Antieke messing bureaulamp met facet geslepen glazen kap. In hoogte verstelbaar. Circa 1920. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke petroleumlamp met handbeschilderd glazen reservoir, marmeren stam, plated voet en gematteerd glas. Circa 1900. Afmeting: H 70 x ø 15 cm. In goede staat.
Drie grote Engelse Holophane Europe Limited industriële lampen. Metaal met binnenin glas. 400 Watt. 20e Eeuw. Nieuw bekabeld. Afmeting: 90 x 37 cm ø. In goede staat.
Decoratieve Tiffany-stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen engel en een messing amfora vaas. Circa 1900. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.
Negen Hollandse emblemen, onder andere: Marine, Havendienst, Koopvaardij et cetera. En één miniatuurklokje, messing met bakeliet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 3 - 11 cm. In goede staat.
Zeer grote vergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaar met vier grote figuren. 19e Eeuw. Afmeting: H 136 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke op zijde geborduurde kunstwerken. Onder andere één met goud en zilverdraad, Japan. Afmeting: 50 - 52 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Vijf oude merkbrillen. Onder andere: Versace, Bulgari, Henry Jullien. Verguld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Vier antieke gietijzeren weegschalen met gewichtensets. Engeland. 1900 - 1920. Afmeting: 34 - 47 cm. In goede staat.
Antieke petroleumlamp met messing voet en groen kristalglas. Circa 1900. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse ingelijste wasplaquettes. Duitsland. Afmeting: H 18,5 x B 15,5 cm. In goede staat.
Drie antieke ijzeren weegevenaars met contra gewichten. Afmeting: 35 - 65 cm. In goede staat.
Houtgestoken vergulde wandconsole met gevleugelde leeuw. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 39 x 20 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen historisme, Neorenaissance vijzel met stamper. Circa 1880. Afmeting: 19,5 x ø 24,5 cm. In goede staat.
Antieke Barok schilderijlijst. Doekmaat H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten bar/likeurkist in vorm van boek met kristallen glazen en twee flessen wijn. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 25 x 41 cm. In goede staat.
Zeer groot Hollands mahoniehouten scheepsstuurwiel. Dubbelman Slikkerveer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 156 cm. In goede staat.
Grote compositie PDSA collecte spaarpot. Gepolychromeerd. Circa 1930 - 1950. In goede staat.
Vijf delen oud/antiek Chinees cloisonne. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke koekvormen. Twee maal iepenhout, 19e eeuw. Eén maal vorm, circa 1900 ?. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.
Lot oude reclame blikken. Divers Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Twee maal oud plated. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plated bouilloir met comfoor. Plated dekseldoos. Afmeting: 17 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Afrikaanse houtgestoken krokodil. 20e Eeuw. Afmeting: L 128 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten theestoof met ketel en binnen-emmer. Afmeting: 42 x 30 cm ø. In redelijk/goede staat.
Beschilderde melkbus + dienblad. Afmeting: 50 - 66 cm. In goede staat.
Antiek Duits emaille reclamebord van Siemens. Circa 1930 - 1950. Beschadigingen. Afmeting: H 61 x B 42 cm. In redelijke staat.
Oude Tibetaans beschilderde paraplubak op leder. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke Engelse handnaaimachine. Jones. Circa 1900. Afmeting: 26 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Metalen Tic Tac display. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Zeven diverse asbakken met reclame. 20e Eeuw. Onder andere: Marifa, Mandi, Waldperle, Remsia, Preussengold, Alrowa. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.
Twee oude gelithografeerde Duitse blikken reclameborden. 20e Eeuw. Wüstinger Cognac + Goldnäther Likör. Afmeting: 35 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Frans antiquarisch erotisch boekje. L'escole des Filles ou La Philosophie des dames. Tome Premier. Met erotische gravures. Afmeting: 16 x 10,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke blikken hutkoffer. Circa 1920. Afmeting: 43 x 43 x 67 cm. In goede staat.
Oude Heineken Bier lichtreclame uit de 60-er jaren. Afmeting: ø 26 x 9 cm. In goede staat.
Drie antieke theeblikken. Bestaande uit: Chinees theeblik, Maravilla Garden Tea, La Reforma. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven diverse voorraadblikken. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Bensdorp Chocolade, D.E., Droste, Verkade. Afmeting: 5 - 30 cm. In redelijke staat.
Antieke staande petroleumlamp met messing capitel, onyx en amandel geslepen reservoir. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Antieke lampenvoet. Keramiek met messing. Floraal decor. Circa 1900. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Empire-stijl wandkaarskandelaren, deels gebruneerd. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen gegraveerde Oosterse kaarskandelaren. Koloniaal. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen lampenvoet. Moreau. Vrouw met schaap. 20e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten klarinet in originele koffer. Gemerkt Zalud Terezin, Paul Zalud, Theresienstadt 1864 - 1931. Circa 1920. Afmeting: L 55 cm. In zeer goede staat.
Duits vooroorlogs Radiostat stroomimpuls apparaat met accessoires. Circa 1920. Afmeting: 26 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Oude/antieke viool. Gesigneerd. Le Marquisdelair Daseaux Ano. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Oude Amerikaanse metalen hydrometer met kaarten. The Foxbord Company USA. Afmeting: 51 x ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke notenhout gestoken barometer met fiets, paardenhoofden et cetera. Holosteric Barometer, Joh. Denijs Schagen. Circa 1900. Afmeting: L 72 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Duitse religieuze handwerken met Barok voorstellingen en Latijns schrift. Borduurwerk met goudbrokaat. Prachtige kwaliteit! Klooster arbeid? Afmeting: H 25 x B 19 cm. In goede staat.
Drie flessen rode wijn. 1980 Cotes du Roussillon Villages Cuvee de Vigneron. La Pauline Millenium. 1981 Chateau Lyonnat Lussac-Saint Emilion. Afmeting: 36 - 42 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken bamboe penselenpot met landschap/figuren decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Aziatische bronzen tafelbellen met houtsnijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese bronzen vazen met paradijsvogels op bloesemtakken. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse gietijzeren zeskantige theekan met karaktertekens en bronzen deksel. Afmeting: 20 x 28 x 15 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse houtgesneden netsukes, waarvan twee met signatuur. 20e Eeuw. Met glazen ogen. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Grote antieke koper-genagelde aker met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: 43 x ø 53 cm. In goede staat.
Antieke messing haardomranding. Circa 1900. Afmeting: 38 x 130 x 12 cm. In goede staat.
Montblanc pen in cassette, model Chopin in het rood met goldplated clip en ringen. In originele doos en certificaat. Vulling ontbreekt.
Drie maal antiek. Bestaande uit: Twee 19e eeuwse speculaasplanken. Eén Duitse speelgoed koe op wielen. Circa 1920. Afmeting: 14 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude tuinbeelden. Eén maal marmeren Chinese Foo-hond kop. Eén maal fruitmand. Afmeting: 40 - 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse beschilderde tinnen Barok kraantjeskan. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Lot oud/antiek tin. Vier antieke maten, twee knijpflessen, twee maal moderner tin. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws tin. Twee maal Empire kraantjeskan. Eén maal kruik. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.
Bronzen sluitgewicht. 20e Eeuw. Compleet. Afmeting: 5,5 x 8 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met glazen reservoirs. Circa 1900. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met herten en florale majolica. Afmeting: 125 x ø 36 cm. In goede staat.
Vier maal antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Stijkijzer op treef. Renaissance-stijl vaas. Jugendstil koffiemolen, circa 1915. Afmeting: 19 - 27 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Ketel, giettrechter, kan. Afmeting: 34 - 44 cm. In goede staat.
Drie maal antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: mahoniehouten theestoof, doofpot + porselein, theekan + porselein. Afmeting: 21 - 51 cm. In goede staat.
Groot lot antiek linnen. In doos. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.
Kopergeslagen Jugendstil drie-lichts hanglamp met 138 glazen pegels. Moet worden gemonteerd. Circa 1915. Afmeting: 40 x ø 60 cm. In goede staat.
Grote antieke drie-lichts messing Neo Gotische wand-gaslamp. Circa 1900. Afmeting: 87 x 84 x 30 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Eén maal 19e eeuwse Engelse wortelnoten schrijfkist. Eén maal Japans lakwerk kastje. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 48 cm. In goede staat.
Twee identieke vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekistjes met ingelegd been. Afmeting: 12 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten likeurkist met vakverdeling, zonder inhoud. Afmeting: 25 x 36 x 18,5 cm. In goede staat.
Acht oude/antieke Chinees porseleinen kralen. Afmeting: ø 5 - 6 cm. 1 kraal kapot (staat nog heel op de foto), rest in goede staat.
Twee antieke koloniale messing kaarskandelaren met gegraveerde draken decors. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 44 x 52 x ø 18 cm. In goede staat.
Grote messing Louis Seize-stijl kaarskandelaar met kwasten. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Grote antieke kopergeslagen plantenbak met het wapen van Enschede, leeuwenkoppen en klauwpoten. Circa 1890. Neo Renaissance. Afmeting: 39 x 42 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese houtgesneden theebussen met schroefdeksels. 20e Eeuw. In kalebas-vorm. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Twee antieke figuren. Circa 1900. Eén kaarskandelaar met bachus, compositie metaal met messing. Eén vergulde soldaat bij wijwaterbak (brons). Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Amsterdamse School messing hanglamp. Drie-lichts. Circa 1920. Afmeting: 90 x ø 56 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kopergeslagen W.M.F. Jugendstil ketel met comfoor. Circa 1900. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke vergulde messing handspiegel met floraal decor en miniatuur portret. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 7 cm. In goede staat.
Houtgestoken vergulde wandconsole met gevleugelde leeuw. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 39 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme wandkandelaren met putti en facet geslepen spiegels. Circa 1880. Afmeting: 36 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse religieuze terracotta diorama's in eikenhouten lijsten. Eén maal Jezus aan het preken. Eén maal kruisiging Jezus. Kleine beschadigingen. Afmeting: 44 x 32 x 8 cm. In redelijk/goede sta...
Lot antieke spaarpotten. Geëmailleerd + houten missie spaarpot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse eikenhouten snijwerken met druivenranken. Duitsland of Frankrijk. Afmeting: 58 x 70 cm. In goede staat.
Grote aparte Amsterdamse School hanglamp. Messing uitgezaagd, in etages opgebouwd. Met originele stofkap. Maker? Circa 1920. Afmeting: 130 x ø 70 cm. In goede staat.
Zeldzame messing Eisenloeffel kaarskandelaar. Circa 1915. Afmeting: H 37,6 cm. In goede staat.
Twee houtgestoken 19e eeuwse lijsten met olieverfschilderijen. Duitsland. Barok-stijl. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met putti en bloemen. Circa 1870. Afmeting: H 42 - 43 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse missie-spaarpotten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Gips, metaal, Negroïde popje is celluloid. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.