Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Engelse pianokruk, 1900
Resultaat: 85 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten pianokruk. Circa 1900. Afmeting: 47 x ø 34 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 240 x 174 cm.
Resultaat: 85 EUR

Oud Perzisch kleed met floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 240 x 174 cm. In goede staat.

2x Imari dekselpotten
Resultaat: 85 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met goud decor en fijne beschildering. Beide beschadigd. Afmeting: 47 x ø 21 cm. In matige staat.

Parelcollier met gouden slot
Resultaat: 85 EUR

Collier van cultive parels, ø 6/6,5 mm, bevestigd aan een witgouden sluiting, 585/000, strikvormig bezet met een parel. Geknoopt collier ca 52 cm. In goede staat

Antieke spiegel, 1900
Resultaat: 85 EUR

Antieke notenhouten gestoken spiegel met facet slijpsel. Circa 1900. Afmeting: 99 x 97 x 7 cm. In goede staat.

Duits porseleinen schaakspel
Resultaat: 85 EUR

Duits porseleinen schaakspel, gemerkt met anker + houten schaakbord. Afmeting: 12 x 60 x 60 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 85 EUR

Twee maal oud Chinees Familie Rose porselein met floraal/vogels/figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 39 cm. In goede staat.

Schwarzwalder schilderijklok
Resultaat: 85 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder schilderijklok. Circa 1870. Afmeting: 65 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Engelse tiltop-tafel
Resultaat: 85 EUR

Vroeg 19e eeuwse kleine Engelse mahoniehouten tiltop-tafel. Afmeting: 72 x 42 x 56 cm. In goede staat.

Bronzen Jugendstil-stijl figuur
Resultaat: 85 EUR

Bronzen Jugendstil-stijl vrouwen figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

19e Eeuwse eiken kist
Resultaat: 85 EUR

19e Eeuwse Hollandse Neo Renaissance dekenkist met snijwerk. Afmeting: 76 x 110 x 57 cm. In goede staat.

Beeld, Zeerover
Resultaat: 85 EUR

Grote gepolychromeerde terracotta zeerover met goud decor. Satsuma, Japan. 20e Eeuw. Pistool beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Lot sieraden
Resultaat: 90 EUR

Groot lot met sieraden met diverse gecoate kettingen, kettingen met grote hangers en edelstenen hangers, Alles uit witmetaal.

6x Antieke wekkers
Resultaat: 90 EUR

Zes antieke wekkers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari schotels
Resultaat: 90 EUR

Twee grote antieke Imari porseleinen sierschotels. Eén maal paradijsvogel decor. Eén maal bloemvaas + Foo honden decor. Afmeting: ø 37 - 40 cm. In goede staat.

Zilveren ringendoosje, 1910
Resultaat: 90 EUR

Ovaal 925/000 zilveren ringendoosje met ingelegd viooltje van parelmoer bovenkant deksel. Binnenkant bekleed. Op drie pootjes. Birmingham. Anno 1910. Afmeting: 5 cm. Gewicht: circa 19 gram (bruto). Kl...

Antieke handwerkschaar met zilver
Resultaat: 90 EUR

Bijzondere antieke handwerkschaar met ijzeren bladen, florale vergulding en 835/000 zilveren gegraveerde grepen. Toegeschreven aan Mr. L. van Gelderen-Schoonhoven. Circa 1870. Afmeting: L 13,5 cm. In ...

Lot antieke kerstboom standaards
Resultaat: 90 EUR

Zes antieke gietijzeren kerstboom standaards. 1900 - 1920. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.

Lot horloges
Resultaat: 90 EUR

Groot lot met 13 diverse horloges, o.a. double kasten met leren band. Merken CMI, Aurol, Appolo. Veel al nieuw.

Simon Kramer, Gezicht op boerderij
Resultaat: 90 EUR

Simon Kramer. 1940 - 2015. Gezicht op boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

G. van Kerkhof, Bootjes op het strand
Resultaat: 90 EUR

Gerard van Kerkhof. 1964. 1939 - . Bootjes op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

20 Schaalmodellen tanks
Resultaat: 90 EUR

Kavel met 20 (metalen) schaalmodellen van legervoertuigen (voornamelijk tanks), veelal schaal 1:72. Allen nog in originele verpakking.

Antieke rooktafel, 1930
Resultaat: 90 EUR

Antieke kopergeslagen rooktafel. Circa 1930.met daarop 2 messing dekseldoosjes, Afmeting: 60 x ø 61 cm. In goede staat.

7x Antieke Roemers met spreuk
Resultaat: 90 EUR

Zeven stuks antieke Duitse glazen. Roemers met diverse spreuken, emaille decor. Circa 1900. Eén stam gerepareerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.