Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

12x Reclame blikken
Startprijs 100 EUR

Twaalf reclameblikjes, divers. Onder andere: Kauwtabak, scheerzeep, sigaretten et cetera. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.

19e Eeuws La France wandbord
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws Frans geëmailleerd + verguld blikken wandbord. La France. Afmeting: 7 x 21,5 cm. In goede staat.

Antieke tabakspot en reclame objecten.
Startprijs 50 EUR

Antieke tabakspot en reclame objecten. Bestaande uit: Tabakspot terracotta, chips. Likeurfles Sechsämtertropfen, Kakao doosje blik + Faun Stuttgart, 6x boekjes met verfpigmenten Teinture Perfectionneé...

Tibetaans beschilderde paraplubak
Resultaat: 60 EUR

Oude Tibetaans beschilderde paraplubak op leder. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

2x Art Deco boekensteunen
Startprijs 50 EUR

Twee gietijzeren Art Deco boekensteunen. Olifanten. Circa 1930. Later overgeschilderd. Afmeting: 18 x 13 x 12 cm. In goede staat.

Italiaans gipsen figuur op piedestal
Resultaat: 40 EUR

Italiaanse uit gips vervaardigd en beschilderd figuur op messing piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Zijkant en stukje voet beschadigd. Afmeting: H 110 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek reclamebord Siemens
Resultaat: 100 EUR

Antiek Duits emaille reclamebord van Siemens. Circa 1930 - 1950. Beschadigingen. Afmeting: H 61 x B 42 cm. In redelijke staat.

19e Eeuws Hollands bordenrek
Startprijs 35 EUR

19e Eeuws Hollands eikenhouten gestoken bordenrek met leeuwenkoppen. Afmeting: 42 x 182 x 10 cm. In goede staat.

Antiek reclamebord Arwa
Startprijs 50 EUR

Antiek emaille reclamebord van Arwa. Circa 1930 - 1950. Randschades. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

4x Oude/antieke passersets
Startprijs 80 EUR

Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.

3x Emaille sigarettendozen
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke Belgische geëmailleerde blikken sigaretten doosjes in originele verpakking. Afmeting: 11,5 x 8,5 cm. In goede staat.

Collectie oude kaartspelen
Resultaat: 250 EUR

Collectie met oude speelkaarten in koffer. Divers. Onder andere: Pin Ups et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 44 x 13 cm. In goede staat.

2x Oud plated
Resultaat: 40 EUR

Twee maal oud plated. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plated bouilloir met comfoor. Plated dekseldoos. Afmeting: 17 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

3x Blikken spaarpotten
Startprijs 50 EUR

Drie oude Duitse blikken spaarpotten. Bestaande uit: Rijks postspaarbank, Made in Germany, circa 1920 en kluis-model, Western Germany. Circa 1950. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Lot oude reclame blikken
Startprijs 25 EUR

Lot oude reclame blikken. Divers Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.

Goudweegschaal
Startprijs 120 EUR

18e - 19e Eeuwse munten/goud weegschaal in notenhouten houder + etiket 'Table des monnaies d'or et d argent di heres etats de L'Europe etc. Compleet met gewichtenset en originele weegschaal. Afmeting:...

Russisch bronzen triptychon ikoon
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws Russisch bronzen triptychon ikoon met emaille. Afmeting: 5 x 10 x 0,7 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke koekvormen
Resultaat: 50 EUR

Drie oude/antieke koekvormen. Twee maal iepenhout, 19e eeuw. Eén maal vorm, circa 1900 ?. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.

Oude globe
Startprijs 35 EUR

Oude globe. Elektrisch. Met maandaanduiding. Duples Colombus Berlin/Stuttgart. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x ø 30 cm. In goede staat.

5x Cloisonne (divers)
Startprijs 60 EUR

Vijf delen oud/antiek Chinees cloisonne. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

2x Dekseldoos met achter-glas-beschildering
Startprijs 40 EUR

Twee mahoniehouten dekseldoosjes met achter-glas-schilderingen. Schepen. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8,5 - 10 cm. In goede staat.

Schildpad etui
Resultaat: 120 EUR

Etui gemaakt uit schildpad, rechthoekig model met afgeronde hoeken. Ingelegd met parelmoer en metaal, enkele stukjes ontbreken. 8,5x14x1.5cm. In goede staat

Antieke weegschaal, 1930
Startprijs 30 EUR

Antieke metalen (kruideniers) weegschaal. Circa 1930. N.V. Snelweger Fabriek De Bilt - Holland. Barst in glas. Afmeting: 54 x 33 x 32 cm. In goede staat.

2x Gietijzeren Diecast U.S.A. spaarpotten
Resultaat: 40 EUR

Twee gietijzeren spaarpotten. Diecast U.S.A. 20e Eeuw. Overgeschilderd. Afmeting: 28 cm. In goede staat.