Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

11x Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

11x Chinees porselein. Familie Noir. 20e Eeuw. Onder andere: Gemberpotten, vaasjes et cetera. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

Chinese Kang XI gemerkte sierschotel
Resultaat: 45 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte sierschotel met florale en draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27,8 cm ø. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 50 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Kapot. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In matige toestand.

2x Antieke Jugendstil wandtegels, 1915
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Duitse Jugendstil Majolica wandtegels met zwanen decor. Circa 1915. Minimale chip. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.

Japanse Kutani caché pot
Startprijs 70 EUR

Japanse Kutani porseleinen caché pot met figuren en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x ø 28 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 325 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen celadon vaas met collectie zegel. Craquele glazuur. Afmeting: 25,5 x ø 12,5 cm In goede staat.

Lot porselein/aardewerk
Startprijs 50 EUR

Lot porselein/aarderwerk. Bestaande uit: Twee Engelse porseleinen honden, waarvan één staart gelijmd is. Acht Chinese terracotta figuren met glazuur. Afmeting: 5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese 6-kantige Familie Rose vaas
Resultaat: 375 EUR

Grote oude zes-kantige Chinees porseleinen Familie Rose vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 85 EUR

Twee maal oud Chinees Familie Rose porselein met floraal/vogels/figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 39 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese figuren
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Chinees porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee maal Quan Yin, Blanc de Chine, één handje mist. Eén zotje met lampion. Afmeting: H 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek Hollands Fayence
Startprijs 70 EUR

Twee maal antiek Hollands Fayence. Eén Delftse schotel met spreuk, randschade. Eén Makkumer Tichelaar gemerkte dekselvaas, schade. Afmeting: ø 23 en ø 30 cm. In redelijke staat.

Antiek Weens beeldje, Forel
Startprijs 80 EUR

Antiek Weens keramieken figuur. Forel. Keramos Wien. Circa 1930. Afmeting: 21 x 17 x 8 cm. In goede staat.

Antiek Weens beeldje, 1930
Startprijs 100 EUR

Antiek Weens keramieken figuur. Gemerkt Keramos Wien. Meisje met appels. Circa 1930. Chip aan rok. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Delftse figuren
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Delftse porseleinen figuren. Jongen en meisje met manden. Eén hengsel beschadigd. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese vaas op sokkel
Startprijs 50 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas op sokkel. Figuren voorstelling, bodemmerk + tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas op sokkel
Startprijs 50 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Imari schenkkannetje
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari schenkkan met goud/tuin decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

2x Familie Rose dekselvazen
Startprijs 150 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met bodemmerk en figuren in tuin decor. Afmeting: 31 x ø 20 cm. In goede staat.

2x Antieke sierschotels
Resultaat: 70 EUR

Twee grote antieke sierschotels. Eén maal Villeroy & Boch, circa 1880, minimale chip. Eén maal Delfts met chinoisserie decor, 18e eeuw, chips en haarscheuren. Afmeting: ø 31 - 33 cm. In redelijke staa...

Antiek Japans Satsuma servies
Startprijs 60 EUR

Antiek 19-delig Japans porseleinen Satsuma servies met draken, goud en figuren. Circa 1920. Afmeting: 9 - 25 cm. In goede staat.

45x Antieke borden (divers)
Resultaat: 70 EUR

Vijfenveertig stuks diverse antieke porseleinen borden. Onder andere: Japan, Satsuma, Meissen. 19e - 20e Eeuw. Beschadiging mogelijk. Afmeting: ø 18 - 23 cm. In goede staat.

30x Japanse borden, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Dertig stuks 19e eeuwse Japanse handbeschilderde porseleinen borden met divers vogels in landschappen decor. Bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.

30x Antieke Royal Sphinx Maastricht borden
Startprijs 60 EUR

Dertig antieke Hollandse Royal Sphinx Maastricht keramieken borden. Decor Cambridge Old England. Circa 1890. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

16x Oude/antiek kop en schotels
Startprijs 65 EUR

Zestien diverse oude/antieke kop en schotels. Onder andere: Europa, Japan. Beschadigd. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijke staat.

Lot Biedermeier-stijl porselein
Startprijs 60 EUR

Lot Biedermeier-stijl porselein. Royal Schwabap Deutschland. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie vazen, gebakschaal + zeven schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.

20x Duits antiek, divers
Startprijs 65 EUR

Twintig stuks Duits antiek. Divers steengoed, keramiek, grijs/blauwe glazuur. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke Chinese vaas
Resultaat: 550 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met loodglazuur en draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 23,5 x ø 11 cm. In goede staat.

Oude Capodimonte piedestal
Resultaat: 60 EUR

Oude Capodimonte keramieken handbeschilderde piedestal. Voet gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In redelijke staat.

Antieke bierpul (aardewerk)
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse Jugendstil steengoed 'Scherts' bierpul. Gemerkt. Circa 1915. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Lot antiek porselein, Chinees/Japans
Resultaat: 400 EUR

Lot antiek divers Chinees/Japans serviesgoed. Bestaande uit: Kop en schotel, Japan, met teksten en bamboe decor. Vier kop en schotels, China, 18e - 19e eeuw, met figuren, zotjes et cetera. Bodemmerken...

4x 18e Eeuwse Chinese papborden
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decor. Drie met haarlijn/beschadigingen. Eén goed. Afmeting: ø 17 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antiek Hollands plateel
Startprijs 55 EUR

Vier maal antiek Hollands plateel. Beschadigingen. Bestaande uit: Schenkkan, Gouda 331 M.B. Amfora vaas, circa 1915, chip bodemrand. Schaal, Plato Holland 883/30 203, gelijmd. Schenkkan, Schoonhoven H...

Breetvelt plateelvaas, 1915
Startprijs 75 EUR

Zuid Holland platelen Breetveld vaas. Nr. 1822 B. 51. Abstract kleurrijk decor. Circa 1915. Afmeting: 26 x 16,5 cm ø. In goede staat.

Lot antiek Chinees/Japans porselein
Startprijs 75 EUR

Groot lot antiek Chinees/Japans porseleinen serviesgoed. Divers. 18-Delig. Kop en schotels, onder andere 13x Familie Verte, 5x Japan, eierschaal. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.

Lot porselein, divers (8x)
Startprijs 60 EUR

Achte delen 19e eeuws Chinees porselein. Familie Rose, decor Samson en Lowestoft. Bestaande uit: 3x Vazen, Samson, één beschadigd. 5x Lowestoft schotels, allemaal beschadigd. Afmeting: 13 - 15,5 cm. ...

5x Oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Vijf maal oud/antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: 2x Republiek knobbelvazen. 1x Familie Rose, vogels/bloesemboom decor, chip. 1x Kantonese penselenvaas met bodemmerk. 1x Familie Rose gemb...

Oude Mobach Utrecht kan
Resultaat: 40 EUR

Oude Mobach Utrecht schenkkan met bruin-grijs glazuur. Nr. 551, Klaas 2. Periode 1920 - 1949. Afmeting: 24 x 20 x 15,5 cm ø. In goede staat.

3x Antiek Russisch porselein
Resultaat: 90 EUR

Drie maal antiek Russisch porselein. St. Petersburg? Circa 1900. Gemerkt, twee adelaren Rusland. Handbeschilderd, bloemen decor. Bestaande uit: Kom + theepot en drie schotels. Afmeting: 13 - 24 cm. In...

7x Oud Chinees porselein
Resultaat: 140 EUR

Zeven maal oud Chinees porselein. Vaasjes + snuffbottles. Bodemmerken. Afmeting: 6- 8 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese kommen
Resultaat: 60 EUR

Twee oude/antieke Chinese kommen. Eén maal 18e eeuws, floraal met bodemmerk, haarlijn + chips. Eén maal 19e eeuws, paradijs in landschap decor, goed. Afmeting: 13 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese kommen
Startprijs 70 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

7x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Zeven maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Zes schotels + één kopje. Divers. Bodemmerken. Kopje chip. Twee schotels beschadigd, één schotel chip. Afmeting: 9 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

5x Antieke Chinese schotels
Resultaat: 50 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Vier schotels haarlijnen, één goed. Afmeting: ø 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

10x Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Tien delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Drie kopjes, alle drie hebben chips. Zeven schotels, twee maal haarscheur, één maal chip. Onder andere Kang Xi. Afmeting: 8 - 12 c...

Lot oud Chinees porselein (4x)
Startprijs 80 EUR

Lot oud Chinees porselein. Bestaande uit: Chinese vierkante vaas met bodemmerk, twee groene glazuur kommen, Chinese godheid, spekstenen boeddha, gemerkt. Afmeting: 11 - 32 cm.In goede staat.

2x Chinese borden
Resultaat: 50 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese Cargo porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

5-Delig V & B kaststel, 1930
Startprijs 60 EUR

Vijf-delig Hollands Villeroy & Boch keramieken kaststel. Floraal decor. Circa 1930. Afmeting: 26 - 40 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Eén balustervormige vaas met figuren decor. Eén grote viskom met floraal decor, craquele glazuur en binnenin vis decor. Afmeting: 35 x 32 ø cm. / 30 x 36,5 ø ...

2x Antieke Chinese vaasjes
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vaasjes met Lange Lijs decor. Afmeting: 14 x ø 8,5 cm. In goede staat.

6x Oude/antieke Chinese borden
Startprijs 150 EUR

Zes oude/antieke Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie met haarlijn. Afmeting: ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese schotel ø 31,5 cm.
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinees porseleinen schotel met figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese Foo-honden
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Foo-honden met rood glazuur. 20e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 10 x 15 x 9 cm. In goede staat.

10x Antieke Familie Rose borden
Startprijs 100 EUR

Tien antieke porseleinen borden met Chinese Familie Rose decors, Geisha's met bloemen. 19e Eeuw. Eén bord chip. Afmeting: ø 19 - 20 cm. In goede staat.

3x Japanse Kutani vazen
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Katani vazen + losse vaas. Gesigneerd. Eén deksel beschadigd. Eén vaas haarlijntje. Afmeting: 19,5 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

2x Franse vazen met wild decor
Startprijs 225 EUR

Twee grote kobalt blauwe porseleinen dekselvazen. Handbeschilderd met wildvoorstellingen. Gemerkt Frie Onnaing. Circa 1920. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Porseleinen klokje
Startprijs 60 EUR

Duitse porseleinen klok. Gemerkt met een kroon en 1882. Met goud decor, vogels, bloemen opgewerkt. Batterij functie. Eén vogel gelijmd. Circa 1960 - 1980. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.

4x Duitse beeldjes
Resultaat: 60 EUR

Vier Duitse porseleinen figuren. Bestaande uit: Lamp, gemerkt met N en kroon. Dubbele figuren, muziek, Alka Dresden, jurk beschadigd. Danseres, Alka Dresden, goed. Dubbele figuur, Alka Dresden. Afmeti...

Antiek theeservies, 1900
Resultaat: 300 EUR

Uitgebreid antiek porseleinen theeservies met Chinese Lange Lijs decor. Circa 1900. Gemerkt F. Bestaande uit: 22x kopjes + 22x schotels, 3x melkkan, 9x schalen, 12x borden, 3x suikerpot, 2x koffiekan,...

Satsuma cache pot
Startprijs 275 EUR

Grote gesigneerde 19e eeuwse Satsuma porseleinen cache pot met messing monturen, draken en krijgers decor. Afmeting: 34 x ø 44 cm. In goede staat.

7x Chinese kommen, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Floraal/vogel decor. Plus vier soeplepels. Twee kommen goed, vijf kommen chips of haarlijn, vier lepels chips. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijke staat.

Lot oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 340 EUR

Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kan, beschadigd. Twee vaasjes, geel/blauw. Jade schaaltje, haarscheuren. Vier kopjes, divers. Familie Rose kom, gaaf. Rest haarsche...

18e Eeuwse Chinese Cheng Lung schotel
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met floraal decor. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 50 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi vaasje, 18e eeuw, bodemmerk. Zoutschaaltje, zes tekens bodemmerk. Kantonese vaas. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Makkumer Tonca tabakspot, 1930
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Makkumer Fayence Tonca tabakspot. Circa 1930. Afmeting: circa 33 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delftse sierschotel ø 34 cm.
Startprijs 100 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met floraal decor. 'De Klaauw'. Lichte randschade. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord
Resultaat: 60 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

Antieke Familie Verte schotel ø 29,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren decor. Afmeting: ø 29,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese drakenschotel ø 24 cm.
Resultaat: 200 EUR

Oude Chinees porseleinen drakenschotel met zes karaktertekens + bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 24 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese schaal
Resultaat: 200 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen schaal met crème-glazuur en reliëf. Draken decor + bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 20,7 cm. In goede staat.

2x Herend porselein
Resultaat: 35 EUR

Twee maal Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Asbak met vogel/insecten decor + bord met floraal decor. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

2x Familie Verte borden
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese Familie Verte bordjes met floraal decor. Afmeting: ø 13,7 cm. In goede staat.

Antieke Makkumer tabakspot, 1930
Resultaat: 30 EUR

Grote antieke Makkumer Fayence tabakspot met koperen deksel. Landschap decor. Circa 1930. Afmeting: 34 x ø 22 cm. In goede staat.

Antiek Chinees bloempotje
Resultaat: 60 EUR

Antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen bloempot met paradijsvogel en pioenrozen decor. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

2x Kantonees theeservies
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Chinese Kantonese theeserviesjes. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.

5x Japans porselein
Startprijs 40 EUR

Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...

3x Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Drie maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse Imari schotel, chip. Geel vaasje met craquele glazuur. Witte kom met craquele glazuur. Afmeting: 5,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antieke Chinese kopjes
Resultaat: 65 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen kopjes met zotjes. Circa 1800. Eén haarlijn. Afmeting: 3,7 x 6,3 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Chinese vazen
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Chinees porseleinen Kantonese vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.

Grote porseleinen tafellamp
Resultaat: 40 EUR

Grote Italiaanse porseleinen tafellamp met goud decor. Gemerkt Bosa. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.

2x Porseleinen groepen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote oude porseleinen figuren met paarden. Eén maal wit, nr.: 5194. Eén maal Neu Tettau, ploegende paarden, stukje oor af. Afmeting: 30 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Lot porseleinen ganzen (9x)
Startprijs 50 EUR

Negen Spaanse porseleinen ganzen. N.A.O. en één maal Lladro. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen
Startprijs 60 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Eén oude haarlijn. Afmeting: 6,5 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese schalen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen schalen met paradijsvogel decor + bodemmerk. Gecontourneerd. China of Arita Japan. Afmeting: 5 x ø 15,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 60 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse trekpot, kapot. Wijnflacon, kapot. Vaasje, circa 1900, kapot. 2x capucijner kop + 1x schotel, chip kopje. 18e Eeuws bord, kapot. Chinese capucij...

2x Bing & Grondahl porselein
Startprijs 120 EUR

Twee oude Bing & Grondahl porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal meisje met pop. Eén maal meisje in nachtkleed. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.

Oud Rosenthal figuur
Resultaat: 65 EUR

Oud Duits porseleinen Rosenthal figuur. Kunstabteilung. Boeren meisje met pop. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Antiek Chinees kaststel
Resultaat: 30 EUR

Antiek Chinees porseleinen kaststel met draken decor. Circa 1900. Eén bolle vaas heeft chip aan rand. Afmeting: 22 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke Chinese wierookbrander
Resultaat: 325 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen wierookbrander met bodemmerk en collectie zegel. Verlopen glazuur. Afmeting: 9 x ø 14 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kom
Resultaat: 1.000 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen kom met rood glazuur en zes karakters bodemmerk. Afmeting;: 8 x ø 17,5 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 325 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen knobbelvaas met craquele glazuur, bodemmerk en collectie zegel. Afmeting: 21 x ø 11,5 cm. In goede staat.

Oude Rosenthal vaas
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse porseleinen Rosentahl vaas. Circa 1980. Handgemalt W.M. Selb. Florale decor met goud. Afmeting: 31 x ø 18 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek Chinees porselein (14x)
Resultaat: 950 EUR

Lot oud/antiek (14x) Chinees porselein. Kantonese vazen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 14 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke Chinese vaas
Startprijs 150 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met figuren/paard decor. Handbeschilderd. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

2x Chinese miniatuur vaasjes
Startprijs 100 EUR

Twee oude/antieke Chinese miniatuur vaasjes. Knobbelvaas één chip. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijk/goede staat.

Royal Albert servies
Resultaat: 30 EUR

Lot Engels Royal Albert servies. Decor Connoisseur. 20e Eeuw. Bestaande uit: Melk/suiker set, 7x kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.

2x Porseleinen eenden
Resultaat: 30 EUR

Twee porseleinen eenden. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.