Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Oude Chinese kommen 6081
3x Oude Chinese kommen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Vissen onder water 1177
Onduid. gesig., Vissen onder water

Resultaat:

180 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse gravure 1170
17e - 18e Eeuwse Duitse gravure
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Verzameling Petit Point accessoires 2390
Verzameling Petit Point accessoires

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Franse commode van rozenhout 4251
Franse commode van rozenhout

Resultaat:

375 EUR

Antieke Franse commode, 1880 4244
Antieke Franse commode, 1880
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2x Grote tuinvazen 2383
2x Grote tuinvazen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Tiffany-stijl lamp 2376
Tiffany-stijl lamp

Resultaat:

80 EUR

Engels Art Deco secretaire, 1930 4237
Engels Art Deco secretaire, 1930
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke Chinese kom 6074
Antieke Chinese kom

Resultaat:

100 EUR

Antieke Meissen schaal 6067
Antieke Meissen schaal
Startprijs 150 EUR
Jugendstil lectuurhouder 2340
Jugendstil lectuurhouder
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Simon Kramer, Gezicht op boerderij 1134
Simon Kramer, Gezicht op boerderij

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
B. Jüttner, Vissersvolk op strand 1127
B. Jüttner, Vissersvolk op strand

Resultaat:

550 EUR

Sermain, Aap is honden aan het luizen 1120
Sermain, Aap is honden aan het luizen
Startprijs 500 EUR
Verkocht
3x Kleine tafeltjes 4201
3x Kleine tafeltjes

Resultaat:

40 EUR

Duitse penant commode 4194
Duitse penant commode
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Gestoken spiegel op standaard 4187
Gestoken spiegel op standaard

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
19e Eeuwse historisme houtkachel 2333
19e Eeuwse historisme houtkachel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Groot lot diversen 2326
Groot lot diversen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met bloeiende cactussen 1084
Ongesigneerd, Landschap met bloeiende cactussen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
A.J. van Dijk, Gezicht op Veere 1077
A.J. van Dijk, Gezicht op Veere

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
4x Antieke fotoalbums 2090
4x Antieke fotoalbums

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gerold figuur, Papegaai 6624
Gerold figuur, Papegaai

Resultaat:

45 EUR