43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Majolica pronk bokaal 6014
Majolica pronk bokaal

320 EUR

Gouden ring met diamant, Cartier 11
Gouden ring met diamant, Cartier

320 EUR

Kang Xi klapmuts kom 6026
Kang Xi klapmuts kom

320 EUR

18e Eeuwse druivenschotel 6022
18e Eeuwse druivenschotel

305 EUR

Antieke Familie Verte schotel ø 29,5 cm. 6473
Antieke Familie Verte schotel ø 29,5 cm.

300 EUR

Grote Chinese Familie Verte kom 6083
Grote Chinese Familie Verte kom

300 EUR

Majolica zuil + bloempot 6019
Majolica zuil + bloempot

300 EUR

Eiken 2-deurs kast, 1880 4090
Eiken 2-deurs kast, 1880

300 EUR

Prachtig Hollands trumeau, 1830 4037
Prachtig Hollands trumeau, 1830

300 EUR

Duits secretaire, 1860 4026
Duits secretaire, 1860

300 EUR

Empire pendule met marmer 3654
Empire pendule met marmer

300 EUR

Indiaas schaakspel 3386
Indiaas schaakspel

300 EUR

Kameelbenen schaakspel 3382
Kameelbenen schaakspel

300 EUR

Ongesigneerd, Arabieren te paard 1232
Ongesigneerd, Arabieren te paard

300 EUR

C. Verschuur, Hollands landschap 1057
C. Verschuur, Hollands landschap

300 EUR

W.A. Knip, Grachtgezicht Brugge 1029
W.A. Knip, Grachtgezicht Brugge

300 EUR

Gouden streeksieraden 326
Gouden streeksieraden

300 EUR

Gouden dameshorloge 256
Gouden dameshorloge

300 EUR

Lederen bank (kasteelmodel) 4313
Lederen bank (kasteelmodel)

300 EUR

Japans kamerscherm 4253
Japans kamerscherm

300 EUR

19x Divers zilveren schepwerk 575
19x Divers zilveren schepwerk

300 EUR

Antiek theeservies, 1900 6464
Antiek theeservies, 1900

300 EUR

19e Eeuwse Barok commode 4061
19e Eeuwse Barok commode

300 EUR

18e Eeuws eiken wandmeubel 4021
18e Eeuws eiken wandmeubel

300 EUR

Cloisonne pendule 3527
Cloisonne pendule

300 EUR

Antieke kinder driewielfiets, 1880 3002
Antieke kinder driewielfiets, 1880

300 EUR

Hollands marine sabel 2710
Hollands marine sabel

300 EUR

A.J. Zwart, Poldergezicht met boederij, figuur en sluisjes 1124
A.J. Zwart, Poldergezicht met boederij, figuur en sluisjes

300 EUR

Zilveren presenteerblad 50
Zilveren presenteerblad

300 EUR

J.C. van der Heyden, Poldergezicht met  koeien 1428
J.C. van der Heyden, Poldergezicht met koeien

300 EUR

Patrick Nagel, Halfnaakte dame 1157
Patrick Nagel, Halfnaakte dame

300 EUR

2x Oude Chinese vazen 6509
2x Oude Chinese vazen

300 EUR

Oud/antiek Chinees wierookpotje 6163
Oud/antiek Chinees wierookpotje

300 EUR

Chinese vaas 6050
Chinese vaas

300 EUR

3x Oude Chinese borden 6146
3x Oude Chinese borden

290 EUR

Lot gouden ringen 585
Lot gouden ringen

290 EUR

Grote bronzen buste 5131
Grote bronzen buste

280 EUR

Mahoniehouten commode, 1830 4205
Mahoniehouten commode, 1830

280 EUR

Antieke tas met zilver 1756 98
Antieke tas met zilver 1756

280 EUR

Antieke Franse tafelklok, 1880 3534
Antieke Franse tafelklok, 1880

280 EUR

18e Eeuwse schotel 6221
18e Eeuwse schotel

280 EUR

H. Bogman Jr., Schelpenvissers op strand 1455
H. Bogman Jr., Schelpenvissers op strand

280 EUR

Paar zilveren kandelaren 770
Paar zilveren kandelaren

280 EUR

Oud/antiek Chinees celadon vaasje 6090
Oud/antiek Chinees celadon vaasje

280 EUR

Wekker met monnik (automaat) 3554
Wekker met monnik (automaat)

280 EUR

Gouden ring met multicolour edelstenen 401
Gouden ring met multicolour edelstenen

280 EUR

Zilveren koffiekan 118
Zilveren koffiekan

280 EUR

Lot blik met reclame 2257
Lot blik met reclame

280 EUR

Gouden rijring met diamant 179
Gouden rijring met diamant

275 EUR

Antiek bronzen figuur, Man met biblia 5053
Antiek bronzen figuur, Man met biblia

275 EUR

Antieke 19e eeuwse schildersezel 4273
Antieke 19e eeuwse schildersezel

275 EUR

19e Eeuws wortelnoten schrijfbureau 4169
19e Eeuws wortelnoten schrijfbureau

275 EUR

Franse eettafel 4168
Franse eettafel

275 EUR

2x 19e Eeuwse petroleumlampen 2138
2x 19e Eeuwse petroleumlampen

275 EUR

Lammert v.d. Tonge, Boeren interieur 1424
Lammert v.d. Tonge, Boeren interieur

275 EUR

Gouden ring met diamant 351
Gouden ring met diamant

275 EUR

Zilveren collier en hanger Lapponia 102
Zilveren collier en hanger Lapponia

275 EUR

Lot 18e Eeuws Chinees porselein 6317
Lot 18e Eeuws Chinees porselein

275 EUR

2 Karaffen met zilver 748
2 Karaffen met zilver

275 EUR

6 Zilveren onderzetters 168
6 Zilveren onderzetters

275 EUR

Oude Chinese vaas 6262
Oude Chinese vaas

275 EUR

Antieke plaquette, 1880 6122
Antieke plaquette, 1880

275 EUR

Duits servies, Fürstenberg 6576
Duits servies, Fürstenberg

275 EUR

9 Diverse Chinese borden 6204
9 Diverse Chinese borden

275 EUR

Antieke Steyr karabijn 2701
Antieke Steyr karabijn

275 EUR

2x Antieke koffiemolens 2297
2x Antieke koffiemolens

275 EUR

2x 18e Eeuws religieus handwerk 2199
2x 18e Eeuws religieus handwerk

275 EUR

8x Diverse flessen met port 2194
8x Diverse flessen met port

275 EUR

Zilveren ijscouvert in cassette 65
Zilveren ijscouvert in cassette

275 EUR

Onduid. gesig., Vossenjacht 1466
Onduid. gesig., Vossenjacht

275 EUR

Antieke halspiegel, 1900 4050
Antieke halspiegel, 1900

270 EUR

5x 18e Eeuwse zilveren lepels 162
5x 18e Eeuwse zilveren lepels

270 EUR

Grote 3-delige kristalglazen kratervaas 2454
Grote 3-delige kristalglazen kratervaas

270 EUR

Oude Chinese chicken cup 6384
Oude Chinese chicken cup

265 EUR

19e Eeuwse Russische beker 148
19e Eeuwse Russische beker

260 EUR

Antieke Chinese boeddha van jade 6593
Antieke Chinese boeddha van jade

260 EUR

Barok vitrinekast, 1880 4172
Barok vitrinekast, 1880

260 EUR

Otto Scheurer, Fazanten in besneeuwd landschap 1046
Otto Scheurer, Fazanten in besneeuwd landschap

260 EUR

Grote uitneembare boekenkast 4295
Grote uitneembare boekenkast

260 EUR

8 Chinese snuffbottles 6379
8 Chinese snuffbottles

260 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein 6079
Lot 18e eeuws Chinees porselein

260 EUR

6x Trix loks + tenders 3011
6x Trix loks + tenders

255 EUR

18e Eeuwse Chinese vaas 6374
18e Eeuwse Chinese vaas

250 EUR

Horst Miesler, 50er Jaren Duits stadsgezicht 1258
Horst Miesler, 50er Jaren Duits stadsgezicht

250 EUR

Chinese blauwe vaas 6398
Chinese blauwe vaas

250 EUR

Chinese pot met theeglazuur 6365
Chinese pot met theeglazuur

250 EUR

Oude Chinese vaas 6322
Oude Chinese vaas

250 EUR

2x 18e Eeuwse Imari vazen 6294
2x 18e Eeuwse Imari vazen

250 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinese trekpot 6030
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinese trekpot

250 EUR

Antieke Chinese Ming figuur 6029
Antieke Chinese Ming figuur
Startprijs 250 EUR
18e Eeuws Engels secretaire 4167
18e Eeuws Engels secretaire

250 EUR

18e Eeuwse Engelse schrijfsecretaire 4116
18e Eeuwse Engelse schrijfsecretaire

250 EUR

Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm. 4079
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.

250 EUR

Antieke wortelnoten commode 4035
Antieke wortelnoten commode

250 EUR

Antieke Franse glaspendule, 1900 3623
Antieke Franse glaspendule, 1900

250 EUR

19e Eeuwse Franse pendule, 1870 3545
19e Eeuwse Franse pendule, 1870

250 EUR