauratie. Afmeting: 26,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees terracotta varken
Resultaat: 80 EUR

Groot oud/antiek Chinees terracotta lachend varken met medaillon etc. Chip oor. Afmeting: 26 x 30 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

2x Beeldjes, Valkenier/Hoornblazer
Resultaat: 80 EUR

Twee metaalgegoten beelden op marmeren basement. Eind 19e eeuw. Eén maal valkenier te paard. Eén maal hoornblazer te paard. Patina licht afgesleten. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.

Lot met 3 sieraden met turkoois
Resultaat: 85 EUR

Lot met 3 sieraden met turkoois, een zilveren ring, rozetmodel, ø 17 mm, met in het midden een roos uit zilver en daaromheen een rand met turkooisstenen, een staafbroche uit metaal met 4 turkooissten...

Lot antiek kastbeslag
Resultaat: 85 EUR

Lot antiek verguld messing kastbeslag. 19e Eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Cassette met zakhorloges
Resultaat: 85 EUR

Cassette met verzameling defecte zakhorloges + onderdelen. Afmeting: 29 x 22 x 6 cm. In redelijke staat.