43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

7x Kandelaren 2078
7x Kandelaren
Startprijs 50 EUR
18e Eeuwse penkandelaar 2080
18e Eeuwse penkandelaar

100 EUR

Antieke Oosterse penselenpot 2084
Antieke Oosterse penselenpot
Startprijs 500 EUR
8x Oude/antieke Chinese kralen 2085
8x Oude/antieke Chinese kralen

135 EUR

2x Vergulde kandelaren met putti 2086
2x Vergulde kandelaren met putti
Startprijs 350 EUR
Lot vrijmetselaar medailles etc. 2088
Lot vrijmetselaar medailles etc.
Startprijs 250 EUR
Antiek W.M.F. Bouilloir, 1915 2089
Antiek W.M.F. Bouilloir, 1915
Startprijs 150 EUR
6-Persoons visbestek in cassette 2091
6-Persoons visbestek in cassette
Startprijs 40 EUR
Mahonie likeurkistje 2093
Mahonie likeurkistje

50 EUR

19e Eeuwse coromandelhouten reiskist 2095
19e Eeuwse coromandelhouten reiskist
Startprijs 350 EUR
Palissander theekistje 2097
Palissander theekistje
Startprijs 80 EUR
Antieke Neo Gotische gaslamp 2102
Antieke Neo Gotische gaslamp
Startprijs 200 EUR
Antieke bronzen kroonluchter 2103
Antieke bronzen kroonluchter
Startprijs 150 EUR
Art Deco hanglamp, 1930 2104
Art Deco hanglamp, 1930

120 EUR

Jugendstil hanglamp, 1915 2105
Jugendstil hanglamp, 1915
Startprijs 50 EUR
Grote messing hallamp 2109
Grote messing hallamp

105 EUR

Kapitale historisme tafellamp 2110
Kapitale historisme tafellamp
Startprijs 400 EUR
Porseleinen tafellamp 2112
Porseleinen tafellamp
Startprijs 40 EUR
Kristalglazen kroonluchter 2113
Kristalglazen kroonluchter
Startprijs 150 EUR
Groot lot antiek linnen 2116
Groot lot antiek linnen
Startprijs 200 EUR
3x Antiek, divers 2119
3x Antiek, divers
Startprijs 60 EUR
18e Eeuwse bronzen altaarvaas 2120
18e Eeuwse bronzen altaarvaas

40 EUR

4x Antiek messing 2121
4x Antiek messing
Startprijs 50 EUR
3x Antiek koperwerk 2122
3x Antiek koperwerk

40 EUR