Vijf antieke houtgesneden barometers. Circa 1910 - 1930. Afmeting: 25 - 55 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Groot oud Engels scheepskompas van messing. James Morton Ltd. Sunderland. Zonder vloeistof. Circa 1930 - 1940. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.
Antieke bureau thermometer. Circa 1900. Man met cello op albasten basement. Compositie metalen figuur. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Professionele Philips video camera VK4000. Met portable V2000 recorder en losse tuner. In originele aluminium koffer met batterij, aansluitkabels + gebruiksaanwijzing. Afmeting: 41 x 53 x 32 cm. In go...
Duitse vooroorlogse messing camerastandaard. D.R.P. Excelsior Germany. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.
Oude/antieke viool. Gesigneerd. Le Marquisdelair Daseaux Ano. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Duits vooroorlogs Radiostat stroomimpuls apparaat met accessoires. Circa 1920. Afmeting: 26 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Oude Duitse Hohner accordeon. Type Verdi II. In originele koffer. Afmeting: 50 x 70 x 30 cm. In goede staat.
Antieke kinder-viool met strijkstok in koffer. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke Philips radio van bakeliet. Anno 1936. Type 815 A. Afmeting: 41 x 21 x 52 cm. In goede staat.
Antieke functionerende speeldoos met tegel. Oosterse voorstelling. Scheur. Circa 1890. Afmeting: 7 x 27 x 27 cm. In redelijke staat.
Antieke compositie metalen lampenvoet. Moreau. Vrouw met schaap. 20e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Vier diverse antieke kaarskandelaren. Circa 1860 - 1900. Afmeting: H 29 - 36 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse vergulde messing Empire kaarskandelaren. Circa 1820. Klein deukje in basement. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen gegraveerde Oosterse kaarskandelaren. Koloniaal. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse W.M.F. kopergeslagen Jugendstil vaas. Struisvogel merk. Nr. 128. Circa 1915. Afmeting: H 28,5 cm. In zeer goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen twee-lichts kaarskandelaren met edelman en edelvrouw. Groen gepatineerd en brons. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Vijf antieke weegschalen. Divers. Vier maal trekweegschalen, 19e eeuw. Eén maal Salters, kleine weegschaal, circa 1900. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen weegschaal met messing maten + antieke bronzen sluitgewichten set, geijkt en met Franse lelie. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Drie antieke weegschalen. Eén maal Engelse balans-weegschaal in cassette, met vergulding, W & F Avery Birmingham, circa 1900. Twee maal diverse weegschalen, circa 1900 - 1930. Afmeting: 29 - 32 cm. In...
Twee antieke weegschaaltjes. Eén maal zeldzame Engelse munten weegschaal. Eén maal goudweegschaal met gewichten setje in mahonie cassette. 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten lampenvoeten. Circa 1920. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Duitse Goebel keramieken vaas met messing, Decor naar Claude Monet, Artis Obis. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 35 x 26 cm. In goede staat.