Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bouilleklok + console, 19e eeuw 3546
Bouilleklok + console, 19e eeuw

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Vuurvergulde Franse pendule 3502
Vuurvergulde Franse pendule

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Louis Seize pendule 3519
18e Eeuwse Louis Seize pendule

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Duitse L.F.S. pronk-vrijslinger, 1880 3503
Duitse L.F.S. pronk-vrijslinger, 1880

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Mooie lyra pendule, 1830 3524
Mooie lyra pendule, 1830

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Vergulde Atmos klok + carry case 3511
Vergulde Atmos klok + carry case

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Antieke Empire staande klok 3642
Antieke Empire staande klok

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Franse vuurvergulde miniatuur pendule 3639
Franse vuurvergulde miniatuur pendule

Resultaat:

775 EUR

Verkocht
Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok 3523
Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Franse Charles Dix pendule 3512
Franse Charles Dix pendule

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Bronzen Türmchen Uhr, 1880 3529
Bronzen Türmchen Uhr, 1880

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Franse pendule 3513
19e Eeuwse Franse pendule

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Vuurvergulde officiersklok 3652
Vuurvergulde officiersklok

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
3-Gewichts regulateur, 1890 3517
3-Gewichts regulateur, 1890

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Vergulde lyra pendule 3653
Vergulde lyra pendule

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
18e Eeuwse A'damse tafelklok 3514
18e Eeuwse A'damse tafelklok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Friese staartklok met dubbele kap 3539
Antieke Friese staartklok met dubbele kap

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2-Delige Franse console pendule 3508
2-Delige Franse console pendule

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
4x Franse kolompendules 3567
4x Franse kolompendules

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1850 3518
Franse pendule, 1850

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Franse boulle pendule, 1890 3543
Franse boulle pendule, 1890

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Cloisonne pendule 3527
Cloisonne pendule

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Empire pendule met marmer 3654
Empire pendule met marmer

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Franse tafelklok, 1880 3534
Antieke Franse tafelklok, 1880

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Wekker met monnik (automaat) 3554
Wekker met monnik (automaat)

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Franse jachtklok, 1880 3538
Franse jachtklok, 1880

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Franse pendule, 1870 3545
19e Eeuwse Franse pendule, 1870

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Franse glaspendule, 1900 3623
Antieke Franse glaspendule, 1900

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Franse porseleinen pendule 3655
Franse porseleinen pendule

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke wekkerklok, 1900 3537
Antieke wekkerklok, 1900

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Antieke Duitse staande klok, 1920 3590
Antieke Duitse staande klok, 1920

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule 3547
Antieke Franse pendule

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Franse vuurvergulde pendule 3533
Antieke Franse vuurvergulde pendule

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Antieke Friese staartklok, 1800 3526
Antieke Friese staartklok, 1800

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Franse portaalklok, 1870 3535
Antieke Franse portaalklok, 1870

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote Duitse regulateur 3550
Grote Duitse regulateur

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Engelse staande klok 3591
Antieke Engelse staande klok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Engelse staande klok 3615
18e Eeuwse Engelse staande klok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke pendule 3641
Antieke pendule

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2-Gewichten regulateur 3670
2-Gewichten regulateur

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zeldzame Franse wekker, 1880 3556
Zeldzame Franse wekker, 1880

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke reiswekker 3577
Antieke reiswekker

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Franse  pendule 3536
19e Eeuwse Franse pendule

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Boley uurwerkgereedschap 3551
Boley uurwerkgereedschap

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Friese staartklok 3588
19e Eeuwse Friese staartklok

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Engelse staande klok, 1800 3616
Antieke Engelse staande klok, 1800

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1860 3618
Antieke Franse pendule, 1860

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Gustav Becker regulateur, 1920 3624
Antieke Gustav Becker regulateur, 1920

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antiek Franse comtoise 3553
Antiek Franse comtoise

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Friese staartklok 3559
19e Eeuwse Friese staartklok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Duitse Junghans tafelklok 3651
Antieke Duitse Junghans tafelklok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Engelse pubklok 3540
Engelse pubklok

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Marmeren Louis Seize pendule klokkast 3555
Marmeren Louis Seize pendule klokkast

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke Franse boulle klok, 1900 3542
Antieke Franse boulle klok, 1900

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Franse comtoise met harpslinger 3561
Franse comtoise met harpslinger

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lenzkirch wandklok, 1920 3619
Lenzkirch wandklok, 1920

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke Amerikaanse wandklok, 1900 3620
Antieke Amerikaanse wandklok, 1900

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Albast Empire klokkenstel, 19e eeuw 3656
Albast Empire klokkenstel, 19e eeuw

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Antieke kalender-reiswekker, 1920 3541
Antieke kalender-reiswekker, 1920

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Franse comtoise met harpslinger 3560
Franse comtoise met harpslinger

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Franse comtoise 3599
Franse comtoise

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Oude mini-reiswekker 3622
Oude mini-reiswekker

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule met porselein, 1860 3659
Antieke Franse pendule met porselein, 1860

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Franse jachtklok 3587
Antieke Franse jachtklok

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Duitse tafelklok 3552
Antieke Duitse tafelklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke staande klok, 1920 3563
Antieke staande klok, 1920

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Charles Dix Franse pendule, 1840 3570
Charles Dix Franse pendule, 1840

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse comtoise 3574
Franse comtoise

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Weense pendule 3589
19e Eeuwse Weense pendule

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Romantische Franse pendule, 1860 3661
Romantische Franse pendule, 1860

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Friese stoeltjesklok 3549
Friese stoeltjesklok

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke F.M.S. tafelklok 3558
Antieke F.M.S. tafelklok

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
6x Antieke wekkers 3601
6x Antieke wekkers

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Kleine staande klok 3657
Kleine staande klok

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke Franse messing tafelklok, 1880 3658
Antieke Franse messing tafelklok, 1880

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schwarzwalder schilderijklok 3557
Schwarzwalder schilderijklok

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Antieke Amerikaanse tafelklokken 3562
2x Antieke Amerikaanse tafelklokken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Art Deco mantelklok, 1935 3572
Art Deco mantelklok, 1935

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klok, 1860 3597
Schwarzwalder klok, 1860

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Friese staartklok, eiken 3598
Friese staartklok, eiken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1860 3660
Franse pendule, 1860

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
5x Oude/antieke wekkers 3606
5x Oude/antieke wekkers

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klok 3573
Schwarzwalder klok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke regulateur 3579
Antieke regulateur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kleine Friese staartklok 3580
Kleine Friese staartklok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Duitse koekoeksklokken 3594
2x Duitse koekoeksklokken

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
5x Oude/antieke wekkers 3605
5x Oude/antieke wekkers

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
5x Oude/antieke reiswekkers 3609
5x Oude/antieke reiswekkers

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Franse comtoise 3617
19e Eeuwse Franse comtoise

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Franse Brevete  bureauklok 3636
Franse Brevete bureauklok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Winterhalder Hofmeier tafelklok, 1870 3637
Winterhalder Hofmeier tafelklok, 1870

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, 19e eeuw 3663
Engelse staande klok, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Italiaanse porseleinen klok 3575
Italiaanse porseleinen klok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3581
Friese staartklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Amerikaanse regulateur, 1910 3628
Antieke Amerikaanse regulateur, 1910

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Empire klokje 3672
Empire klokje

Resultaat:

60 EUR