Antieke lampenvoet. Keramiek met messing. Floraal decor. Circa 1900. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke staande petroleumlamp met messing capitel, onyx en amandel geslepen reservoir. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen hanglamp met pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 80 cm ø. In goede staat.
30-er Jaren Van Nelle kruideniers theeblik. Ontwerp Jac. Jongert. Afmeting: 38 x 42 x 30 cm. In redelijke staat.
Zeven diverse voorraadblikken. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Bensdorp Chocolade, D.E., Droste, Verkade. Afmeting: 5 - 30 cm. In redelijke staat.
Acht oude reclame affiches. Bestaande uit: Marco Polo Tee (karton), Weber Stumpen tabak (karton), Kakao Pralinen schokolade (karton), Zeiss Ikon camera (karton), Temouss Schampooing (karton), Grundman...
Twee antieke gelithografeerde blikken schotels. Eén maal Michiel de Ruyter, 1607 - 1907. Eén maal vrouw bij zuil met ampfora. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.
Drie antieke theeblikken. Bestaande uit: Chinees theeblik, Maravilla Garden Tea, La Reforma. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot reclame + verpakking. 20e Eeuw. Twee sigaretten doosjes, Faber potloden + verpakking et cetera. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws zeldzaam dubbelzijdig handbeschilderd Duits gilde bord. Die Allirten Zünpfte. Zünpften Schilt. Beschadigingen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Tien diverse oude Droste Cacao blikken. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke blikken gelithografeerde kinderschooltassen. Afmeting: 18 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Zes stuks oud/antiek aardewerk/porselein. 20e Eeuw. Twee Engelse spaniëls. Drie Delftse figuren. Eén oldtimer met reclame. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Grote antieke blikken hutkoffer. Circa 1920. Afmeting: 43 x 43 x 67 cm. In goede staat.
Twee oude reclameborden. Frankrijk. Eén maal Astral Peinture, beschadigd. Eén maal Armagnac Barnabé. Afmeting: 24 - 60 cm. In redelijke staat.
Groot dubbelzijdig geëmailleerd Frans reclamebord. Adolphe Lafont Lyon. Circa 1950. Afmeting: H 40 x B 64 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude gelithografeerde Duitse blikken reclameborden. 20e Eeuw. Wüstinger Cognac + Goldnäther Likör. Afmeting: 35 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Vier reclame affiches. Bestaande uit: Taifun insektenspray, Vernis Americains, 2x Würzelpeter Likör. Afmeting: 44 - 56 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven diverse asbakken met reclame. 20e Eeuw. Onder andere: Marifa, Mandi, Waldperle, Remsia, Preussengold, Alrowa. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.
Twee geëmailleerde asbakken met reclame. 20e Eeuw. Bestaande uit: Rauch noch'ne Caravellis en Lyra Tabak Zigaretten. Beschadigingen. Afmeting: ø 13 cm. In redelijke staat.
Metalen Tic Tac display. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Vier geëmailleerde reclameborden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Landes Brandschaden, Land Feurer Sozietät Sachsen, Allianz Radebeul Dresden, Ösa Versicherungen. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staa...
Groot antiek thee-voorraad kruideniersblik met Chinese voorstelling. Circa 1910. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In redelijk/goede staat.
Acht diverse blikjes met reclame. 20e Eeuw. Onder andere: Queeen Sigarette, Nicoletto Cigares, Nestor Jianaclis, De Arnoldo, Kauw-Tabak, bakeliet/Zetka U.S. Zone, Engelhardt Cigarettes. Afmeting:6 - 1...