Twee oude houten pubklokken. Eén maal maandloper. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 60 cm. Eén maal noten pubklok met Westminster uurwerk, kwartierslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 51 cm. Beid...
18e - 19e Eeuwse mahoniehouten staande klok met Fries uurwerk. Deels beschadigd. Functies niet getest. Met console. Afmeting: H 226 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse messing skeletklok met originele glazen stolp. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en veerslinger. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen miniatuur pendule met horloge uurwerk (origineel). Circa 1820. Empire. Mooie vergulding. Afmeting: 24 x 16 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten Brevete bureauklok. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Franse Carrara marmeren Napoleon III klokkenstel met brons. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Carrara marmeren pendule met verguld brons en gepatineerd brons. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 41 x 40 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse St. Marti pendule. Houtbeschilderd met bronzen versieringen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Winterhalder + Hofmeier tafelklok met kwartierslag uurwerk. Circa 1890. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke Franse schildpad boulle klok met brons. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee Delftse porseleinen klokkenstellen. 20e Eeuw. Functie niet getest. Enkele chips. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Franse boulle klok. Uurwerk met ankergang. Door Bertrand Paris. Functies niet getest. Afmeting: ø 25 x 7 cm. In goede staat.
Antieke pubklok/schoolklok. Achtdaags-uurwerk. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing glaspendule met groen onyx. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil tafelklok met metalen zweepslag decor. Circa 1915. Junghans. Halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met wekkerwerk en harpslinger. Afmeting: 42 x 17 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten met mahonie staande klok. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Slinger mist. Mooie kast en gave wijzerplaat. Afmeting: H 212 cm. In zeer goede originele sta...
Grote 18e eeuwse Weense tafelklok met spillegang, kwartierslag en datumaanduiding. Schijn slinger repetitie, slaan/niet slaan functie. Afmeting: totaal 59 cm. In goede staat.
Twaalf oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Oost-Duitse Ruhla berkenhouten schaakklok. In originele doos. Afmeting: 14 x 22 x 6,5 cm. In goede staat.
Negen oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude/antieke reiswekkers, waarvan drie maal messing. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 9 -15 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude/antieke reiswekkers. Twee maal antiek messing. Vier maal metaal gekleurd. Afmeting: 5 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude/antieke reiswekkers. Divers. Vier maal antiek messing. Eén maal metaal, spaarwekker. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Negen oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Oude eikenhouten Friese staartklok met certificaat klokkenmaker Joure. Met wekker en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Drie oude duivenklokken. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal STB. Swiss Made nr. 21R-1752. Eén maal Benzing, anker model. Eén maal STB 16530. Afmeting: 19 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Oude zadeltas wekker met lederen foedraal. Circa 1930. Afmeting: 11 x 10 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 33 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing Capucijner Officiersklok met echappement trekrepetitie + wekker. Circa 1800. Afmeting: 28 x 10 x 11 cm. In goede staat.
Kleine antieke eikenhouten miniatuur Friese staartklok. Circa 1910. Mechanisch uurwerk. Eén spiegel mist. Afmeting: 48 cm. Verder in goede staat.
Decoratief bureau-spoorweg horloge met centrale secondenwijzer. 21e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Oude messing reiswekker. Ovaal vormig. Twee helft 20e eeuw. Charles Frodsham London. Afmeting: 15 x 9,5 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Pfeilkreuz tafelklok. Circa 1900. Halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten Lenzkirch klokje met bronzen beslag, stil uurwerk. Circa 1890. Stukjes lijst weg. Functie niet getest. Slingerveer kapot. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse palissanderhouten kolompendule met florale intarsia en pronkslinger met putti. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Wijzerplaat + basement beschadigd. Afmeting: 47 cm. In re...
19e Eeuwse geeboniseerde Franse kolomklok met vergulde messing versieringen en plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1840. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met halfuur-slag en facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: H 200 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse plated Franse wekker met schommelaar en slagwerk op bel. Circa 1880. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Franse wekker met automaat. Monnik trekt aan bel. Neo Gotisch. Circa 1890. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans Gründerzeit tafelklok met messing. Halfuur-slag op gong. Wijzerplaat craquele. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Grote Duitse notenhouten regulateur met decentrale secondenwijzer en originele kroon. Weekloper-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
Antieke Franse Carrera marmeren glaspendule met verguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en kwikslinger. Circa 1880. Afmeting: 46 x 26 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse marmeren Franse pendule met adelaar. Rood marmer. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 46 x 25 x 12 cm. In goede staat.
Antieke wekkerklok. Circa 1900. Klokkendrager. Craquele wijzerplaat. Afmeting: 30 x 22 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Engelse messing skeletklok met snek. Op houten met albasten basement. Circa 1880. Slingerveer kapot. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse messing Capucine reiswekker met echappement. Gesigneerd Fauriat. Klok loopt, wekker defect. Eén deurtje mist. Twee torentjes weg. Afmeting: 20 cm. In redelijke staat.
Grote oude messing cloisonne tafelklok met volle zuilen en mechanisch uurwerk. eind 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 30 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten Friese staartklok met mechaniek. Zwaan beweegt. Zwaan overgeschilderd. Circa 1800. Afmeting: 148 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse schommelaar pendule met skelet-uurwerk. Circa 1870. Stil uurwerk. Slingerveer gebroken + glazen stolp. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie grote mahoniehouten lyra Empire pendule met vuurvergulde bronzen versieringen en plated wijzerplaat. Circa 1830. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Notenhouten gesneden pendule met Pierrot. Met achtdaags Hermle uurwerk, met repetitieslag op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Italiaanse bronzen imperial pendule met faunen en blauw porselein. 21e Eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag echappement. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen Cartelklok. Porselein heel. Achtdaags Frans uurwerk met porseleinen wijzerplaat (scheurtjes), halfuur-slag op bel. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Zweedse Louis Seize pendule. Houtgestoken met vergulding. Lederlund Köningl. Hof. Uhrmacherei Stockholm. Circa 1780. Origineel uurwerk, van onderen afgevlakt, met touwtjesslinger, halfuur-s...
19e Eeuwse vergulde Franse bronzen pendule met cupido. Rond 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting:
36 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen pendule met ridder te paard. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 40 x 18 cm. In goede staat.
Antieke koud beschilderde mysterieuze klok. Schwung pendel Uhr. R. Aurili. Compositie metaal. Met origineel Junghans uurwerk. Craquele + beschadiging wijzerplaat. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Zeldzaam Jugendstil Hollands platelen klokje met floraal decor. Circa 1915. Nummers, M.B. 597 RR. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit staande klok met pannendakje en ongemerkt uurwerk. Weekloper-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 235 x 60 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse twee-delige porseleinen console pendule met floraal decor, opgewerkte bloemen en goud decor. Enkele beschadigingen. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmet...
Drie-delig pendule stel. Met marmer en putti. 20e Eeuw. Uurwerk in lyravorm. Regnant a. Paris. Witte wijzerplaat met Romeinse cijfers en zwarte wijzers. Met bimbam slag op twee bellen. Afmeting: 62 x ...
Gave originele 18e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met spillegang en snek. Halfuur-slag op bel. Met datum aanduiding. Gegraveerde florale achterplatine W.M. Walker London. Afmeting: 48 x 25 x 17 cm. ...
Perfecte vuurvergulde bronzen Empire pendule. Lectura met marmeren basement. Door Barbier Rue Greneta No. 31 a Paris. Afmeting: 34 x 30 x 12 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse Circle Tournant klok van marmer en verguld brons. Met amor. Circa 1880. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule met Oosters decor. Chinese vrouw met Yixing theekan en Chinese boot met figuren op zee. Mooie vergulding. Achtdaags origineel uurwerk met halfuur-slag o...
Kapitale Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule met dame met bloem in haar hand, ampfora, gevleugelde kariatiden. Amor voorstelling. Emaille wijzerplaat iets beschadigd, verder in goede originele ...