Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Imari borden
Resultaat: 130 EUR

Twee gesigneerde 19e eeuwse Imari porseleinen schelpvormige sierschotels met landschappen/floraal en goud decor. Eén bord chip. Afmeting: 26 x 33 x 4,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 19e eeuwse Chinese miniaturen (8x)
Resultaat: 130 EUR

Acht antieke Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 130 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing trekpot met Foo-hond en bamboe decor. Bodemmerk. Afmeting: 12,5 x 17,5 x ø 9,8 cm. In goede staat.

7x Diverse Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 130 EUR

Zeven diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongetje zit in appelboom, nr. 142. Jongetje met pet en strik 'Lucky Fellow', nr. 560. Jongen op hek met vogel, nr. 111. Jongen en meisje met ma...

Oude Chinese dekselpot
Resultaat: 130 EUR

Chinese dekselpot met vogels en bamboe decor + bodemmerk

Antiek Wachters Bach visservies
Resultaat: 125 EUR

Antiek keramieken Wachters Bach visservies. Circa 1900. Genummerd en gemerkt met honingkorf. Bestaande uit: 6x visborden, 6x oesterborden, 6x graat-schaaltjes en één sauskom. Afmeting: 21 - 26 cm. In ...

3x Oud/antiek Chinees jade
Resultaat: 125 EUR

Drie maal oud/antiek Chinees jade. Bestaande uit: twee armbanden en één amulet. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.

4x Chinese borden, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

Antieke Chinese lampenvoet, 1920
Resultaat: 125 EUR

Antieke Chinees porseleinen lampenvoet met Familie Noir figuren decor, vogels en bloemen. Circa 1920. Houten basement met messing montuur. Afmeting: H 82 x ø 21 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 125 EUR

Drie maal Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Kantonese gemberpotten. Eén Familie Rose vaas, republiek, bodemmerk. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.

2x Grote Imari vazen, 19e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Twee grote 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen siervazen met florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.

2x Imari vazen, 19e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Twee mooie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met honingraat vlakken en acht-kantige hals. Met florale/vogel decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

3x Antieke Cargo schotels
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke Cargo schotels met floraal decor en craquele glazuur. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse/Chinese bloempotten
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Japans/Chinees porseleinen bloempotten. Octagonaal. Circa 1890. Kleinere bloempot haarlijnen. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Imari schotel, ø 46,5 cm
Resultaat: 120 EUR

Zeer grote gesigneerde 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met bloempot decor. Eén chip. Afmeting: ø 46,5 cm. In redelijk/goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese kom
Resultaat: 120 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen capucijner kom met Familie Rose floraal decor. Afmeting: 7 x ø 14,5 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen decor. Eén beschadigd. Twee met lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Duits servies
Resultaat: 120 EUR

Duits A.W. Decor China Purper servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit theekan, 2x koffiekan, theebus, 2x melk, 1x suiker, schaaltjes, gebaksschaal, 15 borden, bonbonschaal, 20 kop/schotels, 14 p...

2x Antieke lampenvoeten China/Japan
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke lampenvoeten. China/Japan. Eén maal met blauw porseleinen vaas met standring in blauw, circa 1900. Eén maal wit porselein met goud decor. Afmeting: 23 - 43 cm. In goede staat.

3x 17e - 18e Eeuwse Chinese schotels
Resultaat: 110 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen gecontourneerde schotels met floraal decor. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.

Porseleinen petroleumlamp, 1880
Resultaat: 110 EUR

Antieke porseleinen petroleumlamp met putti en bloemen. Circa 1880. Ongemerkt. Enkele chip bloemen. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.

2x 17e - 18e Eeuwse Chinese schotels
Resultaat: 110 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met floraal decor en bodemmerk. Eén bord minimale chips. Eén bord haarscheuren + chips. Afmeting: ø 24,5 cm. In redelijke staat.

3x Antieke Chinese borden
Resultaat: 110 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden met blauwe decors. Afmeting: ø 25 - 26 cm. In goede staat.

3x Chinese schotels
Resultaat: 110 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Groot Imari bord, circa 1800, goed. Diepe Imari schotel, haarlijn. Familie Rose bord, gelijmd. Afmeting: ø 21,5 - 24 cm. In matig/goede staat.

2x Kantonees theeservies
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Chinese Kantonese theeserviesjes. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese blauwe borden
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Kang ci Chinees porseleinen gecontourneerde borden met karpers en tuin decor. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.

Antiek Nymphenburg servies, 1900
Resultaat: 110 EUR

Antiek Duits Nymphenburg porseleinen servies. Circa 1900. Maison J. Dimièr Genève. Handbeschilderd, floraal + goud. Bestaande uit: 13 kopjes, 9 schotels + melkkan. Eén chip, één reparatie. Afmeting: 7...

2x Imari schotels, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Twee grote 19e eeuwse gecontourneerde Imari porseleinen sierschotels met florale decor. Afmeting: ø 40 - 46 cm. In goede staat.

8x Diverse Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 110 EUR

Acht diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje met taart 'Sweet as can be', nr. 541. Jongen met krijtbord 'One plus one', nr. 556. Jongen met grote strik 'Scamp', nr. 553. Jongen met la...

4x Diverse Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 110 EUR

Vier diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Kerstkribbe met engel en kaarsje, nr. 54. Jongen met cello, nr. 89. Jongen en meisje onder paraplu 'Stormy weather', nr. 71. Jongen met fluit op ...

Keramieken os
Resultaat: 100 EUR

30er-Jaren keramieken os met lederen koppel. Ongemerkt. Afmeting: 26 x 40 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kom
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom met gele en groene glazuur, floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 11,4 cm ø. In goede staat.

Chinese Quan Yin
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinese Blanc de Chine porseleinen Quan Yin met bodemmerk. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen decor. Eén maal groot, octagonaal, goed. Twee maal kleiner, beide haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Drie maal Chinees porselein. Twee maal antieke gemberpotten. Eén maal Queng Lung bord, chip. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

P. Francken, Winters stadsgezicht (op tegel)
Resultaat: 100 EUR

Porseleinen tegel door P. Fracken. 1985. Winters stadsgezicht met figuren. Handbeschilderd. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Resultaat: 100 EUR

Twe grote handbeschilderde Chinees porseleinen vazen met landschappen decors en signatuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Oud Chinees vaasje
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met groene glazuur, vogelkoppen en bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Lot Imari porselein (8x)
Resultaat: 100 EUR

Acht maal 19e eeuws Imari porseleinen vazen. Divers. Enkele chips. Afmeting: 15 - 27 cm In redelijk/goede staat.

Porseleinen Imari scheerbekken
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuws Imari porseleinen scheerbekken met floraal decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.

Antieke majolica wandsierschotel
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke historisme majolica wandsierschotel. Circa 1880. Neo Renaissance. Blindmerk + nr. 1674. Oude haarlijn. Afmeting: ø 49,3 cm. In redelijk/goede staat.

6x Chinese vazen, divers
Resultaat: 100 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen vazen. Beschadigd. Afmeting: 14,5 - 26 cm. In redelijke staat.

Chinese knobbelvaas op sokkel
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinese terracotta knobbelvaas met groen glazuur en vleermuiskoppen. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Ming dekseldoos
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinese Ming dekseldoos. Terracotta, deels groene glazuur. Grafgift. Bodemvondst. Afmeting: 11 x 15,5 x 10 cm. In goede staat.

Oude Chinese drakenvaas
Resultaat: 100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose drakenvaas met goud-ondergrond en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 51 x 22 cm ø . In goede staat.

4x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Vier maal antiek Chinees porselein. Twee 19e eeuwse schalen, Foo-hond, tekst, floraal, bodemmerk, goed. Eén pap-bordje, Familie Rose/vogel decor, haarlijn. Eén kom, Amsterdams' Bont, haarlijnen. Afmet...

Antieke majolica jardiniere, 1915
Resultaat: 100 EUR

Antieke majolica jardiniere met floraal/vogel decor. Genummerd. Circa 1915. Twee oude haarlijnen. Afmeting: 21 x 40 x 22 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese celadon kommen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen celadon kommen met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 14 cm / 6,8 x ø 13,8 cm. In goede staat.

2x Imari schotels
Resultaat: 100 EUR

Twee zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met florale en geisha decor. Afmeting: ø 41 - 46 cm. In zeer goede staat.

4 Antieke Kutani vazen
Resultaat: 95 EUR

Vier antieke Japanse Kutani porseleinen vazen. Circa 1900. Hoge vaas chip bovenrand. Afmeting: H 17 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Vier Capucijner kopjes met zotjes. Eén maal Amsterdams' bont. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch servies
Resultaat: 90 EUR

Duits Villeroy en Boch servies. Decor Bone China. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set, 6x kop en schotels, 6x ontbijtborden. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 9 - 27 cm. In goede staat.

2x Antiek Hollands plateel
Resultaat: 90 EUR

Twee maal antiek Hollands plateel. Eén maal Jugendstil hengselvaas, Gouda Regina Ispahan, circa 1915. Eén maal Corel Schoonhoven oorvaas, circa 1915. Afmeting: 15 - 36 cm. In goede staat.

Lot antiek plateel
Resultaat: 90 EUR

Negen maal antiek Hollands Jugendstil plateel. Circa 1915. Bestaande uit: Vijf kop en schotels, plateelbakkerij Zuid Holland, decor Juliette. Eén suikerpot Juliette, hengsel gelijmd. Eén vaasje, Holla...

Duitse Hummel tafellamp
Resultaat: 90 EUR

Duitse Hummel keramieken tafellamp van Goebel, met hond en kind. W. Goebel 1935 - West Germany. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

4x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere: Kang Xi, 2x Familie Rose. Eén bord onbeschadigd. Afmeting: ø 19,5 - 23 cm. In matig/redelijk/goede staat.

Italiaanse Capodimonte-stijl spiegel
Resultaat: 90 EUR

Italiaanse Capodimonte-stijl spiegel met opgewerkte bloemen. Enkele beschadigingen aan bloemen. Afmeting: H 85 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

4-Delig Imari kaststel
Resultaat: 90 EUR

Vier-delig, 19e eeuws, Imari porseleinen kaststel. Bestaande uit: Twee baluster vazen heel, twee deksels beschadigd, twee vazen beschadigd. Afmeting: 20 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Chinees schenkkannetje
Resultaat: 90 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Amsterdams' Bont schenkkannetje met deksel. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

3x Antiek Russisch porselein
Resultaat: 90 EUR

Drie maal antiek Russisch porselein. St. Petersburg? Circa 1900. Gemerkt, twee adelaren Rusland. Handbeschilderd, bloemen decor. Bestaande uit: Kom + theepot en drie schotels. Afmeting: 13 - 24 cm. In...

4x Antieke Chinese borden
Resultaat: 90 EUR

Vier antieke Chinese borden. Bestaande uit: Twee maal Imari, 18e eeuw, beschadigd. Twee maal Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In matige staat.

8x Divers keramiek
Resultaat: 90 EUR

Acht maal diverse keramieken handbeschilderde grote sierschotels. Gesigneerd. Onder andere terracotta. 20e Eeuw. Europa. Afmeting: Ø 31 - 42 cm. In goede staat.

2x Imari schotels
Resultaat: 90 EUR

Twee grote antieke Imari porseleinen sierschotels. Eén maal paradijsvogel decor. Eén maal bloemvaas + Foo honden decor. Afmeting: ø 37 - 40 cm. In goede staat.

Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decor en bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: 7,5 x ø 15,6 cm. In redelijke staat.

5x Chinees porselein, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Vijf maal 18e eeuws Chinees porselein met Amsterdams bont decor. Bestaande uit: Kom, haarlijn + drie schotels, kapot + vier kopjes, waarvan één goed. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijke staat.

Beeld, Zeerover
Resultaat: 85 EUR

Grote gepolychromeerde terracotta zeerover met goud decor. Satsuma, Japan. 20e Eeuw. Pistool beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari dekselpotten
Resultaat: 85 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met goud decor en fijne beschildering. Beide beschadigd. Afmeting: 47 x ø 21 cm. In matige staat.

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 85 EUR

Twee maal oud Chinees Familie Rose porselein met floraal/vogels/figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 39 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/bloempotten decor. Drie maal haarscheuren. Eén met chip. Afmeting: 22 - 23 cm. In matig/redelijke staat.

Lot antiek Japans serviesgoed
Resultaat: 80 EUR

Lot antiek Japans eierschaal serviesgoed. Gesigneerd. Met figuren decor. Circa 1900. Bestaande uit: 7x kopjes, 5x schotels, 5x deksels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede st...

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken decor. Eén maal Familie Rose decor, perziken, vleermuizen. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Grote keramieken herdershond
Resultaat: 80 EUR

Grote Duitse keramieken herdershond. Circa 1930 - 1940. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 20 x 36 x 10 cm. In goede staat.

10x Kutani vaasjes
Resultaat: 80 EUR

Tien antieke Japanse Kutani miniatuur vaasjes. Circa 1900. Eén maal restauratie. Eén maal chip. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijk/goede staat.

Jade vaas
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke grote Chinese groene jade drakenvaas met houtgestoken console. Afmeting: 21 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Oude Chinese neksteun
Resultaat: 80 EUR

Oude Chinees porseleinen neksteun met slapende zotjes. Afmeting: 15 x 18 x 11 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen op sokkels
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen op sokkels met Amsterdams Bont decor. Eén met haarlijn en één gelijmd. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijke staat.

2x Oude Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille figuren decor. 20e Eeuw. Eén blindmerk. Afmeting: ø 32 - 32 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Imari schenkkannetje
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari schenkkan met goud/tuin decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse Chinese papborden
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decor. Drie met haarlijn/beschadigingen. Eén goed. Afmeting: ø 17 cm. In redelijk/goede staat.

5x Oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Vijf maal oud/antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: 2x Republiek knobbelvazen. 1x Familie Rose, vogels/bloesemboom decor, chip. 1x Kantonese penselenvaas met bodemmerk. 1x Familie Rose gemb...

7x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Zeven maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Zes schotels + één kopje. Divers. Bodemmerken. Kopje chip. Twee schotels beschadigd, één schotel chip. Afmeting: 9 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

10x Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Tien delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Drie kopjes, alle drie hebben chips. Zeven schotels, twee maal haarscheur, één maal chip. Onder andere Kang Xi. Afmeting: 8 - 12 c...

Grote 19e Eeuwse Chinese kom
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal decor. Chip. Afmeting: 9 x ø 29 cm. In redelijk/goede staat.

4x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen decors. Eén gaaf. Twee met chips. Eén met haarscheur. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

9x Antieke Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Negen antieke Chinees porseleinen borden. Zes maal Familie Noir, bodemmerk, floraal, 19e eeuw, Japan? Drie maal blauw/wit, bodemmerk, floraal, 18e eeuw. Eén chip. Afmeting: ø 18 - 19 cm. In goede staa...

Japanse Imari scheerbekken
Resultaat: 80 EUR

18e - 19e Eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met bloemvaas decor. 1x Randrestauratie. Afmeting: 26,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (10x)
Resultaat: 80 EUR

Tien delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 9x schotels + 1x tassa. Enkele chips. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees terracotta varken
Resultaat: 80 EUR

Groot oud/antiek Chinees terracotta lachend varken met medaillon etc. Chip oor. Afmeting: 26 x 30 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Geisha van hoorn
Resultaat: 75 EUR

Oude Chinese uit hoorn gesneden geisha met bloemenmand. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

2x Antieke hoge Imari (wijn)cups
Resultaat: 75 EUR

Twee antieke hoge Imari (wijn)cups op hoge voet. Floraal decor. Beide chip. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijke staat.

2x Zeldzame Imari dekseldozen
Resultaat: 75 EUR

Twee zeldzame gesigneerde 19e eeuwse Imari porseleinen dekseldozen met floraal/vlinder/figuur en goud decor. Afmeting: 7 x ø 12,5 cm. In goede staat.

4x Antiek Bisquit porselein
Resultaat: 75 EUR

Vier maal antiek Bisquit porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Eén vaasje met kindje. Eén vaasje met hofdame. Eén Jugendstil vaas met dame. Eén paard met hond. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 27...

2x Yixing theepotten
Resultaat: 75 EUR

Twee oude/antieke Chinese Yixing theepotten met bodemmerken, bloesem en draken decor. Afmeting: ø 9 cm - ø 12 cm. In goede staat.

2x Kommen China/Japan
Resultaat: 70 EUR

Twee grote porseleinen kommen Japan/China. Eén maal 19e eeuw Imari, Japan. Eén maal China, Familie Rose, 20e eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Engels Wedgwood servies
Resultaat: 70 EUR

Engels Wedgwood theeservies. Decor Briar Rose. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Theepot + koffiepot, botervloot, schaal, melk/suiker set, cakeborden, 13x kop en schotels. Minimale schip mogelijk....

Antieke Majolica schaal, 1915
Resultaat: 70 EUR

Antieke Majolica schaal met floraal/libelle goud decor. Jugendstil. Circa 1915. Gemerkt Fischer Budapest. Afmeting: 15 x ø 20 cm. In goede staat.