Twee grote decoratieve zwart marmeren zuilen in Empire-stijl met bronzen versieringen. 20e Eeuw. Afmeting: H 116 cm. In goede staat.
Twee grote vergulde messing Charles Dix kaarskandelaren. Zes-lichts met ramskoppen en klauwpoten. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Groot marmeren tableau met pietra dura techniek. Tijger in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 82 x 50 x 2 cm. In goede staat.
Groot marmeren tableau met pietra dura techniek. Luipaard met springbok in landschap. Afmeting: 62 x 81 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Engelse mahoniehouten bestekhouders. Classicistische vormgeving. Circa: 1900. Afmeting: 70 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Kapitale antieke Japanse bronzen wandschotel met deels vergulding, vogel/floraal decor. Afmeting: ø 60 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws notenhouten Schwarzwald wand-snijstuk met jager en gemsen decor. Minimale beschadigingen. Inactieve wormbeval. Afmeting: 78 x 45 x 18 cm. In redelijke/goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met putti en bloemen. Circa 1870. Afmeting: H 42 - 43 cm. In goede staat.
Twee kapitale antieke historisme Majolica schenk sierkannen. Circa 1880. Eén met haarlijn. Eén chips bovenrand. Afmeting: H 74 cm. In redelijke staat.
17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met fraai slot en vergrendeling. Binnenin een extra vak met slot. Afmeting: 40 x 82 x 42 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Japanse emaille cloisonne vazen met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Antieke historisme gietijzeren etagère. Circa 1880. Gemerkt. Afmeting: 52 x 61 x 23 cm. In zeer goede staat!
Twee 18e - 19e eeuwse messing bewerkte tabaksdozen. Eén maal met florale gravering. Eén maal figuren voorstelling met spreuken. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Groot Aziatisch houtsnijwerk in lijst. Indische olifant met menner in bos. Drie dimensionaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 118 x B 98 cm. In goede staat.
Oosters handwerkstuk met gouddraad. Chinese godheid met kraanvogels. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.
Twee zware zwart marmeren gestoken olifanten met florale parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.
50-er Jaren diorama. Scheepsmodel houten klipper. Afmeting: 40 x 72 x 18 cm. In goede staat.
Grote aparte Amsterdamse School hanglamp. Messing uitgezaagd, in etages opgebouwd. Met originele stofkap. Maker? Circa 1920. Afmeting: 130 x ø 70 cm. In goede staat.
Kapitale vergulde bronzen kaarsenkroonluchter. Circa 1900. Afmeting: 100 x ø 105 cm. In goede staat.
Acht antieke Perzische bronzen (lak)stempels. Divers. 16e - 17e Eeuw? Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse eikenhouten snijwerken met druivenranken. Duitsland of Frankrijk. Afmeting: 58 x 70 cm. In goede staat.
Grote antieke 19e eeuwse terracotta reliëf tegel met religieuze voorstelling. Voorkant twee chips, zijkanten beschadigd. Afmeting: 84 x 63 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Zwitserse cilinder speeldoos met zes melodieën. Met annotatie 18th August 1887, 220 yards. Afmeting: 14 x 45 x 20 cm. In zeer goede werkende staat!
Twee 19e eeuwse religieuze terracotta diorama's in eikenhouten lijsten. Eén maal Jezus aan het preken. Eén maal kruisiging Jezus. Kleine beschadigingen. Afmeting: 44 x 32 x 8 cm. In redelijk/goede sta...