Twaalf reclameblikjes, divers. Onder andere: Kauwtabak, scheerzeep, sigaretten et cetera. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans geëmailleerd + verguld blikken wandbord. La France. Afmeting: 7 x 21,5 cm. In goede staat.
Antieke tabakspot en reclame objecten. Bestaande uit: Tabakspot terracotta, chips. Likeurfles Sechsämtertropfen, Kakao doosje blik + Faun Stuttgart, 6x boekjes met verfpigmenten Teinture Perfectionneé...
Oude Tibetaans beschilderde paraplubak op leder. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren Art Deco boekensteunen. Olifanten. Circa 1930. Later overgeschilderd. Afmeting: 18 x 13 x 12 cm. In goede staat.
Italiaanse uit gips vervaardigd en beschilderd figuur op messing piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Zijkant en stukje voet beschadigd. Afmeting: H 110 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits emaille reclamebord van Siemens. Circa 1930 - 1950. Beschadigingen. Afmeting: H 61 x B 42 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Hollands eikenhouten gestoken bordenrek met leeuwenkoppen. Afmeting: 42 x 182 x 10 cm. In goede staat.
Antiek emaille reclamebord van Arwa. Circa 1930 - 1950. Randschades. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Drie antieke Belgische geëmailleerde blikken sigaretten doosjes in originele verpakking. Afmeting: 11,5 x 8,5 cm. In goede staat.
Collectie met oude speelkaarten in koffer. Divers. Onder andere: Pin Ups et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 44 x 13 cm. In goede staat.
Twee maal oud plated. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plated bouilloir met comfoor. Plated dekseldoos. Afmeting: 17 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Duitse blikken spaarpotten. Bestaande uit: Rijks postspaarbank, Made in Germany, circa 1920 en kluis-model, Western Germany. Circa 1950. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Lot oude reclame blikken. Divers Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse munten/goud weegschaal in notenhouten houder + etiket 'Table des monnaies d'or et d argent di heres etats de L'Europe etc. Compleet met gewichtenset en originele weegschaal. Afmeting:...
19e Eeuws Russisch bronzen triptychon ikoon met emaille. Afmeting: 5 x 10 x 0,7 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke koekvormen. Twee maal iepenhout, 19e eeuw. Eén maal vorm, circa 1900 ?. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.
Oude globe. Elektrisch. Met maandaanduiding. Duples Colombus Berlin/Stuttgart. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x ø 30 cm. In goede staat.
Vijf delen oud/antiek Chinees cloisonne. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Twee mahoniehouten dekseldoosjes met achter-glas-schilderingen. Schepen. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8,5 - 10 cm. In goede staat.
Etui gemaakt uit schildpad, rechthoekig model met afgeronde hoeken. Ingelegd met parelmoer en metaal, enkele stukjes ontbreken. 8,5x14x1.5cm. In goede staat
Antieke metalen (kruideniers) weegschaal. Circa 1930. N.V. Snelweger Fabriek De Bilt - Holland. Barst in glas. Afmeting: 54 x 33 x 32 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren spaarpotten. Diecast U.S.A. 20e Eeuw. Overgeschilderd. Afmeting: 28 cm. In goede staat.