43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

18e-19e Eeuwse Chinese trompetvaas 6554
18e-19e Eeuwse Chinese trompetvaas

700 EUR

Bronzen Türmchen Uhr, 1880 3529
Bronzen Türmchen Uhr, 1880

700 EUR

Chinese Familie Rose vaas 6040
Chinese Familie Rose vaas

700 EUR

Colenbrander Ram vaas Teer + doos 6233
Colenbrander Ram vaas Teer + doos

700 EUR

Perzisch bidjar kleed, 250 x 357 cm. 4500
Perzisch bidjar kleed, 250 x 357 cm.

700 EUR

Chinese Kang Xi gemerkte penselenpot 6039
Chinese Kang Xi gemerkte penselenpot

650 EUR

18e Eeuwse Hollandse commode 4023
18e Eeuwse Hollandse commode

650 EUR

19e Eeuwse Franse pendule 3513
19e Eeuwse Franse pendule

650 EUR

Oude Chinese bronzen vergulde boeddha 5024
Oude Chinese bronzen vergulde boeddha

650 EUR

G. Westermann, Gekostumeerd feest 1064
G. Westermann, Gekostumeerd feest

650 EUR

Colenbrander Ram vaas Spichtig + doos 6232
Colenbrander Ram vaas Spichtig + doos

650 EUR

4x Antieke stoelen, 1920 4272
4x Antieke stoelen, 1920

650 EUR

2x Antieke Korinthische zuilen 2115
2x Antieke Korinthische zuilen

650 EUR

Zilveren cello met horloge 93
Zilveren cello met horloge

650 EUR

Engels vuursteen pistool 2705
Engels vuursteen pistool

650 EUR

2x 18e Eeuwse Chinese Mandarijn-kommen 6597
2x 18e Eeuwse Chinese Mandarijn-kommen

650 EUR

Gouden Gourmet armband 35
Gouden Gourmet armband

650 EUR

Colenbrander Ram schaal 6236
Colenbrander Ram schaal

650 EUR

2x Schaakspellen 3353
2x Schaakspellen

650 EUR

Groot lot chocolade vormen 2054
Groot lot chocolade vormen

650 EUR

Zilveren soezenmand 366
Zilveren soezenmand

630 EUR

Granaat collier met gouden streekslot 732
Granaat collier met gouden streekslot

625 EUR

Grote oude Chinese sierschotel 6533
Grote oude Chinese sierschotel

600 EUR

Chinese Familie Rose vaas 6162
Chinese Familie Rose vaas

600 EUR

6x 18e Eeuwse Chinese Kang Xi borden 6046
6x 18e Eeuwse Chinese Kang Xi borden

600 EUR

Compositie metalen figuur, ca. 1900, Via AD Glorian 5074
Compositie metalen figuur, ca. 1900, Via AD Glorian

600 EUR

Eiken Empire kast , 1820 4312
Eiken Empire kast , 1820

600 EUR

Kersen Biedermeier-stijl bank 4228
Kersen Biedermeier-stijl bank

600 EUR

Wortelnoten secretaire, 1870 4030
Wortelnoten secretaire, 1870

600 EUR

Vuurvergulde officiersklok 3652
Vuurvergulde officiersklok

600 EUR

Witgouden armband met diamant 186
Witgouden armband met diamant

600 EUR

J. V. Vaerenbergh, Bronzen buste 5015
J. V. Vaerenbergh, Bronzen buste

600 EUR

Oude Chinese vaas 6201
Oude Chinese vaas

600 EUR

Italfama set met marmeren bord 3306
Italfama set met marmeren bord

600 EUR

Lot 18e Eeuws Chinees porselein 6006
Lot 18e Eeuws Chinees porselein

600 EUR

Chinese celadon ribvaas 6357
Chinese celadon ribvaas

600 EUR

Grote Chinese vaas 6400
Grote Chinese vaas

600 EUR

Thomas Bush Hardy, Strand van Scheveningen met vissersvolk en bomschuiten 1119
Thomas Bush Hardy, Strand van Scheveningen met vissersvolk en bomschuiten

590 EUR

Geelgouden oorhangers met Zuidzee-parel en diamant 856
Geelgouden oorhangers met Zuidzee-parel en diamant

575 EUR

Zeldzaam Portugal Viana schaakspel 3339
Zeldzaam Portugal Viana schaakspel

575 EUR

Antieke bronzen strijdwagen 5006
Antieke bronzen strijdwagen

550 EUR

18e Eeuwse Franse boulle klok 3626
18e Eeuwse Franse boulle klok
Startprijs 550 EUR
2x Vergulde kandelaren 2003
2x Vergulde kandelaren

550 EUR

3x 18e Eeuwse Delftse schotels 6328
3x 18e Eeuwse Delftse schotels

550 EUR

3-Gewichts regulateur, 1890 3517
3-Gewichts regulateur, 1890

550 EUR

Gouden armband met munten 958
Gouden armband met munten

550 EUR

Ebel polshorloge 254
Ebel polshorloge

550 EUR

Prachtige Oude Chinese sierschotel ø 35,5 cm. 6375
Prachtige Oude Chinese sierschotel ø 35,5 cm.

550 EUR

Vergulde lyra pendule 3653
Vergulde lyra pendule

550 EUR

Indiaas benen schaakbord 3387
Indiaas benen schaakbord

550 EUR

Charles P. Gruppe, Boerenschuur 1138
Charles P. Gruppe, Boerenschuur

550 EUR

B. Jüttner, Vissersvolk op strand 1127
B. Jüttner, Vissersvolk op strand

550 EUR

Oude/antieke Chinese vaas 6432
Oude/antieke Chinese vaas

550 EUR

Chinese blauwe vaas 6095
Chinese blauwe vaas

550 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese Familie Verte schotel 6003
Grote 18e eeuwse Chinese Familie Verte schotel

550 EUR

W.E. Fitch, Hollandse kermis met carousel 1166
W.E. Fitch, Hollandse kermis met carousel

550 EUR

Colenbrander Ram vaas 6238
Colenbrander Ram vaas

550 EUR

Colenbrander Ram schaal Sprong 6235
Colenbrander Ram schaal Sprong

550 EUR

Zilveren antieke kan op comfoor, 19e eeuw 15
Zilveren antieke kan op comfoor, 19e eeuw

550 EUR

Antieke schildpad spiegel 2024
Antieke schildpad spiegel

550 EUR

Guillaume Lo-A-Njoe, Abstracte compositie 1251
Guillaume Lo-A-Njoe, Abstracte compositie

550 EUR

2x 19e Eeuwse Empire vazen 6181
2x 19e Eeuwse Empire vazen
Startprijs 500 EUR
Oude Chinese penselen pot 6150
Oude Chinese penselen pot

500 EUR

18e Eeuwse A'damse tafelklok 3514
18e Eeuwse A'damse tafelklok

500 EUR

Antieke Oosterse penselenpot 2084
Antieke Oosterse penselenpot
Startprijs 500 EUR
Jean Dablin, Portret Suzanne Vians met hoepel 1112
Jean Dablin, Portret Suzanne Vians met hoepel
Startprijs 500 EUR
Theodor Pixis, Antiek interieur met figuren 1042
Theodor Pixis, Antiek interieur met figuren

500 EUR

A.J. van Prooijen, Jongen te paard trekt trekschuit 1008
A.J. van Prooijen, Jongen te paard trekt trekschuit

500 EUR

Zilveren kandelaar, 5 lichts 125
Zilveren kandelaar, 5 lichts

500 EUR

Zilveren vleugel met horloge 94
Zilveren vleugel met horloge

500 EUR

Zilveren ronde vleesdienschaal 115
Zilveren ronde vleesdienschaal

500 EUR

Duitse Biedermeier commode, 1820 4229
Duitse Biedermeier commode, 1820

500 EUR

Gouden armband 152
Gouden armband

500 EUR

Eiken rolbureau 4038
Eiken rolbureau

500 EUR

Duits buffet, 1880 4004
Duits buffet, 1880

500 EUR

2 Grote Japanse cloisonne vazen 2020
2 Grote Japanse cloisonne vazen

500 EUR

Oude Chinese Familie Rose vaas 6525
Oude Chinese Familie Rose vaas

500 EUR

Herman Brood, Melkbus 1041
Herman Brood, Melkbus

500 EUR

5x 18e Eeuws Chinees porselein 6009
5x 18e Eeuws Chinees porselein

500 EUR

18e - 19e Eeuwse dekenkist 4052
18e - 19e Eeuwse dekenkist

500 EUR

Heinrich Zille, Figuren bij waslijn 1017
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn

500 EUR

Bijbel met zilverwerk 247
Bijbel met zilverwerk

500 EUR

Colenbrander Ram vaas Hol 39 6186
Colenbrander Ram vaas Hol 39

475 EUR

Engels geweer 2708
Engels geweer

475 EUR

Patrick Nagel, Dames buste 1036
Patrick Nagel, Dames buste

475 EUR

Antiek Frans bronzen figuur 5011
Antiek Frans bronzen figuur

460 EUR

Witgouden collier met tanzaniet en diamant 229
Witgouden collier met tanzaniet en diamant

450 EUR

Karaffen set in zilver 17
Karaffen set in zilver

450 EUR

6 Zilveren lepels en 6 vorken 516
6 Zilveren lepels en 6 vorken

450 EUR

Oude Chinese kom 6382
Oude Chinese kom

450 EUR

J. Mankes, Kraai met vlieg 1091
J. Mankes, Kraai met vlieg

450 EUR

J. Mankes, Kraai 1090
J. Mankes, Kraai

450 EUR

Zilveren theekan 71
Zilveren theekan

450 EUR

19e Eeuws ringhaan pistool 2704
19e Eeuws ringhaan pistool

450 EUR

G. Corneille, Printemps Tropical 1055
G. Corneille, Printemps Tropical

450 EUR

18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi 5120
18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi

450 EUR