Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Tasje met zilveren beugel 573
Tasje met zilveren beugel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Simon Kramer, Gezicht op boerderij 1134
Simon Kramer, Gezicht op boerderij

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
B. Jüttner, Vissersvolk op strand 1127
B. Jüttner, Vissersvolk op strand

Resultaat:

550 EUR

Sermain, Aap is honden aan het luizen 1120
Sermain, Aap is honden aan het luizen
Startprijs 500 EUR
Engels kabinet 4008
Engels kabinet
Startprijs 800 EUR
Empire secretaire, 1820 4001
Empire secretaire, 1820
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Groot lot diversen 2326
Groot lot diversen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met bloeiende cactussen 1084
Ongesigneerd, Landschap met bloeiende cactussen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 559
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

60 EUR

Ring en hanger met granaat 552
Ring en hanger met granaat
Startprijs 140 EUR
Verkocht
A.J. van Dijk, Gezicht op Veere 1077
A.J. van Dijk, Gezicht op Veere

Resultaat:

225 EUR

Leon Danchin, Jachthond met patrijs 1070
Leon Danchin, Jachthond met patrijs
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2 Delen antiek glaswerk met zilver 523
2 Delen antiek glaswerk met zilver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Antieke fotoalbums 2090
4x Antieke fotoalbums

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gerold figuur, Papegaai 6624
Gerold figuur, Papegaai

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Antieke Schwarzwalder klokken 3667
2x Antieke Schwarzwalder klokken

Resultaat:

50 EUR

19e Eeuws Hollands bordenrek 2290
19e Eeuws Hollands bordenrek
Startprijs 35 EUR
2x Art Deco boekensteunen 2283
2x Art Deco boekensteunen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
6 Zilveren lepels en 6 vorken 516
6 Zilveren lepels en 6 vorken

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Herman Brood, Melkbus 1041
Herman Brood, Melkbus

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Lot antieke naai-necessaires (7x) 2276
Lot antieke naai-necessaires (7x)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Patrick Nagel, Dame met regenjas 1034
Patrick Nagel, Dame met regenjas

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Paul Dom, Gezicht op Mont Martre Parijs 1027
Paul Dom, Gezicht op Mont Martre Parijs

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Cassette met zakhorloges 509
Cassette met zakhorloges

Resultaat:

85 EUR